Uzņēmuma "INSTRO" ekspozīcijā – "Festool" jaunāko instrumentu demonstrācijas, tehniskās konsultācijas un akcijas!


Uzņēmuma "INSTRO" ekspozīcijā notiks jaunāko "Festool" instrumentu demonstrācijas un tehniskās konsultācijas speciālista Kārļa Eglīša vadībā. Ekspozīcijas apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt "Festool" instrumentus darbībā un saņemt īpašus, ļoti izdevīgus akcijas piedāvājumus.

Darba atvieglošanai

Kopš sabiedrības dibināšanas "Festool" cenšas ne tikai apmierināt lietotāju prasības, bet arī piedāvāt tiem papildu priekšrocības. Galvenais "Festool" mērķis un visas sabiedrības filozofija – maksimāli atvieglot ikdienas darbu un vienlaikus arī palielināt ekonomisko efektivitāti.

Vērtīga investīcija
"Festool" darbarīki tiek radīti, izmantojot augstākās kvalitātes materiālus. "Festool" tiem nodrošina pilnu trīs gadu "SERVICE all-inclusive" garantiju. Iegādājoties "Festool" darbarīkus, ietaupīsiet vairāk, nekā ieguldīsiet: pasargāsiet savu veselību, ietaupīsiet darba laiku un materiālus, kā arī nodrošināsieties pret papildu izdevumiem, kas ir saistīti ar darbarīku remontu.

Ilgmūžība
Dažās darbnīcās vēl šodien var atrast 30 gadus vecus "Festool" darbarīkus, kas ir darba kārtībā. Un tā nav nejaušība. "Festool" darbarīki visos laikos ir radīti un izgatavoti, ievērojot augstākos kvalitātes standartus, lai tie būtu īpaši izturīgi, stipri un ilgmūžīgi.

Ergonomika
"Festool" izstrādā vieglus, izturīgus un drošus darbarīkus, kas ir īpaši ergonomiski. Ripzāģi, slīpmašīnas un skrūvgrieži nevainojami iegulst rokā. Tādā veidā tiek samazināts strādājošā nogurums un nodrošināta maksimālā drošība.

Veselības aizsardzība
Vienīgais drošais veids, kā pasargāt savu veselību, ir uzturēt tīru darba vidi. Tam ir paredzēti "Festool" pārvietojamie putekļu sūcēji. Tie ne tikai sūc veselībai kaitīgos putekļus, bet vienlaikus arī saglabā labu sagataves pārskatāmību.

Darbarīki – daļa no sistēmas
"Festool", izmantojot pārdomātus darba risinājumus, kas tiek saukti par SISTĒMU, spēj nodrošināt precīzu darbu bez jebkādām rūpēm un traucējumiem. Šajā sistēmā viss ir optimāli savstarpēji saskaņots: sākot no instrumentiem, ekspluatācijas materiāliem, un beidzot ar putekļu nosūkšanas aprīkojumu, daudzfunkcionāliem darbgaldiem un instrumentu transportēšanas un glabāšanas risinājumiem.

SIA “INSTRO” ir latviešu uzņēmums un kopš 1998. gada nodarbojas ar instrumentu un darbgaldu tirdzniecību!

Vairāk:
www.instro.lv
www.facebook.com/INSTRO.LV

Fotogrāfijās: Akumulatora galda ripzāģis CSC SYS 50 EBI-Basic25764143_12179.jpg
498286623_12179.jpg