“Pikon” piedāvā “Klenz” sterilizācijas iekārtas mājai un darbavietām


Uzņēmums “Pikon”, vienīgais “Klenz” sterilizācijas iekārtu pārstāvis Baltijas tirgū, izstādē “Māja I 2022” prezentēs iekārtas mājai un darbavietām dažādu priekšmetu strilizācijai – apaviem, apģērbiem, ķiverēm, maskām, bērnu rotaļlietām, skaistumkopšanas instrumentiem un daudz kam citam.

Nelielā un kompaktā sterilizācijas iekārta ir ideāli piemērota izmantošanai mājās. Žāvēs, sterilizēs, neitralizēs nepatīkamu smaku apaviem, istabas čībām, mīļākām rotaļlietām, bērnu kopšanas priekšmetiem (pudelītes un krūzītes), nelielām drēbēm, manikīra un pedikīra piederumiem, ka arī citiem sadzīves priekšmetiem. Izstādes apmeklētājus sagaidīs patīkams pārsteigums – atlaide 10% apmērā.

STOP – nepatīkamas smakas, baktērijas, sporas un vīrusi paliek pagātnē! Sterilizācijas iekārtas pieejamas plašā modeļu klāstā, lai tajās varētu sterilizēt visdažādākos priekšmetus: apavus (kurpes, zābakus, gumijas un darba apavus), ķiveres (celtniecības, velosipēdistu, jātnieku, motociklistu u.c.), apģērbus (mājas un profesionālos), maskas un respiratorus, bērnu preces, skaistumkopšanas instrumentus un vēl daudzus citus priekšmetus, kuriem var būt vajadzīga dezinfekcija un attīrīšana. Iekārta neitralizē sporas, baktērijas, vīrusus, sēnītes un nepatīkamu smaku līdz 99,9%.

“Klenz” ir sterilizējošu, dezodorējošu un žāvējošu ierīču ražotājs, kas ar 15 gadu laikā uzkrātajām zināšanām un tehnoloģijām ir kļuvis par vienu no vadošajiem uzņēmumiem tirgū. “Klenz” produktus izmanto vadošie uzņēmumi dažādās nozarēs, ieskaitot medicīnas centrus, viesnīcas, sporta klubus u.c. Tehnoloģija “Gaisa dušas sistēma” sterilizē, dezodorē un izžāvē katru mazo objekta stūri, atšķirībā no parastā UV sterilizatora, kas dezinficē tikai virsmu, kur var nokļūt UV gaisma.

Kompānija “Klenz” nepārtraukti cenšas sasniegt devīzi “Izskatu var bieži atdarināt, bet tehnoloģija un uzticamība nekad netiks kopēta”. "Klenz" palīdz uzturēt apavus, ķiveri un apģērbu tīru, svaigu un bez baktērijām. Izbaudiet tīru dzīvi un vidi ar "Klenz" !

Vairāk: www.klenz.lv1810119517_11362.jpg
1666391178_11362.jpg
1694394689_11362.jpg