Testē un iegādājies jaunos “Makita” instrumentus pirmais!


Izstādē “Māja I” interesenti varēs uzzināt, konsultēties, testēt un arī iegādāties jaunākos japāņu ražotāja “Makita” produktus, tostarp 18V akumulatora instrumentus un jauno akumulatoru platformu XGT 40Vmax profesionāļiem. Īpaši piedāvājumi būs arī jaunajai XGT 40V max instrumentu sērijai!

“Makita” ir viens no pasaules vadošajiem elektroinstrumentu ražotājiem ar biznesa organizācijām vairāk nekā 50 pasaules valstīs. Japāņu uzņēmums “Makita” piedāvā plašāko akumulatora instrumentu klāstu, kā arī elektriskos instrumentus un to piederumus būvniecības, rūpniecības un patērētāju sektoriem (vairāk nekā 380 dažādi instrumenti). “Makita” ir profesionāļu izvēle visos kontinentos vairāk nekā 100 gadus. Uzņēmumam ir senas tradīcijas, bet mūsu uzmanības centrā ir nākotne: inovācijas ir mūsu darbības pamats. “Makita” neseko tendencēm, bet tās veido.

SIA “Tespars” ir “Makita” oficiālais dīleris un servisa centrs, kas nodrošina visplašāko instrumentu sortimenta tirdzniecību visā Latvijā. E-komercija. Konsultācijas, servisa pakalpojumi.

Plašākais akumulatora un elektroinstrumentu sortiments būvniecības, rūpniecības un patērētāju sektoriem: www.makita.lv
Tirdzniecība un e-komercija: www.tespars.lv

Facebook:

www.facebook.com/MakitaLatvija
www.facebook.com/www.tespars.lv145198701_11358.JPG
877219483_11358.JPG