3M™ DI-NOC™ inovatīvas līmplēves ēku iekšējai apdarei un arhitektūras dizainam


3M™ DI-NOC™ arhitektūras līmplēves ir dekoratīvās apdares materiāls ar līmslāni, kas izstrādāts, lai izskatītos tāpat kā dabīgie apdares materiāli. Šie, augstākās kvalitātes apdares materiāli nodrošina gandrīz neierobežotu radošo brīvību. Izmantojot 3M™ Comply™ Adhesive Technology, uzstādīšana ir ātra un vienkārša uz dažādām pamatnēm (taisnām vai izliektām), turklāt to ir viegli apkopt un salabot, ja plēve ir noberzta vai bojāta.

Uzņēmuma “PrintPack service” stendā B15 tiks eksponēti Latvijas būvniecības un interjera dizaina industrijā, līdz šim, neiepazīti, inovatīvi un daudzpusīgi finiša apdares risinājumi – arhitektūras dizaina līmplēves 3M™ DI-NOC™.
Skatīt paraugu grāmatu>>>

Rietumu pasaulē jau vairākus gadu desmitus šos apdares risinājumus iecienījuši arhitekti un dizaineri. 3M™ DI-NOC™ plaši tiek pielietots sabiedriskās ēkās (viesnīcās, lielveikalos, lidostās, veselības iestādēs), kā arī privātmāju un dzīvokļu sienu vai griestu finiša apdarei. Pateicoties 3M arhitektūras dizaina līmplēvēm, iespējams būtiski samazināt laiku ēku iekšējās apdares darbu veikšanai un veikt šos darbus bez putekļiem un trokšņiem. Uzņēmumiem vairs nav nepieciešams pārtraukt savu darbību interjera atsvaidzināšanai, šos darbus var veikt brīvdienās vai nakts stundās, kā rezultātā jūsu telpas mainīsies līdz nepazīšanai un iegūs mūsdienīgu, elpu aizraujoši izskatu.

Uzņēmums piedāvā vairāk nekā 800 gatavus dizainus  - abstraktas, matētas, metāliskas, koka, akmens un daudzu citu dizainu līmplēves, kas regulāri tiek papildinātas, sekojot līdzi arhitektūras un dizaina jaunākajām tendencēm.

SIA „PrintPack Service“ ir starptautisks uzņēmums, kas uzsāka savu darbību Latvijā 2002. gadā. Uzņēmums nodarbojas ar dažādu lokšņu materiālu, līmplēvju tirdzniecību ražošanas, būvniecības, dizaina u.c. nozarēm.

Vairāk: 
www.3m.co.uk/architectural
www.printpack.lv
www.creolink.lv
www.facebook.com/creolink.lv613395415_11333.jpg
860060924_11333.jpg
1811602297_11333.jpg
2039355056_11333.jpg