SIA “BETONO MOZAIKA” prezentēs jaunākos produktus


Avots: LETA

No 24. marta līdz 27. martam SIA “Betono mozaika” piedalīsies lielākajā būvniecības nozares notikumā Latvijā – “Māja I 2022”. Stends atradīsies 2. hallē, kur būs iespēja iepazīties ar uzņēmumu, kā arī izvēlēties un iegādāties sev piemērotākos produktus.

„Izstādē piedalāmies, lai iepazīstinātu tirgu ar jaunākajiem produktiem un klātienē tiktos ar esošajiem un potenciālajiem sadarbības partneriem un klientiem. Plašais produktu un tekstūru sortiments dod iespēju radīt dažādus risinājumus, ko īstenojam ar saviem klientiem un sadarbības partneriem,“ saka pārdošanas nodaļas vadītājs Olafs Sima.

SIA “Betono mozaika” pēc apvienošanās ar AS “NordBrik” ražo produkciju divās rūpnīcās, pielietojot dažādas tehnoloģijas un tirgū piedāvājot ekskluzīvus produktus. Uzņēmums arī sadarbojas ar arhitektiem, lai nodrošinātu pieprasītus un izcilus produktus.

„Mēs izstādē piedāvāsim apskatīt vien nelielu daļu no mūsu produktu klāsta, tomēr, pateicoties dažādām virsmu apstrādes tehnoloģijām, varam piedāvāt daudzveidīgus un interesantus risinājumus, piemēram, ar dabīgās akmens faktūras produktiem, kā to darījām kultūras centra „Siguldas devons“ rekonstrukcijas projektā. Kopā ar arhitektu izvēlējāmies un piedāvājām 11 dažādu faktūru izstrādājumus 6800 m2 platībā. Izstrādājumos izmantotas dažādu krāsu un toņu dabīgās akmens šķembas, paši izstrādājumi ieklāti rakstā, kas atgādina krustdūrienus, pielāgojoties ēkas formai un veidojot pievilcīgu krāsu kopumu,“ stāsta O. Sima.

Produktu plašais sortiments ļauj piedāvāt risinājumus visdažādākajiem projektiem. Uzņēmums piedāvā produkciju, kas pielāgota gan industriāliem objektiem intensīvas satiksmes zonās, piemēram, loģistikas centriem, stāvvietām, gan publiskiem un privātiem objektiem, piemēram, plāksnes lielākiem laukumiem, bruģakmens formas privātām un pilsētas telpām.

“Izstādes laikā aicinām apmeklēt mūsu stendu un pasūtīt produkciju, jo būs iespēja saņemt atlaidi veiktajiem pasūtījumiem. Gaidīsim gan privātos, gan biznesa klientus, lai ar prieku pastāstītu par mūsu produktiem. Protams, vienmēr mūsu klienti ir laipni aicināti mūsu birojā un ražotnē Mazā Apakšgrāvja ielā 5, lai aplūkotu produktus klātienē,” uzsver O. Sima.

SIA “Betono mozaika” laipni aicina apmeklēt uzņēmuma stendu 2. hallē!



331051695_11289.jpg