“August Latvia Serviss” piedāvās bioloģiskās attīrīšanas iekārtas


Uzņēmums “August Latvia Serviss” interesentiem izstādē prezentēs bioloģiskās attīrīšanas iekārtas privātmājām ar vieniem no augstākajiem attīrīšanas parametriem.

Piedāvājumā ir bioloģiskās attīrīšanas iekārtas privātmājām, viesu namiem, ražotnēm un ciematiem. “August Latvia Serviss” stendā varēs aplūkot strādājošu attīrīšanas iekārtu un saņemt konsultāciju par to izbūvi, apkalpošanu un citiem interesējošiem jautājumiem par lokālās kanalizācijas izbūvi vai rekonstrukciju.

Uzņēmuma pieredze lokālo kanalizācijas izbūvē Latvijā ir vairāk nekā 13 gadi un “August Latvia Serviss” ir vieni no tirgus līderiem notekūdeņu attīrīšanas iekārtu piegādē, montāžā un apkalpošanā. “August Latvia Serviss” piedāvātā produkcija tiek tirgota jau vairāk nekā 20 gadus daudzās pasaules valstīs. Produktu tehnoloģija garantē, ka attīrītos notekūdeņus pēc tam var izmantot atkārtoti. Tas atbilst visaugstākajām ekoloģiskajām prasībām un ir risinājums Nr. 1 Eiropā. Uzņēmums cenšas nodrošināt, lai tā produkti un pakalpojumi atbilstu tā prasīgāko klientu vajadzībām un vēlmēm, savukārt produkcija atbilstu augstas veiktspējas darba kultūras standartiem.

Vairāk:
www.august.lv
www.facebook.com/augustlatvia2138165733_11249.jpg
1837702926_11249.jpg
180551650_11249.jpg