Stendā “Dzīvo siltāk” informēs par kvalitatīvu būvniecību un aktualitātēm ēku atjaunošanā


No šā gada 24. līdz 27. martam Ekonomikas ministrija un informatīvās kampaņas „Dzīvo siltāk” sadarbības partneri izstādē „Māja I 2022” informēs namu pārvaldītājus un dzīvokļu īpašniekus, kā arī privātmāju īpašniekus par kvalitatīvu ēku atjaunošanu un ēku uzturēšanu pēc atjaunošanas. Stendā būs iespēja uzzināt arī par plānoto un pieejamo ES fondu un valsts atbalstu ēku atjaunošanai.

Četras dienas izstādes stendā „Dzīvo siltāk” varēs sastapt Ekonomikas ministrijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Patērētāju tiesību aizsardzības centra ekspertus. Stendā varēs sastapt arī būvniecības nozares nevalstisko organizāciju pārstāvjus no Latvijas Būvinženieru savienības, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas un Būvmateriālu ražotāju asociācijas. Stendā būs sastopami arī SIA “Latvijas standarts” un Rīgas enerģētikas aģentūras eksperti.

Piektdien, 25. martā, stendā konsultācijas sniegs Valsts ieņēmuma dienesta eksperte. Būs iespēja uzzināt par PVN piemērošanu māju apsaimniekošanā un būvniecībā, kā arī par PVN atbrīvojumu piespiedu nomas maksai.

Vēl piektdien, 25. martā, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācija un Ekonomikas ministrija namu pārvaldniekus un dzīvokļu īpašniekus aicina uz semināru “Daudzdzīvokļu namu pārvaldīšanas un atjaunošanas aktualitātes”. Semināra laikā pārrunāsim aktualitātes daudzdzīvokļu ēku atjaunošanā un ES fondu projektu kvalitatīvā īstenošanā.

Precīza dienas kārtība semināram, kā arī papildus informācija par izstādes stenda “Dzīvo siltāk” dalībniekiem būs pieejama marta vidū.

Uzzini vairāk par kampaņu “Dzīvo siltāk”: www.em.gov.lv/lv/dzivo-siltak un www.facebook.com/dzivosiltak2032386336_11193.png