BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Aizraujoši suņu paraugdemonstrējumi, šovi un izdevīgi pirkumi – tas viss būs starptautiskajās šķirnes suņu un kaķu izstādē „Latvijas uzvarētājs 2023”, kas notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.


Suņu izstāde

Par “Latvijas uzvarētājs 2023” titulu Ķīpsalā sacentīsies vairāk nekā 3000 suņu 237 dažādās šķirnēs no 11 valstīm. Šogad vissīvākā cīņa norisināsies starp vairākām suņu šķirnēm: garspalvaino kolliju, Velsas pembrokkorgiju, basendži, franču buldogu un labradoru. Sacentīsies arī retu šķirņu pārstāvji, piemēram, aktīvais un veiklais Tenterfīldas terjers, labsirdīgais un uzticamais ģimenes suns klamberspaniels, kā arī krāšņais Saseksas spaniels.

Kaķu izstāde

Abās izstādes “Latvijas uzvarētājs 2023” dienās Ķīpsalā sacentīsies vairāk nekā 200 kaķu no septiņām valstīm. Kaķu entuziasti varēs aplūkot 21 atšķirīgu un valdzinošu kaķu šķirni.


Aizraujoši paraugdemonstrējumi

Līdztekus suņu vērtēšanai ringos notiks dažādi aizraujoši paklausības paraugdemonstrējumi un stafetes.

Suņu klubi

Lai pieteiktos dalībai izstādēs "Latvijas uzvarētājs", lūdzam sazināties ar izstādes organizatoriem.Organizē
Latvijas Kinoloģiskā federācija LFA
Rīko
BT 1
Partneri
RĪGA LATVIA travel www.latvia.travel
Latvijas Kinoloģiskā federācija LKF ir noslēgusi 15.12.2022.g. līgumu Nr. SKV-TL-2022/71 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālas attīstības fonds
Ieguldījums tavā nākotnē

“Latvijas uzvarētājs” iesaka:

11. un 12. novembrī

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde

2. un 3. martā

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde