Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izstādes ziņas

 Kā kļūt par četrkājainu džentlmeni? Uzzini izstādē “Latvijas uzvarētājs 2019” Ķīpsalā

Jau 8. un 9. jūnijā izstādē “Latvijas uzvarētājs 2019” Ķīpsalā līdzās suņu un kaķu skaistumkonkursiem apmeklētājiem būs iespēja vērot dažādus suņu paklausības un sporta paraugdemonstrējumus, kā arī uzklausīt kinologu un suņu treneru padomus mīluļa audzināšanā.
Lasīt vairāk >>>

 Ko spēj kaķi? Uzzini izstādē “Latvijas uzvarētājs 2019”!

Jau 8. un 9. jūnijā izstādē “Latvijas uzvarētājs 2019” Ķīpsalā līdztekus suņu un kaķu skaistumkonkursiem apmeklētāji varēs vērot arī aizraujošus paraugdemonstrējumus. Adžiliti jeb lēkšanu pāri šķēršļiem un līšanu cauri tuneļiem demonstrēs arī minči. Viņu vidū Kanādas sfinkss Romuluss un orientālis Teodors!
Lasīt vairāk >>>

 Izstādē “Latvijas uzvarētājs 2019” – titulētākie suņi un kaķi no 15 valstīm

Jau 8. un 9. jūnijā Ķīpsalā izstādē „Latvijas uzvarētājs 2019” par prestižiem tituliem sacentīsies titulētākie populāru un retu šķirņu suņi un kaķi no 15 valstīm. Nāc vēro mīluļus skaistumkonkursos un novērtē viņu spējas paraugdemonstrējumos!
Lasīt vairāk >>>

 Uzzini, kā veiksmīgi nofotografēt savu mīluli

Katram savs četrkājainais draugs vienmēr ir visvismīļākais, ar kuru gribas gan palepoties draugu priekšā, gan padalīties ar skaistām fotogrāfijām feisbukā. Bet kas ir jādara, lai fotogrāfija izdotos?
Lasīt vairāk >>>

Dalībnieku ziņas

Pasargā savu mīluli no ērču pārnēsātajām slimībām – izvelc ērci droši ar Antick!

Antick – ir Zviedrijā ražota medicīnas ierīce, kas ātri un efektīvi sastindzina piesūkušos ērci, to sasaldējot, šādi izvairoties no ērču pārnēsātajām slimībām. Ērcei sastingstot, tiek nobloķētas mutes piedēkļi, un siekalas, kā arī ērces iekšējo orgānu saturs, kur varētu būt slimību izraisoši mikroorganismi, nenonāk cilvēku vai mājdzīvnieku asinīs. Kad ērce ir mirusi, to ir viegli izņemt, turklāt, tā nāk ārā ar visiem mutes piedēkļiem. Izmantojot šo metodi tiek būtiski samazināts risks inficēties ar ērces pārnēsātajām slimībām.
Lasīt vairāk >>>

JOSERA stendā – akcijas, veselīgi kārumi un dāvanas!

Nāciet uz izstādi “Latvijas uzvarētājs” un apmeklējiet JOSERA stendu, kurā piedāvāsim plašu suņu un kaķu barību klāstu, dažādas akcijas, veselīgus kārumus un dāvanas!
Lasīt vairāk >>>

Jaunums! Super Premium kvalitātes konservi “Oasy” suņiem un kaķiem

Izstādē “Latvijas uzvarētājs 2019” “Beaphar Latvija” piedāvā jaunumu – Super Premium kvalitātes konservus “Oasy” (Itālija) suņiem un kaķiem.
Lasīt vairāk >>>

„Universitātes Vetfonds” piedāvājumā viss Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai

SIA "Universitātes Vetfonds" stendā atradīsiet visu Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai, sākot ar speciālajām papildbarībām dzīvnieku veselības uzturēšanai, multivitamīniem un kopšanas līdzekļiem mazajiem dzīvniekiem un beidzot ar dažāda veida produktiem, kas nepieciešami katra mājdzīvnieka saimniekam - nagu šķērītēm, acu, ausu un zobu tīrīšanas piederumiem, drošības jostām un sēdekļu pārklājiem automašīnām.
Lasīt vairāk >>>

MB “PEDUTE” piedāvā kvalitatīvus grumeru instrumentus

MB “PEDUTE"ir mazs ģimenes uzņēmums, kas ar suņiem strādā jau vairāk nekā 20 gadus - ir savs salons Viļņā, kurā tiek frizēti suņi (šnauceri, terjeri uc). Tāpat kā daudzi grūmeri, mēs meklējām labus un kvalitatīvus instrumentus kopšanai. Tā kā labus instrumentus varēja iegādāties tikai lielās starptautiskās izstādēs, mēs paši sākām meklēt ražotājus.
Lasīt vairāk >>>

Augtākās kvalitātes un dabīgi produkti – pie “Feramagus”!

Īpašas cenas tikai “Latvijas uzvarētājs 2019” visai “MACED SP z.o.o.” produkcijai “Feramagus” stendā!
Lasīt vairāk >>>


Suņu klubu ziņas

Latvijas medību suņu klubs

Mūsu klubs apvieno dzinēju un putnu suņu grupu, arī laikas. Daudzi kluba biedri ir mednieki un paralēli suņu audzēšanas hobijam piedalās medībās. Arī mūsu suņi tiek apmācīti visdažādākajiem medību veidiem, tāpēc kluba biedriem ir daudzveidīgs brīvā laika pavadīšanas veids – gan izstādes, gan apmācības un darba pārbaudes.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas molosu šķirņu suņu audzētāju klubs

Mūsu klubā ir daudz ļoti interesantu un ne tik izplatītu, toties efektīgu un neatkārtojamu šķirņu. Ja Jūs dosieties pastaigā ar Bordo dogu, Hovavartu vai Korso suni, ticiet, neviens nepaliks vienaldzīgs! Esam Jūs ieinteresējuši? Gaidīsim Jūs izstādē „Cruft’ Riga. Rigas kauss 2013” Ķīpsalas hallē un arī klubā!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dalmāciešu un dzinēju klubs

Gluži 101 dalmācietis mūsu klubā nav, bet pulciņš ir prāvs. Bez tam mums ir arī tāda šķirne kā Rodēzijas ridžbeks, ar kuru varat droši doties lauvu medībās, ja kāds lauva vēl Latvijā palicis, tomēr vieni no populārākajiem kluba suņiem ir bīgli – azartiski mednieki, kurus tikpat viegli pierunāt arī rotaļāties, skriet, apgūt dažādus trikus (ja saimniekam ir dzelzs pacietība).
Lasīt vairāk >>>

Latvijas aitu un ganu suņu audzētāju klubs

Kā jau norāda nosaukums, mēs apvienojam suņu šķirnes, kuras radītas, lai palīdzētu cilvēkam viņa ikdienas gaitās noganīt mājlopus. Mums ir šķirnes katrai gaumei – gan augumā nelielie, bet garā brašie korgiji, gan cēlie kolliji, azartiskie un darboties gribošie Austrālijas aitu suņi, borderkolliji, gan sniegbaltie Šveices aitu suņi, dažādās beļģu suņu šķirnes: tervīrens, malinuā, grunendāls. Mūsu suņi ir strādnieciņi un prasa, lai kopā ar viņiem darbotos arī saimnieks, tā kā fiziskās aktivitātes suns Jums nodrošinās.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pūdeļu klubs

Vai zināt, ka pūdeļi ir sena medību šķirne un tika plaši izmantota šim nolūkam Francijā? Šodien pūdeļi ir viena no aristokrātiskākajām šķirnēm. Kas gan var būt vēl labāks par skaisti frizētu un koptu pūdeli melnā, baltā, aprikožu vai sudraba krāsā? Pūdeļi nemet spalvu, ir vieni no gudrākajiem suņiem, ne velti viņus tik plaši izmanto cirka apmācībā. Izvēlies pūdeli un nāc mūsu pulkā!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dekoratīvo suņu klubs

Mūsu klubā pārstāvētas rotaļu sunīšu šķirnes – mazas pēc auguma, daudzveidīgas pēc izskata, lieliski transportējamas gan pa sauszemi, gan gaisu. Līdzās populārākajām šķirnēm kā čivava, krievu tojs, mūsu klubā ir arī Kavaliera kinga čarlza spanieli, tauriņsunīši jeb papiloni, falēnes, dažādi bišoni.
Lasīt vairāk >>>

Nacionālais čau-čau un primitīvo šķirņu suņu klubs

Mūsu klubs ir vienīgais specializētais klubs Latvijā, kurš apvieno špicveidīgās šķirnes un pirmatnējā tipa suņus, t.i. šķirnes, kuras cilvēks vismazāk mainījis gadu gaitā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pekiniešu un japāņu hinu klubs

Senās Ķīnas un Japānas aristokrātija augstu vērtēja šo šķirņu suņus un līdz pat 19.gadsimtam neļāva izvest no valsts. Arī šodien gan pekinieši, gan japāņu hini ir salīdzinoši reti sastopami, taču tie, kuri iepazinuši sensitīvo, jauko japāņu hinu vai neatkarīgo, ar lauvas sirdi krūtīs pekinieti, paliek uzticīgi šķirnēm uz mūžu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Šveices kalnu suņu klubs

Latvijas Šveices kalnu suņu klubā lieliskā komandā ir apvienojušies trīs Šveices kalnu suņu šķirņu - Bernes ganu suņu, lielo Šveices ganu suņu un Entlebuhas ganu suņu – cilvēki ar saviem četrkājainajiem mīluļiem.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas kurtu un kursinga klubs

Mūsu klubs pārstāv visas vēju suņu šķirnes – ar īru vilku suni sākot un itāļu levreti beidzot. Šīs šķirnes savu nosaukumu ieguvušas vējam līdzīgā ātruma dēļ, tāpēc visā pasaulē ļoti populāras ir šo šķirņu suņu skriešanas sacensības, kurās piedalās arī mūsu kluba pārstāvji. Varbūt Tev tieši tā pietrūkst – treniņu svaigā gaisā, sacensību azarta, vērojot sava suņa skrējienu un daudz, daudz jaunu draugu kontaktu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas labradoru – retrīveru klubs

Mūsu klubā esošās šķirnes savu popularitāti ieguvušas ne tikai universālā rakstura dēļ, bet arī pateicoties visdažādākajām reklāmām. Labradori, zeltainie retrīveri gan rotaļājas ar bērniem, gan atpūšas kopā ar saimniekiem, gan spēj pabiedēt nelūgtu viesi. Lieliskā oža, saprāts un vēlme izpatikt saimniekam padara šo suni par lielisku kompanjonu. Mēs lepojamies arī ar pirmajiem sprogainajiem un gludspalvainajiem retrīveriem savā klubā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas centrālais sanbernāru klubs

Mūsu klubā visi suņi ir tādi kā Bēthovens no populārās filmas un pat vēl labāki! Sanbernāru šķirnes suņi ir nosvērti, smagnēji, bet saprātīgi un ar lielu pašcieņu. Pateicoties iedzimtajām maņām sanbernāri spēj atrast sniega lavīnā iesprostotos cilvēkus un vēl šodien Alpu kalnos glābēji izmanto šās šķirnes suņus. Nedaudz augumā mazāki, bet arī interesanti ir leonbergeri, kuri mūsu klubā pievienojušies tikai nesen. Tā kā mūsu kluba suņu šķirnes ir visai prāvas, tad tās piemērotas tikai dzīvei plašumos – lauku sētās, privātmājās, kā saka, standarta dzīvokļu un pirtiņu īpašniekus lūdzam netraucēt!
Lasīt vairāk >>>

„Latvijas uzvarētājs” iesaka:

26.-27. oktobrī

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde

21. un 22. martā

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde
RĪKO: