BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izstādes ziņas

 Jūnijā norisināsies skaistāko un dižciltīgāko suņu un kaķu izstāde “Latvijas uzvarētājs 2023”!

10. un 11. jūnijā Ķīpsalā notiks starptautiskā suņu un kaķu izstāde “Latvijas uzvarētājs 2023”! Nāc un aplūko vairākus simtus kaķu un tūkstošiem suņu no 11 valstīm. Īpaši apmeklētājiem – dažnedažādi četrkājaino draugu paraugdemonstrējumi un šovi, kā arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija.
Lasīt vairāk >>>

 Tiekamies starptautiskajā ievērojamāko suņu un dižciltīgāko kaķu izstādē “Latvijas uzvarētājs 2023” Ķīpsalā jau jūnijā

Lasīt vairāk >>>

Dalībnieku ziņas

“Rumla” aicina uzlabot pūkainā drauga rotaļu un pastaigu laiku

Lasīt vairāk >>>

Viss nepieciešamais katra mājdzīvnieka saimniekam no “Universitātes Vetfonds”

Lasīt vairāk >>>

Ģenētiskie DNS testi dzīvniekiem

Lasīt vairāk >>>

Viss nepieciešamais tavam četrkājainajam draugam no “Zooserviss”

Lasīt vairāk >>>

“Zoocentrs” izstādē piedāvās profesionālās kosmētikas produktus suņiem un kaķiem

Lasīt vairāk >>>

“Forza10” – tīra un augstvērtīga funkcionālā barība mīļdzīvniekiem

Lasīt vairāk >>>

“Petsfun.shop” piedāvās zīmolu “Kiwi Walker” un “Gooeez” produkciju

Lasīt vairāk >>>

“Feramagus” naturāli gardumi tavam mīlulim par īpašām cenām

Lasīt vairāk >>>


Suņu klubu ziņas

Japāņu akita audzētava "AMBER YULE"

Lasīt vairāk >>>

Vācu aitu suņu klubs

Vācu aitu suns, ko tautā bieži dēvē par vilku suni vai vienkārši vilku, ir šķirne, kuru pazīst ikviens. Šīs šķirnes suņus visā pasaulē izmanto kā glābējus, neredzīgo pavadoņus, terapeitus, policijas un robežsardzes darbā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas aitu un ganu suņu audzētāju klubs

Kā jau norāda nosaukums, mēs apvienojam suņu šķirnes, kuras radītas, lai palīdzētu cilvēkam viņa ikdienas gaitās noganīt mājlopus. Mums ir šķirnes katrai gaumei – gan augumā nelielie, bet garā brašie korgiji, gan cēlie kolliji, azartiskie un darboties gribošie Austrālijas aitu suņi, borderkolliji, gan sniegbaltie Šveices aitu suņi, dažādās beļģu suņu šķirnes: tervīrens, malinuā, grunendāls. Mūsu suņi ir strādnieciņi un prasa, lai kopā ar viņiem darbotos arī saimnieks, tā kā fiziskās aktivitātes suns Jums nodrošinās.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dekoratīvo suņu klubs

Mūsu klubā pārstāvētas rotaļu sunīšu šķirnes – mazas pēc auguma, daudzveidīgas pēc izskata, lieliski transportējamas gan pa sauszemi, gan gaisu. Līdzās populārākajām šķirnēm kā čivava, krievu tojs, mūsu klubā ir arī Kavaliera kinga čarlza spanieli, tauriņsunīši jeb papiloni, falēnes, dažādi bišoni.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pekiniešu un japāņu hinu klubs

Senās Ķīnas un Japānas aristokrātija augstu vērtēja šo šķirņu suņus un līdz pat 19.gadsimtam neļāva izvest no valsts. Arī šodien gan pekinieši, gan japāņu hini ir salīdzinoši reti sastopami, taču tie, kuri iepazinuši sensitīvo, jauko japāņu hinu vai neatkarīgo, ar lauvas sirdi krūtīs pekinieti, paliek uzticīgi šķirnēm uz mūžu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Šveices kalnu suņu klubs

Latvijas Šveices kalnu suņu klubā lieliskā komandā ir apvienojušies trīs Šveices kalnu suņu šķirņu - Bernes ganu suņu, lielo Šveices ganu suņu un Entlebuhas ganu suņu – cilvēki ar saviem četrkājainajiem mīluļiem.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas labradoru – retrīveru klubs

Mūsu klubā esošās šķirnes savu popularitāti ieguvušas ne tikai universālā rakstura dēļ, bet arī pateicoties visdažādākajām reklāmām. Labradori, zeltainie retrīveri gan rotaļājas ar bērniem, gan atpūšas kopā ar saimniekiem, gan spēj pabiedēt nelūgtu viesi. Lieliskā oža, saprāts un vēlme izpatikt saimniekam padara šo suni par lielisku kompanjonu. Mēs lepojamies arī ar pirmajiem sprogainajiem un gludspalvainajiem retrīveriem savā klubā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas centrālais sanbernāru klubs

Mūsu klubā visi suņi ir tādi kā Bēthovens no populārās filmas un pat vēl labāki! Sanbernāru šķirnes suņi ir nosvērti, smagnēji, bet saprātīgi un ar lielu pašcieņu. Pateicoties iedzimtajām maņām sanbernāri spēj atrast sniega lavīnā iesprostotos cilvēkus un vēl šodien Alpu kalnos glābēji izmanto šās šķirnes suņus. Nedaudz augumā mazāki, bet arī interesanti ir leonbergeri, kuri mūsu klubā pievienojušies tikai nesen. Tā kā mūsu kluba suņu šķirnes ir visai prāvas, tad tās piemērotas tikai dzīvei plašumos – lauku sētās, privātmājās, kā saka, standarta dzīvokļu un pirtiņu īpašniekus lūdzam netraucēt!
Lasīt vairāk >>>

“Latvijas uzvarētājs” iesaka:

11. un 12. novembrī

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde

2. un 3. martā

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde