BT 1 Header Bar
Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs

Izstādes ziņas

 Dejot var visi! Suņu deju sacensības izstādē “Latvijas uzvarētājs 2022”!

Jau šonedēļ, 18. un 19. jūnijā, izstādē “Latvijas uzvarētājs 2022” Ķīpsalā līdzās suņu un kaķu skaistumkonkursiem notiks suņu deju sacensības jeb canine freestyle. Krāšņi tērpi, aizraujoši priekšnesumi un azartiski suņi – tas viss būs suņu dejās. Iepazīt tuvāk šo ar acīm baudāmo sporta veidu piedāvā pieredzējušie kinologi un konkursa dalībnieki Vladislava un Pēteris Akimovi kopā ar saviem brīnišķīgajiem suņiem – kavaliera karaļa Čārlza spanielu Ievu un beļģu aitu suni Zuvi.

Lasīt vairāk >>>

 Palīdzēsim Ukrainas mājdzīvniekiem! Labdarības akcija izstādē “Latvijas uzvarētājs 2022”!

18. un 19. jūnijā Ķīpsalā starptautiskajā suņu un kaķu izstādē „Latvijas uzvarētājs 2022” notiks labdarības akcija “Latvija – Ukrainas mājdzīvniekiem!”. Ir grūti stāvēt malā, zinot, ka arī dzīvnieki piedzīvo kara šausmas. Lai palīdzētu, izstāde “Latvijas uzvarētājs 2022” sadarbībā ar Latvijas Kinoloģisko Federāciju, Latvijas Felinoloģisko asociāciju “Felimurs” un Latvijas Šveices kalnu suņu klubu, organizē suņu un kaķu barības un medikamentu ziedojumu akciju Ukrainai.


Lasīt vairāk >>>

 Ieskaties kaķu izstādes aizkulisēs! Piedāvā “Latvijas uzvarētājs 2022”

Jau nākamnedēļ, 18. un 19. jūnijā, Ķīpsalā notiks kaķu un suņu izstāde “Latvijas uzvarētājs 2022”, kur par dažādiem tituliem sacentīsies arī 300 augstdzimuši kaķi no Latvijas un ārzemēm. Bet kas tad notiek minku izstādes aizkulisēs? Lai to noskaidrotu uz sarunu aicinājām Latvijas Kinoloģiskās federācijas prezidenti, kinoloģi, šķirnes dzīvnieku izstāžu tiesnesi Viju Klučnieci, meinkūnu audzētāju Ligiju Bitenieci un profesionālu grūmeri Ivo Obrumani.
Lasīt vairāk >>>

 Augstdzimuši četrkājainie mīluļi un aizraujoši šovi izstādē “Latvijas uzvarētājs 2022” jūnijā

18. un 19. jūnijā Ķīpsalā notiks starptautiskā suņu un kaķu izstāde „Latvijas uzvarētājs 2022”, kurā vienkopus būs aplūkojami simtiem dižciltīgu visdažādāko šķirņu augstdzimuši mīluļi no 14 valstīm. Īpaši apmeklētājiem – paraugdemonstrējumi un šovi, kā arī plaša zooindustrijas preču un pakalpojumu ekspozīcija.
Lasīt vairāk >>>

 Starptautiskā izcilāko suņu un dižciltīgāko kaķu izstāde “Latvijas uzvarētājs 2022” Ķīpsalā jau jūnijā

Starptautiskā suņu un kaķu izstāde 18. - 19. jūnijā pulcēs labākos visdažādāko šķirņu suņus un dižciltīgos kaķus no Latvijas un ārvalstīm. Apmeklētājiem būs iespēja ik dienu redzēt visu Starptautiskās Kinoloģiskās federācijas grupu suņus un dizčiltīgus kaķus.
Lasīt vairāk >>>

Dalībnieku ziņas

Izstādē varēs iepazīties ar visu plašo sortimentu un būs izstādīti arī daži jauni ražojumi, kas līdz šim laikam nebija pieejami Latvijā. Stendā būs iespējams saņemt barības paraudziņu dāvanas, kā arī iegādāties ražoto produkciju par pazeminātām cenām

SIA "Latvijas Gaļa": (zīmols "BioRaw PetFood") ir vietējais dabīgās barības ražotājs suņiem un kaķiem. Uzņēmums ražo trīs veidu barības:
Lasīt vairāk >>>

Ukrainas uzņēmums piedāvās augstākās kvalitātes suņu un kaķu barību

Lasīt vairāk >>>

“Laserart” – radošas idejas Jūsu mīluļiem!

Izstādes "Latvijas uzvarētājs 2022" uzņēmuma "Laserart" stendā varēs uzzināt par projektu – mākslinieciskā lāzergriešana – dekoratīvo elementu izgatavošanai.
Lasīt vairāk >>>

Jauns suņu kopšanas brends "SO POSH"

Izstādē “Latvijas uzvarētājs 2022” varēs iepazīt jaunu suņu kopšanas brendu apmatojumam “SO POSH”

Lasīt vairāk >>>

Eleganti mājdzīvnieku koka gravējumi no “Mārtiņa koku fabrikas”

Izstādē “Latvijas uzvarētājs 2022” uzņēmums “Mārtiņa koku fabrika” piedāvās dažādus koka suvenīrus ar suņu šķirņu gravējumu.
Papildus būs iespēja iegādāties no koka gatavotus praktiskus virtuves piederumus un skaistas latvju zīmes dažādos izmēros.

Lasīt vairāk >>>

“Universitātes Vetfonds” piedāvājumā viss Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai

SIA “Universitātes Vetfonds” stendā izstādē “Latvijas uzvarētājs 2022” atradīsiet visu Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai, sākot ar speciālajām papildbarībām dzīvnieku veselības uzturēšanai, multivitamīniem un kopšanas līdzekļiem mazajiem dzīvniekiem un beidzot ar dažāda veida produktiem, kas nepieciešami katra mājdzīvnieka saimniekam - nagu šķērītēm, acu, ausu un zobu tīrīšanas piederumiem, drošības jostām un sēdekļu pārklājiem automašīnām.

Lasīt vairāk >>>

“Virbac” produktu piedāvājums, apvienojot labu garšu un veselību Tavam mīlulim


Izstādē “Latvijas uzvarētājs 2022” būs plašs “Virbac” produktu piedāvājums – augstākās kvalitātes dzīvnieku barība, konservi, barības piedevas un kopšanas līdzekļi.

Īpašais piedāvājums: Pērkot HPM Cat Adult Neutered 3 kg vai HPM Cat Adult Salmon 3 kg + 1 iepakojumu “Virbac” mitro barību, DĀVANĀ saņem dzirdni - strūklaku kaķiem, kas kalpos gan kā rotaļa, gan vieta, no kuras padzerties Tavam četrkājainajam draugam.

Lasīt vairāk >>>

“Feramagus”: Naturālajiem gardumiem īpaši piedāvājumi un cenas!

Uzņēmums “Feramagus”, viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas specializējas naturālo gardumu tirdzniecībā, piedāvā plašāko klāstu ar naturālajiem gardumiem. Piedāvājuma daudzveidība ļauj izvēlēties gardumus, kas pielāgota tieši jūsu mājdzīvnieka vajadzībām.
Lasīt vairāk >>>

“Luposan” piedāvās augstākās kvalitātes “Markus-Mühle” dzīvnieku barību un “Luposan” piedevas visām suņu un kaķu šķirnēm

Izstādē “Latvijas uzvarētājs 2022” uzņēmums “Luposan” piedāvās uztura bagātinātājus suņiem un kaķiem visiem dzīves gadījumiem, kā arī prezentēs jaunākās preces – locītavu, ausu, saišu piedevas visām šķirnēm.
Lasīt vairāk >>>


Suņu klubu ziņas

Latvijas medību suņu klubs

Mūsu klubs apvieno dzinēju un putnu suņu grupu, arī laikas. Daudzi kluba biedri ir mednieki un paralēli suņu audzēšanas hobijam piedalās medībās. Arī mūsu suņi tiek apmācīti visdažādākajiem medību veidiem, tāpēc kluba biedriem ir daudzveidīgs brīvā laika pavadīšanas veids – gan izstādes, gan apmācības un darba pārbaudes.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas molosu šķirņu suņu audzētāju klubs

Mūsu klubā ir daudz ļoti interesantu un ne tik izplatītu, toties efektīgu un neatkārtojamu šķirņu. Ja Jūs dosieties pastaigā ar Bordo dogu, Hovavartu vai Korso suni, ticiet, neviens nepaliks vienaldzīgs! Esam Jūs ieinteresējuši? Gaidīsim Jūs izstādē „Cruft’ Riga. Rigas kauss 2013” Ķīpsalas hallē un arī klubā!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dalmāciešu un dzinēju klubs

Gluži 101 dalmācietis mūsu klubā nav, bet pulciņš ir prāvs. Bez tam mums ir arī tāda šķirne kā Rodēzijas ridžbeks, ar kuru varat droši doties lauvu medībās, ja kāds lauva vēl Latvijā palicis, tomēr vieni no populārākajiem kluba suņiem ir bīgli – azartiski mednieki, kurus tikpat viegli pierunāt arī rotaļāties, skriet, apgūt dažādus trikus (ja saimniekam ir dzelzs pacietība).
Lasīt vairāk >>>

Latvijas aitu un ganu suņu audzētāju klubs

Kā jau norāda nosaukums, mēs apvienojam suņu šķirnes, kuras radītas, lai palīdzētu cilvēkam viņa ikdienas gaitās noganīt mājlopus. Mums ir šķirnes katrai gaumei – gan augumā nelielie, bet garā brašie korgiji, gan cēlie kolliji, azartiskie un darboties gribošie Austrālijas aitu suņi, borderkolliji, gan sniegbaltie Šveices aitu suņi, dažādās beļģu suņu šķirnes: tervīrens, malinuā, grunendāls. Mūsu suņi ir strādnieciņi un prasa, lai kopā ar viņiem darbotos arī saimnieks, tā kā fiziskās aktivitātes suns Jums nodrošinās.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pūdeļu klubs

Vai zināt, ka pūdeļi ir sena medību šķirne un tika plaši izmantota šim nolūkam Francijā? Šodien pūdeļi ir viena no aristokrātiskākajām šķirnēm. Kas gan var būt vēl labāks par skaisti frizētu un koptu pūdeli melnā, baltā, aprikožu vai sudraba krāsā? Pūdeļi nemet spalvu, ir vieni no gudrākajiem suņiem, ne velti viņus tik plaši izmanto cirka apmācībā. Izvēlies pūdeli un nāc mūsu pulkā!
Lasīt vairāk >>>

Latvijas dekoratīvo suņu klubs

Mūsu klubā pārstāvētas rotaļu sunīšu šķirnes – mazas pēc auguma, daudzveidīgas pēc izskata, lieliski transportējamas gan pa sauszemi, gan gaisu. Līdzās populārākajām šķirnēm kā čivava, krievu tojs, mūsu klubā ir arī Kavaliera kinga čarlza spanieli, tauriņsunīši jeb papiloni, falēnes, dažādi bišoni.
Lasīt vairāk >>>

Nacionālais čau-čau un primitīvo šķirņu suņu klubs

Mūsu klubs ir vienīgais specializētais klubs Latvijā, kurš apvieno špicveidīgās šķirnes un pirmatnējā tipa suņus, t.i. šķirnes, kuras cilvēks vismazāk mainījis gadu gaitā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas pekiniešu un japāņu hinu klubs

Senās Ķīnas un Japānas aristokrātija augstu vērtēja šo šķirņu suņus un līdz pat 19.gadsimtam neļāva izvest no valsts. Arī šodien gan pekinieši, gan japāņu hini ir salīdzinoši reti sastopami, taču tie, kuri iepazinuši sensitīvo, jauko japāņu hinu vai neatkarīgo, ar lauvas sirdi krūtīs pekinieti, paliek uzticīgi šķirnēm uz mūžu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Šveices kalnu suņu klubs

Latvijas Šveices kalnu suņu klubā lieliskā komandā ir apvienojušies trīs Šveices kalnu suņu šķirņu - Bernes ganu suņu, lielo Šveices ganu suņu un Entlebuhas ganu suņu – cilvēki ar saviem četrkājainajiem mīluļiem.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas kurtu un kursinga klubs

Mūsu klubs pārstāv visas vēju suņu šķirnes – ar īru vilku suni sākot un itāļu levreti beidzot. Šīs šķirnes savu nosaukumu ieguvušas vējam līdzīgā ātruma dēļ, tāpēc visā pasaulē ļoti populāras ir šo šķirņu suņu skriešanas sacensības, kurās piedalās arī mūsu kluba pārstāvji. Varbūt Tev tieši tā pietrūkst – treniņu svaigā gaisā, sacensību azarta, vērojot sava suņa skrējienu un daudz, daudz jaunu draugu kontaktu.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas labradoru – retrīveru klubs

Mūsu klubā esošās šķirnes savu popularitāti ieguvušas ne tikai universālā rakstura dēļ, bet arī pateicoties visdažādākajām reklāmām. Labradori, zeltainie retrīveri gan rotaļājas ar bērniem, gan atpūšas kopā ar saimniekiem, gan spēj pabiedēt nelūgtu viesi. Lieliskā oža, saprāts un vēlme izpatikt saimniekam padara šo suni par lielisku kompanjonu. Mēs lepojamies arī ar pirmajiem sprogainajiem un gludspalvainajiem retrīveriem savā klubā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas centrālais sanbernāru klubs

Mūsu klubā visi suņi ir tādi kā Bēthovens no populārās filmas un pat vēl labāki! Sanbernāru šķirnes suņi ir nosvērti, smagnēji, bet saprātīgi un ar lielu pašcieņu. Pateicoties iedzimtajām maņām sanbernāri spēj atrast sniega lavīnā iesprostotos cilvēkus un vēl šodien Alpu kalnos glābēji izmanto šās šķirnes suņus. Nedaudz augumā mazāki, bet arī interesanti ir leonbergeri, kuri mūsu klubā pievienojušies tikai nesen. Tā kā mūsu kluba suņu šķirnes ir visai prāvas, tad tās piemērotas tikai dzīvei plašumos – lauku sētās, privātmājās, kā saka, standarta dzīvokļu un pirtiņu īpašniekus lūdzam netraucēt!
Lasīt vairāk >>>

“Latvijas uzvarētājs” iesaka:

12. un 13. novembrī

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde

11. un 12. martā

Starptautiskā mājdzīvnieku un zooindustrijas izstāde
RĪKO: