Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS

Trīs izstādes dienās apmeklētāji varēs iegūt informāciju par valsts un privātajām augstskolām, vidusskolām, koledžām, arodskolām, kā arī mācību centriem, valodu kursiem, tālmācību, e-studijām. Izstādē varēs uzzināt par interešu izglītību un iepazīties ar svešvalodu un dažādu mācību kursu piedāvājumu, kā arī būs pieejama informācija tiem, kuri ir izlēmuši studēt augstskolās vai mācīties kursos ārvalstīs.

Izstādi “Skola 2016” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.


Ekspozīcija
Statistika

Izglītības iestādes, centri un kursi. Mācību palīglīdzekļi, kabinetu aprīkojums. Izglītība un darbs ārzemēs. Bērnu un jauniešu vasaras nometnes.

2015. gada izstādē piedalījās 133 dalībnieki no 11 valstīm – Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, ASV, Austrijas, Kanādas, Krievijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Somijas un Vācijas. Izstādi “Skola 2016” apmeklēja 17 544 interesentu.Galerija
Jaunumi

2016. gads
2015. gads
2014. gads
2013. gads
2012. gads
2011. gads
2010. gads


Lai pieteiktos dalībai izstādē “Skola”, lūdzam sazināties ar izstādes organizatoriem.

Vienlaikus Ķīpsalā notiks 19. starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde 2016”, kurā varēs baudīt autoru priekšlasījumus, piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar ievērojamiem rakstniekiem, aplūkot daudzveidīgu grāmatu ekspozīciju, iepazīties ar izdevniecību jaunumiem, iegādāties grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām, kā arī “Grāmatu maiņas punktā” mainīties ar citu lasītāju grāmatām.


"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: