Starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde
11.03. - 13.03.2022
Rīgā, Ķīpsalā

Lieliskas grāmatas lieliskiem lasītājiem!

Par izstādi

"Latvijas Grāmatu izstāde 2022"

No 11. līdz 13. martam Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā kļūs par iedvesmojošu grāmatu pilsētu, kurā tiksies rakstnieki, tulkotāji, izdevēji un lasītāji. Trīs dienas Ķīpsalā notiks gada nozīmīgākais grāmatniecības pasākums – starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Latvijas Grāmatu izstāde”, kurā daudzveidīgu grāmatu klāstu piedāvās Latvijas un ārvalstu izdevniecības.

Izstādes tematika

  • Daudzveidīga grāmatu ekspozīcija
  • Izdevniecību jaunumi
  • Grāmatu atvēršanas svētki
  • Autoru priekšlasījumi
  • Grāmatas par īpaši izdevīgām izstādes cenām
  • Pasākumi bērniem
  • Attīstošas un izglītojošas spēles
  • Materiāli un idejas radošām nodarbēm

Izstādē

Lielā skatuve

Lieliska iespēja piedalīties grāmatu atvēršanas svētkos, tikties ar rakstniekiem un klausīties autoru priekšlasījumus.

Rakstnieku viesistaba

Omulīgi iekārtotā viesistabā varēsit satikt rakstniekus, iegūt autogrāfus un aprunāties ar iemīļotajiem grāmatu autoriem.

Dalībnieku aktivitātes

Izstādes dalībnieki ir sagādājuši virkni pasākumu savās ekspozīcijās: jaunumu prezentācijas, diskusijas ar rakstniekiem, konkursus. Tāpat konferenču zālēs noritēs grāmatniecības nozarei aktuāli semināri un meistarklases.

Jautrā lasītava

Tikšanās ar bērnu grāmatu varoņiem un autoriem, attīstošas spēles, izzinoši eksperimenti, aizraujoši konkursi, asprātīgas viktorīnas un citas radošas nodarbes sagaida mazos lasītājus Jautrajā lasītavā.Uzvediba.lv darbnīcas

Praktiskas, pozitīvas darbnīcas par to, kā izprast bērnu un pieaugušo uzvedības problēmu iemeslus. Par to, kā ar spēļu un rotaļu elementiem paredzēt, mazināt un novērst problēmizraisošu uzvedību dažādās vidēs, tostarp mājās, izglītības iestādē un darbā.
Vairāk >>Grāmatu maiņas punkts

Apmēram 5000 grāmatu – tāds ir Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārija apmaiņas fonda ieguldījums “Grāmatu maiņas punktā”. Apmeklētāji tiek aicināti nest grāmatas, kas jau daudzkārt pārlasītas un vairs nav vajadzīgas, lai iemainītu pret vēl nelasītām. “Grāmatu maiņas punktā” var atrast bilžu un pasaku grāmatas bērniem, uzziņu literatūru, mākslas grāmatas un dažādu citu lasāmvielu.Izstādes ziņas

Vairāk ziņu

Dalībnieku ziņas

Vairāk ziņu

Foto un video

RīkoPartneri