Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Izstādes ziņas


Dalībnieku ziņas

Satieciet Kings Education izstādē „SKOLA 2017” – mācību programmas skolēniem Anglijā un ASV!

Nekad nav par agru sākt domāt par veiksmīgas nākotnes karjeras veidošanu. Lai savlaicīgi sagatavotos iestāšanās procesam un studijām prestižākajās pasaules universitātēs, iesakām izskatīt vidējās izglītības programmas ārzemēs vai īsās akadēmiskās programmas ārzemēs. Izvēloties vislabāko, pievērsiet uzmanību Kings Education piedāvājumam!
Lasīt vairāk >>>

Ar augstāko tu vari visu ko! Latvijas Universitāte izstādē “Skola”.

LU stendā Tu vari saņemt skaidras un saprotamas atbildes uz sarežģītiem un būtiskiem jautājumiem par izglītību!
Lasīt vairāk >>>

Ekskluzīvs piedāvājums no Kalba.Lv – stipendija 12. klašu skolēniem 1000 EUR apmērā tikai izstādes laikā!

Izglītības ārzemēs uzņēmums Kalba.Lv ir sagatavojusi ekskluzīvu piedāvājumu 12. klašu skolēniem tikai izstādes SKOLA 2017 laikā. Piedāvājums paredzēts tiem, kuri nopietni plāno studēt Lielbritānijā, Nīderlandē vai Dānijā.
Lasīt vairāk >>>

RSU sniegs iespēju iejusties gan veselības aprūpes, gan sociālo zinātņu studenta ādā

Lai skolēniem, kas ir savas nākamās profesijas meklējumos, piedāvātu pēc iespējas izsmeļošāku priekšstatu, Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) uz starptautisko izglītības izstādi Skola 2017 dosies labi bruņota, līdzi vedot gan medicīnisko manipulāciju mācību iekārtas un zobārstniecības mulāžas, gan studentu pašu veidoto pētniecisko žurnālu Inquisitio, gan prāta un intuīcijas spēles tiem, kurus interesē bizness, politoloģija vai jurisprudence. Ikgadējā izstāde Skola norisināsies no 24. līdz 26. februārim Ķīpsalā.
Lasīt vairāk >>>

Laimē valodu kursus Lielbritānijā!

Izstādē «Skola 2017» tradicionāli piedalīsies Ergo Education. Mēs aicinām visus ieinteresētus apmeklēt mūsu stendu (A29) un uzzināt visu par mācībam ārzemēs! Izstādes laikā Jums būs iespēja piedalīties mūsu loterijā, galvenā balva – 2 nedēļu angļu valodas kursi Chichester College (Lielbritānijā)!
Lasīt vairāk >>>

RUDN University offers

RUDN University is a multidisciplinary higher educational institution with more than 30,000 undergraduate, graduate and postdoctoral students from 154 countries. Ethnic diversity is our distinctive feature. The multilevel system of higher education (Bachelors, Masters, PhD graduates, and residency trainees), 5 faculties, 11 institutes and 1 academy ensure the widest opportunities for high-quality education.
Lasīt vairāk >>>

Ielūkojies kultūras aizkulisēs! Aicina Latvijas Kultūras akadēmija

No 24. līdz 26. februārim aicinām apmeklēt Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) stendu lielākajā izglītības izstādē Latvijā “Skola 2017”, kur apmeklētājiem būs iespēja ielūkoties kultūras aizkulisēs jeb procesā pirms, uzzinot vairāk par to, kas notiek līdz tam brīdim, kad zālē izdziest gaisma, atveras teātra aizkari un sākas izrāde. Izstādē ikvienam būs iespēja satikt dažādu LKA studiju virzienu studentus, kuri atbildēs uz jautājumiem un dalīsies savā studiju pieredzē. Vai zināji, ka ikviens LKA students var gadu studēt kādā no 100 ārvalstu sadarbības augstskolām? Vai zināji, ka daudziem LKA studentiem prakse ir kļuvusi par stabilu darba vietu? Vai zināji, ka LKA studiju procesa organizēšanā piedalās dažādās nozarēs atzīti profesionāļi un viespasniedzēji no starptautiski novērtētām augstskolām? Atnāc uz LKA izstādes stendu un noskaidro, ko vēl tu nezini par studijām LKA!
Lasīt vairāk >>>

Esi aktīvs jaunietis, nāc un uzzini par projektu "Jauniešu Saeima"!

Latvijas Republikas Saeima jau septīto gadu piedāvā iespēju jauniešiem piedalīties projektā "Jauniešu Saeima", kas šogad norisināsies 21.aprīlī.
Lai kļūtu par 7.Jauniešu Saeimas deputātu, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti piedalīties virtuālajās vēlēšanās no 27.februāra, reģistrējot savu ideju interneta vietnē - vēlēšanu platformā -www.jauniesusaeima.lv.
Lasīt vairāk >>>

Izspēlē RISEBA zināšanu spēli un noskaidro sev piemērotāko studiju virzienu!

Ikgadējās izstādes "SKOLA 2017" laikā augstskolas RISEBA pasniedzēji un studenti iepazīstinās topošos studentus ar augstskolas plašajām studiju iespējām, stāstot un demonstrējot vizuālos materiālus, maketus, prezentācijas un studentu studiju darbus. Jauniešiem būs iespēja piedalītās zināšanu spēlē „Bizness tiekas ar mākslu”, kuras laikā varēs vairāk iepazīt katru studiju programmu un noskaidrot, kurš no augstskolas RISEBA piedāvātajiem studiju virzieniem – bizness, mediji vai arhitektūra – būtu vispiemērotākais studiju uzsākšanai. Būs iespēja fotografēties un iegrimt virtuālās realitātes labirintos!!
Lasīt vairāk >>>

Satiec viesus no Birmingham City University un Nottingham Trent University!

Jau vairāk nekā 8 gadus, studētgribētājiem no Latvijas bezmaksas informāciju par studijām ārzemēs sniedz nevalstiskā organizācija Dream Foundation. Izstādē SKOLA 2017, Dream Foundation komandai pievienosies īpašie viesi no divām Lielbritānijas universitātēm - Birmingham City University un Nottingham Trent University.
Lasīt vairāk >>>

Izzini savas vājās un stiprās puses ar astroloģijas palīdzību!

Sevis izzināšanu, savas iespējas, savas stiprās un vājās puses, kā arī veiksmīgu sazināšanos un sadarbību ar citiem cilvēkiem Jūs varat uzzināt kursā “Iepazīšanās ar sevi”, apgūstot savu horoskopu. Tik daudz par sevi Jūs nekur citur neuzzināsiet! Astroloģijas pasniedzējas, praktizējošas astroloģes Natālijas Bulahas autorprogramma.
Lasīt vairāk >>>

Viss par tehniskājām specialitātēm Transporta un sakaru institūta (TSI) stendā!

Interesē roboti? Interesē tehnoloģijas? Nāc un uzzini!
Pirmo reizi izstādē “Skola 2017” Transporta un sakaru institūts (TSI) piedāvā pavisam jaunu studiju programmu – “Robotika”! Uzzini visu par modernu robotiku - iebūvētā elektronika, mehatronika, intelektuālās sistēmas un programmēšana un kļūsti par robotu inženieri, apgūstot īpašu specializāciju “Autonomie roboti”.
Lasīt vairāk >>>

Rīgas Valsts tehnikums jaunos profesionāļus apmāca 13 tautsaimniecības nozarēm!

PIKC „Rīgas Valsts tehnikums” šo mācību gadu iesāka ar jauno tehnikuma himnu un devīzi „Latviju mīlot un piepildot”. Izstādē „SKOLA 2017” vēlamies apmeklētājus un interesentus informēt par to, kā 13 tautsaimniecības nozarēs tehnikums piepilda Latviju ar jaunajiem profesionāļiem. Vēlamies uzsvērt, ka katra jaunā cilvēka karjera sastāv no puzles gabaliņiem, kuri savienoti kopā veido skaistu gleznu.
Lasīt vairāk >>>

Inženieri ar pievienoto vērtību top Jelgavā


Izstādes “Skola 2017” apmeklētāji varēs iepazīties ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) plašajām studiju iespējām un uzdot jautājumus gan par iestāšanos LLU un lekciju norisi, gan sadzīvi un universitātē notiekošo ārpus lekcijām tiem jauniešiem, kuri jau ir izvēlējušies savas karjeras pamatu likt Jelgavā . Ikviens varēs apskatīt LLU inženieru aizvadītajā gadā radīto pneimobīli – nākotnes auto, kuru uz priekšu virza saspiests gaiss, un uzzināt, kurā studiju programmā ir jāstudē, lai ko līdzīgu spētu radīt un uzbūvēt.
Lasīt vairāk >>>

Pirmoreiz izstādē viss par izglītības iespējām Austrālijā!

Selonia Education Australia piedāvās dažāda līmeņa izglītības iespējas Austrālijā, sākot no angļu valodas kursiem, profesionālo izglītību, kā arī Bakalaura, Maģistra un Doktorantūras studijas.
Lasīt vairāk >>>

Mācies Novikontas Jūras koledžā un kļūsti par kapteini vai kuģa mehāniķi!

Novikontas Jūras koledža ir vieta, kur ir jāiet mācīties, ja tuvākajā nākotnē jūs gribat iegūt prestižu, lieliski apmaksājamu un aizraujošu darbu.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar studiju iespējām Moldovas Amerikāņu universitātē!

 American University of Moldova ir pirmā privāta universitāte Moldovā ar angļu valodu kā primāro mācību valodu. Mūsu misija ir apmācīt nākamās paaudzes līderiem sociālajās zinātnēs, tiesībās, biznesā un arhitektūrā. Mūsu devīze - NOSCE TEMET (Izzini sevi!), izriet no mūsu apņemšanos atvieglot labvēlīgu vidi visiem mūsu studentiem neatkarīgi no viņu vecuma, dzimuma, tautības, rases vai ticības vai izcelsmes.
Lasīt vairāk >>>

Iegūsti starptautiska līmeņa izglītību viesnīcu vadības jomā

HOTEL SCHOOL, Viesnīcu biznesa koledža Rīgā piedāvā Tev iegūt starptautiska līmeņa izglītību viesnīcu vadības jomā. Mūsu izglītības programmas ir licencētas, akreditētas ne tikai Latvijā, bet arī Lielbritānijā un ASV, ļaujot Tev saņemt dubulto diplomu.
Lasīt vairāk >>>

Uzzini visu par King’s College, pirmo Britu vidusskola Latvijā!

King’s College, Britu vidusskola Latvijā durvis vērs 2017. gada septembrī un būs pirmā Britu mācību programmas vidusskola Latvijā. Vidusskolu dibināja King’s Group – starptautisko izglītības institūciju tīkls un skola atradīsies Babītes novadā, Piņķos. King’s College, Britu vidusskola Latvijā piedāvās vienreizēju iespēju apgūt tādu pašu mācību programmu kā Lielbritānijas elitārajās skolās.
Lasīt vairāk >>>

Uzzini, kā ir mācīties starptautiskā vidē Rīgā!

Rīgas Juridiskā augstskola (RJA) ir starptautiski atzīta augstskola, kas piedāvā iegūt bakalaura un maģistra izglītību tiesību, diplomātijas, biznesa, finanšu un politikas jomās. Studijas visās programmās notiek angļu valodā. RJA mācās studenti no gandrīz 30 pasaules valstīm!
Lasīt vairāk >>>

AFS Latvija piedāvā iepazīties ar pasaules kultūrām

Ar kuras pasaules valsts pārstāvjiem tu vislabāk saprastos? Ar kādas kultūras pārstāvjiem tev būtu vislabākā komunikācija? Kura valsts tev būtu piemērota mācībām? – uz šiem jautājumiem izstādē „Skola 2017” atbildes rast palīdzēs bezpeļņas organizācija „„AFS Latvija” Starpkultūru programmas”.
Lasīt vairāk >>>

Studijas ārzemēs. Iepazīsti studijas Tartu Universitātē!

Saņem padomus no Tartu Universitātes (TU) absolventiem un studentiem par starptautiskas pieredzes gūšanu un karjeras uzsākšanu. Noskaidro, kas tevi sagaida, dzīvojot studentu pilsētiņā un studējot universitātē, kas ir starp 2% vislabāko pasaules universitāšu.
Lasīt vairāk >>>

Nāc studēt uz LU Rīgas Medicīnas koledžu!

Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas (LU RMK) stendā studenti un mācībspēki ikvienam interesentam sniegs informāciju par koledžas piedāvātajām studiju programmām, prakses iespējām kādā no ārzemju partneraugstskolām, studentu dzīvi LU RMK, kā arī par priekšrocībām, studējot koledžā.
Lasīt vairāk >>>

Ķīmijas šovs un jaunākās tehnoloģijas dabaszinību kabinetiem!

SIA „Saint-Tech” izstādē „SKOLA” piedalās pirmoreiz. Mēs vēlamies parādīt skolotājiem, skolu direktoriem un arī skolēniem jaunākās tehnoloģijas dabaszinību kabinetiem.
Lasīt vairāk >>>

Biznesa augstskola Turība izstādē "Skola 2017” mudinās rīkoties pašiem un izmantot iespējas

Februāra beigās, kā ierasts, Biznesa augstskola Turība piedalīsies lielākajā izglītības izstādē Latvijā „Skola 2017”, kas šogad notiks no 24. līdz 26. februārim starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”. Ikvienam izstādes apmeklētājam būs iespēja satikt Biznesa augstskolas Turība lektorus un pasniedzējus no visām fakultātēm, kā arī tikties ar studentiem, kuri labprāt dalīsies savā studiju pieredzē un atbildēs uz ikviena interesenta jautājumiem.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsti jaunākas tehnoloģijas: interaktīvos displejus, 3D skeneri, 3D printerus un 3D pildspalvu!

Mūsu mērķis ir radīt tehnoloģiski attīstītu un interesantu vidi mūsdienu skolotājam un skolēnam. Jo bērni ir mūsu nākotne!
Zinātne, inženierija, tehnoloģijas un matemātika – tas raksturo SIA Tomega dalību izstādē “Skola 2017”. SIA Tomega ir profesionāļu komanda IT tirgū. Darbības virziens ir izglītības tehnoloģijas, vizuālās prezentācijas tehnika, datortehnika, modelēšanas iekārtas un biroja tehnika.
Lasīt vairāk >>>

Uzzini visu par starptautiski atzītu biznesa un finanšu izglītību Banku augstskolas stendā

Ja Tevi interesē biznesa vai finanšu sfēra, tad izstādes laikā apmeklē Banku augstskolas stendu, kur no studentiem varēsi iegūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Atnāc un uzzini visu par Banku augstskolas starptautiski atzītajām kvalifikācijām, ikgadējām starptautiskajām biznesa, mārketinga un grāmatvedības nedēļām Latvijā un ārzemēs, plašo studiju atlaižu sistēmu, Erasmus apmaiņas programmām, Banku augstskolas Biznesa inkubatoru, dubultdiploma programmām ar Šveices Biznesa skolu, garantētajām prakses vietām un vēl citām Banku augstskolas sniegtajām priekšrocībām.
Lasīt vairāk >>>

Vēlies mācīties Kanādā? Apmeklē Kanādas vēstniecība Latvijā stendu un uzzini par iespējām!

Izvirzi sev augstus mērķus un sasniedz tos, studējot Kanādā! Starp vairāk kā 10 000 programmām, ko piedāvā 95 Kanādas universitātes, un 8000 programmām, ko piedāvā 150 koledžas, Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko. Augsti kvalificēti un pretimnākoši mācībspēki, inovatīvas mācību metodes, modernas tehnoloģiju un pētījumu laboratorijas, labiekārtotas bibliotēkas, lieliski sporta centri – tie ir tikai daži no iemesliem, lai studētu Kanādā.
Lasīt vairāk >>>

Mācies Latvijā, strādā Vācijā!

Atsaucoties Vācijas partneru pasūtījumam, 2013. gadā Latvijā Latvijas–Vācijas profesionālās izglītības centrs uzsāka apmācību programmā "Datorsistēmas". 2015. gada beigās mūsu absolventiem izsniegtie kvalifikācijas dokumenti tika atzīti Vācijā.Tas ļāva 2016. gadā mūsu pirmajiem absolventiem, kuri ir ieguvuši specialitāti "Datorsistēmu tehniķis", doties praksē Vācijas uzņēmumos. Prakses beigās viņi palika strādāt tajā pašā uzņēmumā.
Lasīt vairāk >>>

Atklāj savu studiju virzienu un iegūsti priekšrocību dalībai piedzīvojumā “Vistērija”

Vidzemes Augstskola (ViA) arī šogad gaidīs interesentus ikgadējā izglītībai veltītajā izstādē „Skola 2017”, lai topošos studentus iepazīstinātu ar ViA piedāvājumu un palīdzētu tiem nozīmīgajā turpmākās izglītības izvēles lēmuma pieņemšanā, interaktīvā veidā atklājot skolēna studiju virzienu.
Lasīt vairāk >>>

RAI - Pieredze Profesionalitāte Kvalitāte Perspektīva!

Gribi apgūt aktuālas un pieprasītas profesijas nāc un iepazīsties ar Rīgas Aeronavigācijas institūta (RAI) profesionāli orientētām studiju programmām! Izstādes “SKOLA 2017” laikā RAI pasniedzēji un studenti pastāstīs par pieprasītākajām profesijām, ar kuru palīdzību ikviens var realizēt savus sapņus un pat mainīt dzīvi!
Lasīt vairāk >>>

Pielaiko profesiju Valmieras tehnikuma stendā

Tiem izstādes SKOLA 2017 apmeklētājiem, kuri paviesosies Valmieras tehnikuma stendā, būs iespēja apskatīt un izmēģināt tehnoloģijas, kuras tiek izmantotas mācību laikā. Valmieras tehnikuma stendā interaktīvi varēs uzzināt par mācību programmām, kuras ir iespējams šeit apgūt un arī pielaikot kādu no šīm profesijām.
Lasīt vairāk >>>

Iejūties karavīra ādā!

Izstādes „Skola 2017” apmeklētāji  Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA) stendā varēs  satikties ar tās kadetiem, uzzināt par studiju iespējām NAA, apskatīt ieroču stendu, piedalīties kadetu rīkotajās aktivitātēs, kā arī izmēģināt iemaņas militārās tehnikas CVRT scimitar šaušanā izmantojot Virtual Battlespace 3 programmatūru ar AVF Sim ražoto šaušanas vadības konsoli.
Lasīt vairāk >>>

Būvniecība, tūrisms, skaistumkopšana un vēl…– tas viss Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumā!

Vēlies kļūt par savas jomas speciālistu un nodrošināt stabilu izaugsmi nākotnē? Meklē VSIA “Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums” stendu! Ja esi viens no tiem, kurš vēlas teorētiskās zināšanas pielietot praksē, aizvadīt meistarklases Latvijā un pasaulē atzītu meistaru pavadībā, pieteikties kādā no plaši piedāvātajām programmām un doties praktizēties uz Eiropu, vai izmantot Jauniešu garantijas programmu un apgūt kāroto profesiju viena vai pusotra gada laikā, kā arī mācīties bez maksas un saņemt stipendiju?
Lasīt vairāk >>>

Studē Latvijas otrajā lielākajā pilsētā – Daugavpilī!

Pārliecinies, ka ne tikai galvaspilsētā ir iespējams iegūt kvalitatīvu un darba tirgū pieprasītu augstāko izglītību! Esam pārliecināti, ka starp piedāvātājām 56 studiju programmām Daugavpils Universitātē, Tu atradīsi savējo!
Lasīt vairāk >>>

MERIDIAN GROUP piedāvā braucienus ar svešvalodu apguvi, angļu valodas kursus un programmas!

MERIDIAN GROUP ir vadošā aģentūra Latvijā starptautiskās izglītības jomā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi izglītības pakalpojumu sniegšanā. Gadu gaitā tūkstošiem dažāda vecuma cilvēku ir izmantojuši mūsu pakalpojumus un devušies mācīties uz Lielbritāniju, Vāciju, Itāliju, Franciju, Šveici, Spāniju, Austriju, ASV, Kanādu, Austrāliju, Jaunzēlandi, Ķīnu, Japānu un citām valstīm.
Lasīt vairāk >>>

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija – solis tuvāk vispārdrošāko sapņu īstenošanā

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) stendā varēs uzzināt par studiju iespējām, valsts finansētajām budžeta vietām, uzņemšanas nosacījumiem, dienesta viesnīcu, studiju un prakses iespējām ārzemēs un, protams, par studenta ikdienas gaitām. To, cik radoša, aizraujoša un jauniem atklājumiem piepildīta ir akadēmijas jauniešu dzīve – varēsi uzzināt no pirmavota – no aktīvajiem RTA studentiem!
Lasīt vairāk >>>

Viss par mācībām ārzemēs un starptautiskajiem eksāmeniem izstādē “Skola 2017”

Baltic Council for International Education iepazīstinās apmeklētājus ar iespējām iegūt augstāko izglītību ārzemēs. Tāpat kā agrāk, populārākais galamērķis studijām ārpus Latvijas ir Lielbritānija. Baltic Council profesionālie speciālisti ieteiks jauniešiem, kā nekļūdīties, izvēloties mācību iestādi un mācību programmu, un iestāties kādā no vairāk nekā 160 Lielbritānijas augstskolām.
Lasīt vairāk >>>

Uzzini kā ir būt mediķim!

Vēlies zināt, kā ir būt neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķim un kopā ar savu brigādi glābt cilvēku dzīvības? Nāc uz izstādi “Skola 2017” un pavisam reāli ‘iekāp’ savā topošajā darbavietā – ātrās palīdzības auto, kurā mūsu mediķi palīdz pacientiem viskritiskākajās situācijās.
Lasīt vairāk >>>

Kā pārdrošākās fantāzijas pārvērst pelnošā biznesā? Uzzini to Rīgas Tehniskās universitātes stendā!

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) stendā apmeklētāji, piedaloties dažādās aktivitātēs un iejūtoties inženiera lomā, uzzinās, kā īstenot pārdrošākos sapņus un savu hobiju pārvērst par peļņu nesošu ikdienas nodarbi.
Lasīt vairāk >>>

Valsts izglītības attīstības aģentūra izstādē aicina iepazīties ar izglītības iespējām Latvijā un Eiropā.

Pagājušajā gadā lielu popularitāti guva aktivitāte “Ātrais randiņš ar karjeras konsultantu”. Arī šogad izstādes apmeklētājiem Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) stendā būs iespēja tikties ar karjeras konsultantu, lai īsā sarunā saņemtu noderīgus padomus par izglītības iespējām Latvijā un citās Eiropas valstīs.
Lasīt vairāk >>>

Piedalies sociālā akcijā un pasaki paldies!

Biedrības „LAIMES KALVE” stendā ikviens varēs pateikt „paldies” pedagogiem, draugiem, saviem tuviniekiem un tiem, kam ir aizmirsies pateikt labus vārdus. Ar šiem „paldies!” sāksies šī gada sociālā akcija „Pasaki PALDIES!”. Šī akcija nu jau trešo gadu ceļos pa dažādām Latvijas pilsētām, priecējot iedzīvotājus ar unikālo iespēju nofotografēties ar savu „paldies!” uz akcijas simbola – dzeltenā smaidiņa fona.

Lekcijas par saskarsmi, motivāciju un atkarībām
Šogad biedrība iepazīstinās interesentus ar savas struktūrvienības interešu izglītības iestādes „Laimes kalve” piedāvājumiem. Tās ir tematiskas lekcijas skolēniem, vecākiem un pedagogiem par saskarsmes jautājumiem, motivāciju mācīties un atkarību raisošos vielu profilaksi.
Lasīt vairāk >>>

Mentālā aritmētika – tagad arī Latvijā! 

„Audzināšanas mērķis ir iemācīt mūsu bērniem iztikt bez mums”(Ernsts Leguvē )
Rīgā darbu ir uzsācis intelektuālo spēju attīstības centrs „AMAKids”. Šeit ar bērniem strādā, izmantojot metodi, kuras uzdevums ir abu smadzeņu pusložu attīstīšana. Pirmie rezultāti ir iespaidīgi — bērni spēj galvā veikt aritmētiskas darbības tādā ātrumā, kādā pieaugušie to nevarēs izdarīt pat ar kalkulatoru.
Lasīt vairāk >>>

Biznesa augstskolas SSE Riga stendā labākais padomdevējs studiju izvēlē būs students

Studiju izvēles lēmums ir grūts, turklāt, izaicinošs un atbildīgs! Šādā situācijā nonāk ikviens topošais students. Lai palīdzētu pieņemt izsvērtu lēmumu, SSE Riga studenti Tev pastāstīs par savu pieredzi, studējot vienā no vadošajām biznesa augstskolām Baltijas un Ziemeļvalstu reģionā, kur ik gadu tiek uzņemti 130 labākie studenti no Baltijas valstīm un Austrumeiropas. Turklāt SSE Riga studenti mācās vienā no Eiropas visskaistākajām jūgendstila ēkām, kas atrodas Rīgas klusajā centrā.
Lasīt vairāk >>>"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka:"Skola" radio: