Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Izstādes ziņas

“Skola 2019” – tavai nākotnei un karjerai!

No 1. līdz 3. martam starptautiskā izglītības izstāde “Skola” jau divdesmit piekto reizi Ķīpsalā piedāvās iegūt aktuālāko informāciju par mācību iespējām un palīdzēs izvēlēties turpmāko izglītības ceļu. Kā jau īstā jubilejā – būs ballīte un pārsteigumi!
Lasīt vairāk >>>Dalībnieku ziņas 2018

Izstādē Skola 2018 RSU aicina iepazīt profesijas simulētā vidē

No 23. līdz 25. februārim izglītības izstādē Skola 2018, kas notiek izstāžu centrā Ķīpsalā (Rīgā, Ķīpsalas ielā 8), Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) jaunajā stendā studenti un mācībspēki sniegs informāciju par vairāk nekā 60 medicīnas, veselības aprūpes un sociālo zinātņu bakalaura un maģistra studiju programmām.
Lasīt vairāk >>>

Lekcija “Vai skolotājs ir nepieciešams informācijas pieejamības laikmetā? Patstāvīgas apmācības traucējošie faktori!

24. februārī plkst. 11.00 Konferenču zālē Nr.1 notiks lekcija “Vai skolotājs ir nepieciešams informācijas pieejamības laikmetā? Patstāvīgas apmācības traucējošie faktori!”
Lasīt vairāk >>>

Apmeklē semināru “Domā plašāk: GAP YEAR Austrālijā!”

Ikviens lieliski zina, ka izglītoties var ne tikai no grāmatām. Taču, tuvojoties 12. klases izlaidumam, arvien vairāk un biežāk nākas dzirdēt viedokli, ka augstskolas solā jāsēžas taisnā ceļā pēc vidusskolas beigšanas. Bet ja nu mēs tev pastāstīsim, ka var arī citādāk?
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Kultūras akadēmija izstādē “Skola 2018” aicina ieraudzīt sevi kultūrā

No 23. līdz 25. februārim aicinām apmeklēt Latvijas Kultūras akadēmijas (LKA) stendu lielākajā izglītības izstādē Latvijā, “Skola 2018”, kurā apmeklētājiem būs iespēja ieraudzīt sevi kultūrā, iepazīstoties ar LKA absolventiem, viņu profesionālajiem sasniegumiem un radošajiem izaicinājumiem.
Lasīt vairāk >>>

Veiksmīgas karjeras sākums Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžā!

Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža izstādē "Skola 2018" aicina interesentus iepazīties ar: studiju iespējām 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmās: "Vides aizsardzības tehnoloģija", "Pārtikas produktu pārstrādes un ražošanas tehnoloģija", "Pārtikas produktu kvalitātes kontrole" un "Biotehnoloģija", mācību iespējām profesionālās vidējās izglītības programmās: “Ķīmijas tehnoloģijas” ar biotehnologa palīga un analītiskās ķīmijas tehniķa kvalifikāciju, “Vides aizsardzība”, “Inženiermehānika”, “Pārtikas produktu kvalitātes kontrole”., ka arī tālākizglītības programmās un kursos.
Lasīt vairāk >>>

Pretim panākumiem ar Swedbank ISIC!

Šogad pie Swedbank komandas varēsi:
*Uzzināt visu par to, kā banka var atvieglot tavu ikdienu
Lasīt vairāk >>>

KALBA: tikai izstādē SKOLA 2018 – reģistrējies savai “Free KALBA study package”!

Tikai izstādē SKOLA 2018, tikai 11. un 12. klašu skolēniem: nāc uz KALBA stendu, reģistrējies un saņem savu “Free KALBA Study Package”!
Lasīt vairāk >>>

Māstrihtas Universitāte – starptautiskākā universitāte Nīderlandē

Māstrihtas Universitāte ir starptautiskākā universitāte Nīderlandē un izceļas ar tās inovatīvo pieeju mācīšanā un darbības starptautisko perspektīvu. Ar 16 300 studentiem un 4 300 cilvēku lielu personālu, Māstrihtas Universitāte piedāvā plašu akadēmisko programmu klāstu, kuras ir veidotas, lai parādītu labāko, kas piemīt tās studentiem.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar RTU Rīgas Biznesa skola piedāvājumu!

RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) ir izveidota 1991. gadā sadarbībā ar Ņujorkas štata Bufalo universitāti ASV un Otavas universitāti Kanādā.
Lasīt vairāk >>>

“Travel biiz” piedāvā daudzveidīgas ekskursijas!

“Travel biiz” aicina skolēnus un skolotājus ne vien izglītoties skolas solā, bet doties kopīgās, izglītojošas, izklaidējošas un aizraujošas ekskursijās, kurās var gan labi pavadīt laiku, gan uzzināt kaut ko jaunu. Piedāvājam ekskursijas ar pilsētvides spēlēm, karjeras ekskursijas, pārgājienus, Latvijas 100 gades ekskursijas, Izlaiduma ekskursijas.
Lasīt vairāk >>>

Iegūsti plašu informāciju par karjeras un bezmaksas izglītības iespējām Latvijas armijā

Lai informētu jauniešus par studiju iespējām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, kā arī par profesionālo militāro dienestu Nacionālajos bruņotajos spēkos, arī šogad aizsardzības akadēmija un bruņoto spēku vienības piedalīsies gadskārtējā izglītības izstādē „Skola”.
Lasīt vairāk >>>

First Baltic Hubbard College of Administration - koledža uzņēmējiem

Mēs atbalstām tos, kuri vēlas vairāk. Mācību centrs "First Baltic Hubbard College of Administration" apmāca mazo un vidējo uzņēmēju, kā arī speciālistus starptautiska līmeņa praktiskajā izglītībā, ļaujot veiksmīgi konkurēt tirgū un paplašināties.
Lasīt vairāk >>>

"Jauniešu Ceļojumi" aicina domāt plašāk!

Ikviens lieliski zina, ka izglītoties var ne tikai no grāmatām, tāpēc organizācija "Jauniešu Ceļojumi" aicina doties piedzīvojumā, kas ļaus iepazīt gan pasauli, gan pašam sevi no cita skatupunkta!
Lasīt vairāk >>>

RTU stendā uzzini par studiju iespējām un piedalies eksperimentos

Rīgas Tehnisko universitāti (RTU) izstādē pārstāvēs studenti un mācībspēki no visām deviņām fakultātēm, kā arī no RTU Rīgas Biznesa skolas un RTU Inženierzinātņu vidusskolas. Apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par studiju iespējām, stipendijām, apmaiņas programmām, dienesta viesnīcām, ārpusstudiju dzīvi un daudziem citiem jautājumiem.
Lasīt vairāk >>>

AFS Latvia - pasaule tevī un tu pasaulē

AFS Latvija ir viena no pasaulē izcilākajām starpkultūru izglītības organizācijām, starptautiska kustība pasaules pilsoņu izaugsmei un motivācijai. Tā ar svarīgākajām 21. gadsimta starpkultūru prasmēm sagatavo un motivē nākotnes līderus, pasaules pilsoņus un pārmaiņu ierosinātājus efektīvai iesaistei, vadībai un sadarbībai dažādās kultūrvidēs. Uz pētījumiem balstīti starpkultūru mācību ceļojumi, kurus vada apmācīti AFS brīvprātīgie un darbinieki, ir daļa no mūsu starptautiskajām skolēnu un brīvprātīgo apmaiņas programmām.
Lasīt vairāk >>>

Mācies starptautiskā un dinamiskā vidē – Rīgas Ekonomikas augstskolā!

Rīgas Ekonomikas augstskolas stendā piedāvāsim skolniekiem uzzināt, kā veiksmīgāk sagatavoties iestājeksāmeniem, ko nozīmē studēt ekonomiku un uzņēmējdarbību nelielā privātā augstskolā, tostarp būs iespējams aprunāties ar studentiem un absolventiem.
Lasīt vairāk >>>

8ToGo – ir daudz vairāk nekā vienkārši skolas forma.

8ToGo – ir daudz vairāk nekā vienkārši skolas forma. Tas ir piemērotākais apģērbs pirmajiem dzīves sasniegumiem!
Lasīt vairāk >>>

Biznesa augstskola Turība izstādē "Skola 2018” dos iespēja uzzināt par sevi vairāk

Februāra beigās Biznesa augstskola Turība piedalīsies lielākajā izglītības izstādē Latvijā „Skola 2018”, kas šogad notiks no 23. līdz 25. februārim starptautiskajā izstāžu centrā “Ķīpsala”.
Lasīt vairāk >>>

Skolasformas.lv piedāvā jaunumus – sporta formas un jaunus tērpu modeļus

www.skolasforma.lv ir lielākais skolas formu piegādātājs Latvijā! Vairāk kā 5 gadu darbības laikā, esam izveidojuši ciešu sadarbību ar 58 skolām un ģimnāzijām visā Latvijā! www.skolasforma.lv piedāvā pilna servisa pakalpojumu – sākot ar skolas formu dizaina izstrādi, izmantojot skolas vai pilsētas krāsās un emblēmas, paraugu izgatavošanu, ērtu pasūtījumu organizēšanu gan caur skolu, gan caur vecākiem, nodrošinām skolas formu ražošanas procesu un līdz pat skolas formu piegādi uz skolu vai skolēnu vecākiem.
Lasīt vairāk >>>

Iegūti starptautiska līmeņa izglītību viesnīcu vadības jomā

HOTEL SCHOOL Viesnīcu biznesa koledža Rīgā piedāvā Tev iegūt starptautiska līmeņa izglītību viesnīcu vadības jomā. Mūsu izglītības programmas ir licencētas, akreditētas ne tikai Latvijā, bet arī Lielbritānijā un ASV, ļaujot Tev saņemt dubulto diplomu.
Lasīt vairāk >>>

Uzzini par augstākākās izglītības iespējām Francijā!

 Kā ik gadu izglītības izstādē “Skola” būs pārstāvēts arī Francijas institūts un aģentūras CampusFrance birojs, kurš popularizē augstāko izglītību Francijā. Francijas institūts Latvijā ir Francijas Republikas oficiāls valodas un kultūras centrs ar 20 gadu pieredzi franču valodas mācīšanā visdažādākajām mērķauditorijām. Tas ir arī Latvijā vienīgais eksaminācijas centrs, kurā var iegūt starptautiski atzītus franču valodas zināšanas apliecinošus diplomus (DFP, DELF-DALF).
Lasīt vairāk >>>

Izdari izvēli un kļūsti par sevi – Liepājas Universitāte

Liepājas Universitāte izstādē “Skola 2018” piedāvā informāciju par studiju iespējām šajā augstskolā.
Lasīt vairāk >>>

Nāc un uzzini par Latvijas parlamenta projektu “Jauniešu Saeima”!

Viss, ko mēs darām, veido nākotni, tā kopā veidojot mūsu Latviju! Esi Latvijas nākotnes veidotājs un piedalies 8.Jauniešu Saeimā!
Lasīt vairāk >>>

Izglītība Austrālijā - starptautiskas kvalifikācijas “Envirotech Education” skolā

Austrālijas izglītības kompānija Envirotech Education, kas dibināta 2008. gadā, piedāvā starptautiski atzītas kvalifikācijas ekoloģijas un vides jomā, informācijas tehnoloģijās, komunikācijās un medijos, uzņēmējdarbībā un vadībā, mārketingā, pirmsskolas izglītībā, tūrismā un kulinārijas mākslā.
Lasīt vairāk >>>

Izzini sevi un sāc karjeru kopā ar SIVA!

Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) izstādē “Skola 2018” aicina visus interesentus iepazīties ar apgūstamajām izglītības programmām Jūrmalas profesionālajā vidusskolā un SIVA Koledžā, mācību procesu, prakses organizēšanas kārtību, iespējām saņemt atbalstu karjeras veidošanā, brīvā laika pavadīšanas iespējām.
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsti TSI – Digital University izstādē "Skola 2018"!

Iepazīsti TSI studiju programmas caur papildu realitāti un virtuālo realitāti. Izmēģini iespējas un iesaistījies tās veidošanā!
Lasīt vairāk >>>

Rīgas Valsts tehnikums izstādes apmeklētājiem piedāvās dažādas radošas aktivitātes

Šogad izstādē „Skola 2018” Rīgas Valsts tehnikuma stendā visiem interesentiem būs iespēja ne tikai uzzināt par iespējām apgūt dažādas profesijas, bet arī praktiski darboties dažādās ar apgūstamajām profesijām saistītās jomās.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Kultūras akadēmija aicina: #ieraugisevikultūrā !

Latvijas Kultūras akadēmija (LKA) 2018. gada izglītības izstādes SKOLA stendā aicinās skolēnus ieraudzīt sevi kultūrā un novērtēt, cik daudzveidīgās profesijās un jomās iespējams darboties ar LKA iegūtajām zināšanām un prasmēm. Lai uzzinātu vairāk par stendā plānotajām aktivitātēm, meklējiet informāciju ar tēmturi #ieraugisevikultūrā.
Lasīt vairāk >>>

Uzzini visu par studijām Rīgas Juridiskajā augstskolā!

Tevi interesē mācības angļu valodā starptautiskā un modernā vidē? Satiec Rīgas Juridisko augstskolu (RJA) izstādē “Skola 2018” un uzzini visu par maģistra un bakalaura studiju iespējām!
Lasīt vairāk >>>

Mācīties radoši un interesanti palīdzēs aizraujoši mācību uzskates līdzekļi!

Veiksmīga mācību procesa realizēšanai izglītības iestādē ir nepieciešami zinoši pedagogi un atbilstošs aprīkojums mācību satura apguvei.
Lasīt vairāk >>>

Izvirzi mērķus un sasniedz tos, studējot Kanādā!

Izvirzi sev augstus mērķus un sasniedz tos, studējot Kanādā! Starp vairāk kā 10 000 programmām, ko piedāvā 95 Kanādas universitātes, un 8000 programmām, ko piedāvā 150 koledžas, Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko. Augsti kvalificēti un pretimnākoši mācībspēki, inovatīvas mācību metodes, modernas tehnoloģiju un pētījumu laboratorijas, labiekārtotas bibliotēkas, lieliski sporta centri – tie ir tikai daži no iemesliem, lai studētu Kanādā.
Lasīt vairāk >>>

Latvijas Universitāte izstādē ,,Skola 2018’’ piedāvās jaunas un vēl nebijušas aktivitātes

No 23. līdz 25. februārim izstādes “Skola 2018” ietvaros ne tikai skolēniem - nākamajiem studentiem, bet arī pārējiem zinātkārajiem būs iespēja izbaudīt dažādas Latvijas Universitātes (LU) piedāvātas izklaides iespējas, protams, primāri uzzināt par plašajām un daudzveidīgajām studiju iespējām visās 13 fakultātēs un reģionālajās filiālēs.
Lasīt vairāk >>>

Vidzemes Augstskola uzburs festivāla gaisotni

Neierastā festivāla tematikā Vidzemes Augstskola (ViA) šogad aizvadīs ikgadējo izglītībai veltīto izstādi „Skola 2018”, kurā topošie studenti iepazīsies ar ViA studiju piedāvājumu, jaunajām studiju programmām un iespējām, ko sniedz Valmiera.
Lasīt vairāk >>>

Novikontas Jūras koledžas sala - kļūsti par kapteini!

Novikontas Jūras koledža (NJK) ir augstākās izglītības iestāde, kas piedāvā 12. klases absolventiem iegūt kapteiņa vai vecākā mehāniķa profesiju.
Lasīt vairāk >>>

Nāc un iepazīsties ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas piedāvājumu

Interesē medicīna, darbs ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām, patīk aktīva komunikācija un darbs ar cilvēkiem? Tavs aicinājums ir kļūt par kvalificētu ārstniecības personu veselības aprūpē vai speciālistu sociālās labklājības jomā? Nāc uz izstādi SKOLA 2018, iepazīsties ar Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas (LU PSK) piedāvājumu un izdari izvēli par savu nākotnes profesiju!
Lasīt vairāk >>>

Iepazīsties ar RIGA ChAIR plašo piedāvājumu!

RIGA ChAIR ir Rīgas Krēslu fabrikas preču zīme. Rīgas Krēslu fabrika ir dibināta 1999.gadā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem sēdmēbeļu ražotājiem Latvijā.
Piedāvāto produktu klāsts sastāv no bērnu krēsliem, taburetēm, konferenču krēsliem un auditoriju krēsliem.

Lasīt vairāk >>>

Pielaiko profesiju Valmieras tehnikuma stendā

Tiem izstādes SKOLA 2018 apmeklētājiem, kuri paviesosies Valmieras tehnikuma stendā, būs iespēja apskatīt un izmēģināt tehnoloģijas, kuras tiek izmantotas mācību laikā. Valmieras tehnikuma stendā interaktīvi varēs uzzināt par mācību programmām, kuras ir iespējams šeit apgūt un arī pielaikot kādu no šīm profesijām.
Lasīt vairāk >>>

Ventspils Augstskola aicina!

Ventspils Augstskola aicina visus interesentus apmeklēt izstādi “Skola 2018”, lai iegūtu informāciju par studiju iespējām un programmām trīs Ventspils Augstskolas fakultātēs – Ekonomikas un pārvaldības fakultātē, Tulkošanas studiju fakultātē un Informācijas tehnoloģiju fakultātē.
Lasīt vairāk >>>

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina iepazīties ar izglītības iespējām Latvijā un citviet Eiropā

VIAA stendā izstādes apmeklētāji varēs uzzināt vairāk par iespējām, ko piedāvā Eiropas Savienības izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programma Erasmus+.
Lasīt vairāk >>>

Uzzini, kā ir būt neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķim!

Vēlies zināt, kā ir būt neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķim un kopā ar savu brigādi glābt cilvēku dzīvības? Nāc uz izstādi “Skola 2018” un pavisam reāli ‘iekāp’ savā topošajā darbavietā – neatliekamās palīdzības auto, kurā mūsu mediķi palīdz pacientiem viskritiskākajās situācijās
Lasīt vairāk >>>

The University of Bolton – augstskola Lielbritānijas ziemeļrietumos ar dinamisku attīstību

Boltonas universitāte, kas atrodas Mančestrā, Lielbritānijas ziemeļrietumos, ir moderna universitāte ar 200 gadu senu vēsturi, kas dinamiski attīstās. Augstskola stingri seko mūsdienu darba tirgus tendencēm un pielāgojas tām, piedāvājot saviem studentiem darba tirgū pieprasītas mācību programmas.
Lasīt vairāk >>>

LLU 3 realitātēs – īstā, virtuālā un pievienotā

Meklē LLU Rīgā tikai trīs dienas februārī, kad no Pilssalas Jelgavā pārcelsimies uz Ķīpsalu un kopā ar Bulduru Dārzkopības vidusskolu iepazīstināsim studētgribētājus ar studiju iespējām.
Lasīt vairāk >>>

University of Southern Denmark – viena no lielākajām Dānijas univesitātēm ar pasaules vārdu

Dānijas universitāte University of Southern Denmark (SDU) vēra durvis saviem studentiem 1966. gada septembrī. Pašlaik universitātes 5 fakultātēs mācās 32 000 studentu, no kuriem 15% ir ārzemnieki.
Lasīt vairāk >>>

Banku augstskolas stendā uzzināsi visu par starptautiski atzītu biznesa un finanšu izglītību

Ja Tevi interesē biznesa vai finanšu sfēra, tad izstādes laikā apmeklē Banku augstskolas stendu, kur no studentiem varēsi iegūt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Atnāc un uzzini visu par Banku augstskolas starptautiski atzītajām kvalifikācijām, ikgadējām starptautiskajām biznesa, mārketinga un grāmatvedības nedēļām Latvijā un ārzemēs, plašo studiju atlaižu sistēmu, Erasmus apmaiņas programmām, Banku augstskolas Biznesa inkubatoru, dubultdiploma programmām ar Šveices Biznesa skolu, garantētajām prakses vietām un vēl citām Banku augstskolas sniegtajām priekšrocībām.
Lasīt vairāk >>>

Britu universitāte Bath Spa University izstādē “Skola”

Britu universitāte Bath Spa University atrodas pilsētā Bāta (Bath), Lielbritānijas dienvidrietumos. Šobrīd tajā mācās vairāk nekā 7500 studentu no 80 dažādām valstīm, tostarp studenti no Baltijas valstīm. Izstādē universitātes pārstāve pastāstīs par bakalaura un maģistra studiju programmām potenciālajiem studentiem no Latvijas, kuru skaits Bath Spa universitātes dažādās fakultātēs katru gadu palielinās.
Lasīt vairāk >>>

Īsteno sapni par studijām ārzemēs kopā ar Dream Foundation!

Kā jau katru gadu izstādes SKOLA 2018 apmeklētāji pie Dream Foundation stenda varēs satikt ārvalstu universitāšu pārstāvjus un izglītības konsultantus; uzzināt visu par studijām ārvalstīs, uzņemšanas prasībām, finansiālā atbalsta iespējām un studentu sadzīvi. Tāpat būs iespējams piedalīties dažādās aktivitātēs un iegūt pārsteiguma balvas, savukārt viens laimīgais dalībnieks gūs iespēju kārtot starptautisko Cambridge English Advanced eksāmenu bezmaksas!
Lasīt vairāk >>>

Northumbria University – viena no labākajām jaunajām Lielbritānijas universitātēm.

Tiecieties ar Northumbria University pārstāvi Baltic Council / Meridian Group stendā un uzziniet sīkāku informāciju par studiju un dzīvošanas izmaksām, iestāšanās prasībām un studentu kredīta saņemšanas iespējām. 

Northumbria University atrodas Ņūkāslas pilsētā. Tā ir liels zinātniski pētnieciskais centrs, kā arī viena no labākajām jaunajām universitātēm Lielbritānijā.
Lasīt vairāk >>>

Swiss Education Group - augstākā izglītība Šveicē viesnīcu un tūrisma vadības specialitātē.

Tiecieties ar Swiss Education Group pārstāvi Baltic Council / Meridian Group stendā un uzziniet sīkāku informāciju par studiju un dzīvošanas izmaksām un iestāšanās prasībām.
Lasīt vairāk >>>

Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikums izstādes apmeklētājiem piedāvās dažādas radošas aktivitātes

Šogad izstādē „Skola” Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma stendā visiem interesentiem būs iespēja ne tikai uzzināt par iespējām apgūt dažādas profesijas, bet arī praktiski darboties dažādās ar apgūstamajām profesijām saistītajās jomās.
Lasīt vairāk >>>

RAI - Pieredze Profesionalitāte Kvalitāte Perspektīva!

Gribi apgūt aktuālas un pieprasītas profesijas nāc un iepazīsties ar Rīgas Aeronavigācijas institūta (RAI) profesionāli orientētām studiju programmām!
Lasīt vairāk >>>

Vadošā ārzemju izglītības aģentūras Latvijā “Meridian Group” piedāvā

MERIDIAN GROUP ir vadošā aģentūra Latvijā starptautiskās izglītības jomā ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi izglītības pakalpojumu sniegšanā. Gadu gaitā tūkstošiem dažāda vecuma cilvēku ir izmantojuši mūsu pakalpojumus un devušies mācīties uz Lielbritāniju, Vāciju, Itāliju, Franciju, Šveici, Spāniju, Austriju, ASV, Kanādu, Austrāliju, Jaunzēlandi, Ķīnu, Japānu un citām valstīm.
Lasīt vairāk >>>

Viss par mācībām ārzemēs un starptautiskajiem eksāmeniem izstādē “Skola”

Baltic Council for International Education iepazīstinās apmeklētājus ar iespējām iegūt augstāko izglītību ārzemēs. Tāpat kā agrāk, populārākais galamērķis studijām ārpus Latvijas ir Lielbritānija. Baltic Council profesionālie speciālisti ieteiks jauniešiem, kā nekļūdīties, izvēloties mācību iestādi un mācību programmu, un iestāties kādā no vairāk nekā 160 Lielbritānijas augstskolām.
Lasīt vairāk >>>

BAFF stipendiju programmas – iespēja iepazīt ASV!

Baltijas-Amerikas Brīvības Fonds (BAFF) finansiāli atbalsta skolēnus, studentus un jaunos profesionāļus, piedāvājot vairākas izglītības un prakses stipendiju programmas ASV.
Lasīt vairāk >>>"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: