27.–29. aprīlī • Rīgā, Ķīpsalā

Par izstādi

Lai pavasara darbu izstādi “Nature Expo” attīstītu jaunā līmenī, dodam startu izstādei “Dārzs un dzīvesstils”. Jauns formāts, vēl plašāks un daudzveidīgāks piedāvājums, kā arī lieliska dārza svētku atmosfēra trīs dienu garumā! Ikviens, kam ir lielāks vai mazāks dārzs, zina, ka pēc labi padarīta darba neiztikt arī bez tikpat labas atpūtas paša sakoptajā pagalmā. Tāpēc izstādē vienuviet atrodams viss darbam un atpūtai dārzā.

Ekspozīcija

Darbam

Stādi un sēklas, dārza tehnika un instrumenti, augsnes uzlabotāji un mēslojumi, augu aizsardzības līdzekļi, kaitēkļu kontroles sistēmas, dārza inventārs, laistīšanas sistēmas, siltumnīcas, u.c.


Atpūtai

Lapenes un nojumes, dārza mēbeles, dekorācijas, apgaismojums, bērnu rotaļu laukumi, smilšu kastes, šūpoles, šūpuļtīkli, grili, pirtis, strūklakas, baseini u.c.


Demonstrācijas, izmēģinājumi

Visas trīs izstādes dienas ir iespēja ne tikai apskatīt plašu dārza tehnikas klāstu, bet arī pašiem lielu daļu no tā visa izmēģināt speciāli iekārtotā laukumā.

Semināri un lekcijas

Izstādes laikā notiek semināri un lekcijas gan jau rūdītiem dārza darbu darītājiem, gan iesācējiem, lai pirmie soļi uz sava dārza iekopšanu būtu vieglāki un priekpilnāki.

Konsultācijas un apmācības

Gan lieliem, gan maziem ir iespēja piedalīties floristu apmācībās, lai uzzinātu, kā izveidot skaistu ziedu kompozīciju.
Turklāt ikvienā stendā darbojas zinoši speciālisti, kuri labprāt sniegs padomus un atbildēs uz neskaidriem jautājumiem.

Ziņas

Vairāk ziņu

Foto

 2017. gads

2016. gads

2015. gads