27. aprīlis, piektdiena

| Grila festivāla zonas darbalaiks: 12.00–22.00 |


12.00
Iepazīšanās ar notikumiem grilēšanas zonā – kopā ar grila un BBQ festivāla oficiālo radio “Radio Skonto”
Ogļu, malkas, gāzes un granulu grilu demonstrācija
Ekspreskonkursi grilēšanas entuziastiem

12.00–22.00
Paraugdemonstrējumi un sacensības disku golfā

14.00
Grila skolas un grila klases aktivitātes
Grila skola bērniem no 6 gadu vecuma
Konkursi grilēšanas entuziastiem

15.00
Oficiālā grilēšanas zonas atklāšana kopā ar Robertu Gobziņu (uz skatuves)
Grilēšanas duelis (pie skatuves)
Čili piparu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Hotdogu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Grilēšanas dueļa rezultātu paziņošana

16.00
Grila skolas un grila klases aktivitātes
Grila skola bērniem no 6 gadu vecuma
Degustācijas

16.30
Čili piparu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Grilēto vistu izsole
Mūziķa un dīdžeja Roberta Gobziņa uzstāšanās (uz skatuves)

17.00–18.00
Šefpavāra Ingmāra Ladiga meistarklase kopā ar “Ievas Virtuvi”

18/00
Grilēšanas duelis (pie skatuves)
Čili piparu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Hotdogu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Grilēšanas dueļa rezultātu paziņošana

18.30
Rokmūziķa Jāņa Bukuma uzstāšanās (uz skatuves)
Konkursi un grilēšanas knifu demonstrācijas

No 19.00
Rokmūziķa Jāņa Bukuma un grupas „Jauda“ uzstāšanās (uz skatuves)
Konkursi un grilēšanas knifu demonstrācijas

22.00
Noslēgums

28. aprīlis, sestdiena

| Grila festivāla zonas darbalaiks: 10.00–22.00 |


12.00
Iepazīšanās ar notikumiem grilēšanas zonā – kopā ar grila un BBQ festivāla oficiālo radio “Radio Skonto”
Ogļu, malkas, gāzes un granulu grilu demonstrācija
Ekspreskonkursi grilēšanas entuziastiem

12.00–22.00
Paraugdemonstrējumi un sacensības disku golfā

13.00
Grila skolas un grila klases aktivitātes
Grila skola bērniem no 6 gadu vecuma
Degustācijas un konkursi grilēšanas entuziastiem

14.00
Oficiālā grilēšanas zonas atklāšana kopā ar Robertu Gobziņu (uz skatuves)
Grilēšanas duelis (pie skatuves)
Čili piparu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Hotdogu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Grilēšanas dueļa rezultātu paziņošana

15.00
Grilēto vistu izsole
Grila skolas un grila klases aktivitātes
Grila skola bērniem no 6 gadu vecuma
Degustācijas un konkursi grilēšanas entuziastiem

15.30
Mūziķa un dīdžeja Roberta Gobziņa uzstāšanās (uz skatuves)

16.00
Grilēšanas duelis (pie skatuves)
Čili piparu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Hotdogu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Grilēšanas dueļa rezultātu paziņošana

17.00
Rokmūziķa Jāņa Bukuma uzstāšanās (uz skatuves)

17.30
Grila skolas un grila klases aktivitātes
Grila skola bērniem no 6 gadu vecuma
Degustācijas un konkursi grilēšanas entuziastiem

18.00
Grilēšanas duelis (pie skatuves)
Čili piparu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Hotdogu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Grilēšanas dueļa rezultātu paziņošana

18.30
Rokgrupas “Bloody Heels” uzstāšanās (uz skatuves)

No 19.00
Rokmūziķa Jāņa Bukuma un grupas „Jauda“ uzstāšanās (uz skatuves)
Konkursi un grilēšanas knifu demonstrācijas

22.00
Noslēgums

29. aprīlis, svētdiena

| Grila festivāla zonas darbalaiks: 10.00–17.00 |


10.00
Iepazīšanās ar notikumiem grilēšanas zonā – kopā ar grila un BBQ festivāla oficiālo radio “Radio Skonto”
Ogļu, malkas, gāzes un granulu grilu demonstrācija
Ekspreskonkursi grilēšanas entuziastiem

12.00–22.00
Paraugdemonstrējumi un sacensības disku golfā

12.30
Mūziķa un dīdžeja Roberta Gobziņa uzstāšanās (uz skatuves)

11.00
Grila skolas un grila klases aktivitātes
Grila skola bērniem no 6 gadu vecuma
Degustācijas un konkursi grilēšanas entuziastiem

12.00
Oficiālā grilēšanas zonas atklāšana kopā ar Robertu Gobziņu (uz skatuves)
Grilēšanas duelis (pie skatuves)
Čili piparu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Hotdogu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Grilēšanas dueļa rezultātu paziņošana

13.00
Grilēto vistu izsole
Grila skolas un grila klases aktivitātes
Grila skola bērniem no 6 gadu vecuma
Degustācijas un konkursi grilēšanas entuziastiem

13.30
Grupas „Jauda“ uzstāšanās (uz skatuves)

14.00
Alternatīvās roka grupas “Refleksija” (solists Artūrs Gruzdiņš) uzstāšanās (uz skatuves)

14.30
Grilēšanas duelis (pie skatuves)
Čili piparu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Hotdogu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Grilēšanas dueļa rezultātu paziņošana

15.00
Grila skolas un grila klases aktivitātes
Grila skola bērniem no 6 gadu vecuma
Degustācijas un konkursi grilēšanas entuziastiem

15.30
Rokgrupas “Bloody Heels” uzstāšanās (uz skatuves)

16.00
Grilēšanas duelis (pie skatuves)
Čili piparu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Hotdogu ēšanas sacensības (uz skatuves)
Grilēšanas dueļa rezultātu paziņošana

16.30
Rokmūziķa Jāņa Bukuma uzstāšanās (uz skatuves)
Konkursi un grilēšanas knifu demonstrācijas

17.00
Noslēgums

27. aprīlis, piektdiena

| Alus festivāla zonas darbalaiks: 12.00–22.00 |


12.00–22.00
Iespēja aprunāties ar alus darīšanas meistariem
Degustācijas alus entuziastiem
“Brūvēpats.lv” brūvēšanas iekārtu demonstrācija
Alus darītavu konkursi

14.30
Sacensības “Alus darītavu alus veidu pazinējs”
Izturības konkurss “Izstādes “Dārzs un dzīvesstils” spēkavīrs”
Veiklības konkurss “Zibenīgais Makvīns”

15.30
“Brūvēpats.lv” konkurss “Apiņu ošņātājs”

16.00
Izturības konkurss “Izstādes “Dārzs un dzīvesstils” spēkavīrs”
Veiklības konkurss “Zibenīgais Makvīns”

16.30
“Brūvēpats.lv” konkurss “Iesala košļātājs”

17.30
Sacensības “Alus darītavu alus veidu pazinējs”
Izturības konkurss “Izstādes “Dārzs un dzīvesstils” spēkavīrs”
Veiklības konkurss “Zibenīgais Makvīns”

28. aprīlis, sestdiena

| Alus festivāla zonas darbalaiks: 10.00–22.00 |


10.00–22.00
Iespēja aprunāties ar alus darīšanas meistariem
Degustācijas alus entuziastiem
“Brūvēpats.lv” brūvēšanas iekārtu demonstrācija
Alus darītavu konkursi

13.30
Sacensības “Alus darītavu alus veidu pazinējs”
Izturības konkurss “Izstādes “Dārzs un dzīvesstils” spēkavīrs”
Veiklības konkurss “Zibenīgais Makvīns”

14.30
“Brūvēpats.lv” konkurss “Apiņu ošņātājs”

16.30
Izturības konkurss “Izstādes “Dārzs un dzīvesstils” spēkavīrs”
Veiklības konkurss “Zibenīgais Makvīns”

17.30
“Brūvēpats.lv” konkurss “Iesala košļātājs”

18.15
Sacensības “Alus darītavu alus veidu pazinējs”
Izturības konkurss “Izstādes “Dārzs un dzīvesstils” spēkavīrs”
Veiklības konkurss “Zibenīgais Makvīns”

29. aprīlis, svētdiena

| Alus festivāla zonas darbalaiks: 10.00–17.00 |


10.00–17.00
Iespēja aprunāties ar alus darīšanas meistariem
Degustācijas alus entuziastiem
“Brūvēpats.lv” brūvēšanas iekārtu demonstrācija
Alus darītavu konkursi

12.30
“Brūvēpats.lv” konkurss “Apiņu ošņātājs”

13.30
Izturības konkurss “Izstādes “Dārzs un dzīvesstils” spēkavīrs”
Veiklības konkurss “Zibenīgais Makvīns”

14.30
“Brūvēpats.lv” konkurss “Iesala košļātājs”

15.30
Sacensības “Alus darītavu alus veidu pazinējs”
Izturības konkurss “Izstādes “Dārzs un dzīvesstils” spēkavīrs”
Veiklības konkurss “Zibenīgais Makvīns”