Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

„Bērnu pasaule 2016” vienkopus pulcēja vairāk nekā 18 tūkstošus apmeklētāju

10. aprīlī Ķīpsalā noslēdzās 10. starptautiskā izstāde bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule 2016”, kas šogad vienkopus pulcēja 150 uzņēmumus. Iepazīt jaunākos un labākos piedāvājumus, izdevīgi iepirkties un jauki pavadīt laiku bija ieradušies 18 014 tūkstoši apmeklētāju.

Trīs dienu laikā, no 8. līdz 10. aprīlim, izstādes apmeklētājiem bija lieliska iespēja vienuviet apskatīt, salīdzināt un par labām izstādes cenām iegādāties bērnu preces no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Holandes, Vācijas, Spānijas, Portugāles un daudzu citu valstu zīmoliem. Uzņēmumi piedāvāja visplašāko preču klāstu grūtniecēm, zīdaiņiem, mazuļiem un pat mazajiem skolnieciņiem.

Līdzās darbojās arī „Bērnu pilsētiņa” ar 50 rotaļu vietām mākslas, sporta nodarbēm un eksperimentu veikšanai, kā arī drošības kvartāls. Tajā varēja satikt policistus, mediķus, ugunsdzēsējus, kā arī „Latvijas dzelzceļa”, „Sadales tīkla” un „Latvijas gāzes” pārstāvjus. Turklāt uz skatuves bez mitas dziedāja un dejoja mazie talanti – vairāk nekā 1000 bērnu no visas Latvijas!

Kopā šajās dienās Ķīpsalā esam sagaidījuši 18 014 apmeklētājus – bērnus, esošos un topošos vecākus, vecvecākus un draugus, kā arī skolu un bērnudārzu pedagogus un metodiķus! Paldies visiem „Bērnu pasaule 2016” dalībniekiem, partneriem un apmeklētājiem!

Apskaties bildes no izstādes „Bērnu pasaule 2016”!

Jau tagad sākam gaidīt izstādi „Bērnu pasaule 2017” Ķīpsalā 31. martā–2. aprīlī!PIESAKI DALĪBU!

Uzņēmumi ir aicināti sazināties ar projekta vadītāju Aivu Borsku, lai jau laicīgi izteiktu savas vēlmes nākamā gada izstādei, kā arī rezervētu ekspozīcijas laukumu.EKSPOZĪCIJA

Dažādu ģimeņu prasībām un gaumēm atbilstoši bērnu ratiņi, mēbeles ērtākai un priecīgākai bērna ikdienai, izklaidējošas un attīstošas rotaļlietas – no plīša lācīšiem un gumijas pīlītēm līdz pat augsto tehnoloģiju brīnumiem, visdažādākie apģērbi, apavi, autokrēsliņi un velokrēsliņi, pārtika zīdaiņiem, kancelejas un higiēnas preces, grūtnieču apģērbi un citas preces.

BĒRNU PILSĒTIŅA

„Bērnu pilsētiņā” kopīgu sportošanu, mākslas darbu radīšanu un eksperimentēšanu dažāda vecuma bērniem piedāvā mācību un iniciatīvu centri, aktivitāšu studijas, pulciņi, sporta skolas, muzeji, klubi un jaunrades nami. Ja arī Jūs vēlaties kļūt par „Bērnu pilsētiņas” dalībnieku, lai popularizētu savu pakalpojumu priekšrocības, veicinātu atpazīstamību un iepriecinātu bērnus, tad sazinieties ar mums!
ATSKATAM - "BĒRNU PASAULE 2016”

 „Bērnu pasaule 2016” vienkopus pulcēja vairāk nekā 18 tūkstošus apmeklētāju

10. aprīlī Ķīpsalā noslēdzās 10. starptautiskā izstāde bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule 2016”, kas šogad vienkopus pulcēja 150 uzņēmumus. Iepazīt jaunākos un labākos piedāvājumus, izdevīgi iepirkties un jauki pavadīt laiku bija ieradušies 18 014 apmeklētāju.
Lasīt vairāk >>>

Zīmols „La`Lina ecobaby” izstādē prezentēs savu jauno kolekciju!


Zīmols „La`Lina ecobaby” visus produktus ražo Latvijā no izejmateriāliem, kas ir pieejami vistuvāk mūsu klimata zonai un nodrošina mūsu mazuļiem pašu labāko, ko daba var sniegt. Jau sākot no mazuļa gaidīšanas pirmajām dienām, cilvēka dzīve mainās. Mainās vērtības, uzskati un prasības. Ja jūs vēlaties vislabāko, ko sniedz daba, „La’Lina ecobaby” to piedāvās gaumīgi, ērti un neatkārtojami.
Lasīt vairāk >>>

„Ratu Birojs” piedāvājumā „Bebecar”, „Hartan”, „ABC-Design” un „TUTEK” rati, kā arī "NINES" lelles!


„Ratu Birojs” izstādes „Bērnu Pasaule” apmeklētājus un arī citus dalībniekus jau 10 gadu pēc kārtas pārsteigs ar ko jaunu. Būs iecienītie „Bebecar”, „Hartan”, „ABC-Design” un „TUTEK” rati, kā arī ekskluzīvās „NINES” lelles!
Lasīt vairāk >>>

Dizainakresli.lv ekspozīcijā atlaides līdz 55%!


Dizainakresli.lv piedāvās plašu Latvijā ražotu skandināvu dizaina krēslu, bāra krēslu, galdu, interjera aksesuāru un bērnu mēbeļu klāstu, kas piemēroti lietošanai gan publiskajās telpās, gan mājokļos. Preču kolekcijas raksturo elegance, kvalitāte un komforts. Pateicoties unikālajai liekti līmētā finiera tehnoloģijai, krēslu smalkās līnijas ir savienotas ar lielisku izturību. Krēslu dizaina modeļus radījuši pasaulē atzīti skandināvu dizaineri, starp kuriem minami Jakob Berg, Jacob Wagner, Boris Berlin, dizaineru apvienība o4i u.c.
Lasīt vairāk >>>

Zīmola „PETRA” jaunās kolekcijas kleitas lieliem piedzīvojumiem!


Zīmola PETRA stenda plauktos plašā klāstā sarūpēti tērpi meitenēm gan saulainām vasaras dienām, gan īpaša uzmanība veltīta svētku tērpiem, sevišķi izlaiduma kleitām. Mežģīnes, rišas, gaisīgi volāni, ziedu raksti un bantes raksturo jaunākās kolekcijas kleitas! Piedāvājumā būs arī „PETRA” krāsainās pavasara cepurītes gan meitenēm, gan zēniem.
Lasīt vairāk >>>

Piedalies „Trases Modeļi” sacensībās un saņem balvas!


Kalniņu ģimenes projekts ”Trases Modeļi” izstādē „Bērnu pasaule 2016” rīkos „BT 1 Trases modeļu turnīru” trīs dienu garumā. Visas trīs dienas interesenti aicināti nākt un pamēģināt trases modeļus, veikt treniņbraucienus un piedalīties īstās sacensībās! Katras dienas beigās tiks paziņoti trīs labākie braucēji, kas saņems „Trases Modeļi”, „BT 1” un Blueshockrace.com elektrokartingu sarūpētās speciālbalvas.
Lasīt vairāk >>>

“Latvju zīmes virpulī”


Mēs, radošā apvienība "Sapnīca", veicinām izpratni par Latviešu tautas nemateriālā kultūras mantojuma nozīmību un tā izmantošanu ikdienā, kā arī kopā radoši darbojoties daudzināsim sevī latvisko identitāti un sajutīsimies lepni par savas tautas bagātību, kas mums jau pieder. Izstādes laikā „Sapnīca” piedāvās lupatiņu darbnīcu, latvju zīmju krāsošanu, kā arī iespēju tik pie hennas zīmējuma!
Lasīt vairāk >>>

Skaista frizūra pāris sekundēs ar Jojo Hairfun matu aksesuāriem!


Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīties, izmēģināt un iegādāties matu aksesuāru Jojo Hairfun, kas krietni atvieglos bieži tik laikietilpīgo un sarežģīto matu veidošanas procesu.
Lasīt vairāk >>>

Bērnu pasākumu aģentūra TUSI BUSI un Vinnijs Pūks aicina gan lielus, gan mazus iepīt savu bērnību ēzelīša IĀ astē!


Ēzelītis IĀ, staigājot pa Simtjūdžu mežu, atkal ir nozaudējis savu asti, tādēļ lācītim Pūkam radās medus salda doma: ikviens var palīdzēt izveidot jaunu asti Pūka draugam! Aicinām ciemos uz Pūka māju ikvienu, kas vēlas palīdzēt ēzelītim IĀ tikt pie jaunās astes, iepinot tajā savu bērnību, sapņus, vēlēšanās, krāsainos nedarbus, smieklus un jautrību.
Lasīt vairāk >>>

„Scoot&Ride” – skrejritenis un balansa velosipēds 2-1


Lietuvas uzņēmums „Euroimportas” izstādē prezentēs jaunumu bērnu preču tirgū – „Scoot&Ride”, kas ir 2-1 produkts, jo ir izmantojams gan kā skrejritenis, gan kā balansa velosipēds. Ražots – Austrijā. Augsta kvalitāte, liels priekšējais ritenis, mīksts sēdeklis, regulējams stūres augstums, turklāt tas ir viegli pārveidojams.
Lasīt vairāk >>>

Lietuvas zīmols „Papuosalai Vaikams” piedāvās ar rokām darinātas rotas un aksesuārus bērniem


Izstādes apmeklētājus priecēs Lietuvas zīmola „Papuosalai Vaikams” košais piedāvājums – ar rokām darināti matu aksesuāri un rotas bērniem, turklāt tas viss būs pieejams par labām cenām.
Lasīt vairāk >>>

„WE LOVE RIDE” prezentēs ekskluzīvus sēdeklīšus, ķiveres un velosipēdus aktīvām ģimenēm!


„WE LOVE RIDE” specializējas inovatīvu, ekskluzīvu un augstākās kvalitātes produktiem bērniem un ģimenēm ar aktīvu dzīvesveidu. Izstādes apmeklētājiem būs lieliska iespēja apskatīt un iegādāties pasaulē atzītu zīmolu produkciju – „FirstBike” balansa velosipēdus, „WeRide” velo piekabes bērniem , „TAGA” veslosipēdu-ratus divi vienā, „Nutcase” bērnu velo ķiveres.
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies savam jaundzimušajam labāko – „Wooly Organic” produkciju!


Izstādes „Bērnu pasaule 2016” laikā zīmols “Wooly Organic” piedāvās Latvijā ražotas mūsdienīgas un funkcionālas mīkstās rotaļlietas, kā arī aicinās iepazīties ar jauno mazuļu apģērbu līniju no 100% bio – kokvilnas. Vēl zīmola kolekcijā ir mīkstie grabuļi, grabuļi ar koka zobgrauzni, miega lupatiņas, dvieļi ar kapucēm un sedziņas.
Lasīt vairāk >>>

„Lāčuks” piedāvā attīstošas, drošas, interesantas un aizraujošas rotaļlietas!


„Lāčuks” tic, ka rotaļlietu augstā kvalitāte būs svarīga arī jūsu mazulim! Izstādes laikā rotaļlietas varēs iegādāties ar atlaidi līdz pat 20%!
Lasīt vairāk >>>

Radi pats savu sauli!


Jau trešo gadu Saules muzejs piedalīsies izstādē „Bērnu pasaule”, un arī šogad gaidīs ciemos mazākus un lielākus izstādes apmeklētājus. Saules muzeja stendā varēs uzzināt par muzeju un tā darbību, kā arī radoši padarboties. Katrs interesents ar akrila krāsām varēs izkrāsot saules sienas dekoru no ģipša, turklāt pēc tam to ņemt līdzi uz mājām.
Lasīt vairāk >>>

IZKRĀSO UN ATDZĪVINI! „DEVAR Baltic” pārsteigs Jūs ar dzīvām 3D krāsojamām grāmatām!


Izstādes apmeklētāji gūs iespēju iepazīties ar bērnu pasaku varoņiem, pielietojot papildinātās realitātes tehnoloģiju, kā arī varēs patstāvīgi izkrāsot automašīnu 3D modeļus vai paspēlēties ar labu un mīļu pūķi. Jūs varēsiet tuvumā apskatīt arī bīstamos Āfrikas un Sibīrijas dzīvniekus! Tāpat izstādē būs iespēja iegādāties pašu pēdējo uzlaboto bērnu izklaides grāmatu kolekciju par ļoti draudzīgām cenām.
Lasīt vairāk >>>

Latvijā ražots bērnu mājas tekstils no zīmola “Elitera”


Kvalitatīva bērnu tekstila meklētāji to atradīs zīmola “Elitera” stendā – būs gultas veļa, segas, spilveni, dvieļi un vēl daudz kas cits. Tāpat “Elitera” prezentēs izšūšanas pakalpojumus: personalizēti izšūtus dvieļus un ekskluzīvu gultas veļu ar izšuvumiem. Tikai izstādes laikā īpašais piedāvājums topošajam māmiņām, kā arī JAUNUMS pašiem mazākiem.
Lasīt vairāk >>>

„EcoEmi” piedāvās košus un krāsainus, ērtus un kvalitatīvus eko kokvilnas apģērbus mazuļiem un pirmsskolas vecuma bērniem!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola „EcoEmi” jaunāko pavasara-vasaras kolekciju mazuļiem un bērniem. Košas krāsas, teicama kvalitāte, ekoloģiski izejmateriāli – tādi ir bērnu apģērbu zīmola „EcoEmi” apģērbi kustīgajiem un zinātkārajiem mazuļiem un bērniem līdz 8 gadu vecumam.
Lasīt vairāk >>>

Jaunums Latvijā! Neskaitāmu balvu ieguvējs – džema vannas pulveris „Gelli Baff”!


Izstāds “Bērnu pasaule 2016” apmeklētājiem būs lieliska iespēja iegādāties un iepazīties ar pasaulē izslavēto produktu – „Gelli Baff” un „Slime Baff”. Šie maģiskie angļu pulverīši pārveido ūdeni želejā, kas padara vannošanos divtik jautrāku!
Lasīt vairāk >>>

Jaunais Latvijas zīmols „Annahouse” piedāvās fantāziju rosinošas bērnu eko rotaļlietas!


Izstādes „Bērnu pasaule 2016” viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola „Annahouse” diviem galvenajiem produkcijas virzieniem – lielie spēļu produkti un konstruktori. Izstādes laikā visus produktus varēs iegādāties par īpaši izdevīgām cenām!
Lasīt vairāk >>>

DIP DAP prezentēs Latvijā ražotos koka līdzsvara riteņus, kā arī košos 2016. gada pavasara modeļus!


Izstādes apmeklētājus iepazīstināsim ar jaunajiem un košajiem DIP DAP pavasara līdzsvara riteņu modeļiem! Izstādes laikā DIP DAP rotaļlietas būs iespējams iegādāties par pavasarīgi draudzīgām cenām.
Lasīt vairāk >>>

Satiec Valsts policijas darbiniekus un kļūsti par drošības inspektoru!


Valsts policija izstādē „Bērnu pasaule 2016” piedāvās dažādas izglītojošas aktivitātes. Vecākiem būs iespēja ar iestādes pārstāvjiem pārrunāt dažādus ar drošību saistītus jautājumus, kā arī saņemt padomus, kā par šiem jautājumiem runāt ar bērniem.
Lasīt vairāk >>>

Veikals „Minikid.lv” piedāvās lieliskos „Tako” ratus un bērnu preces no uzņēmuma „Lorelli”


Izstādes apmeklētājiem „Minikid.lv” stendā būs lieliska iespēja apskatīties un iegādāties „Tako” ratus no Polijas un „Lorelli” ratus no Bulgārijas. Tāpat arī manēžas, barošanas krēslus un daudzas citas bērnu preces, kuras piedāvā Minikid.lv.
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies savam bērnam labāko! BIO pārtika un dabīga kosmētika māmiņām, zīdaiņiem un bērniem!


„Bērnu pasaule 2016” apmeklētājiem SIA „LJ PRO” stendā būs lieliska iespēja iepazīties ar “TOPFER” BIO piena maisījumiem, putrām un dabīgo kosmētiku, “NUPPI” piena maisījumiem un “PONN” augļu un dārzeņu biezeņiem. Izstādes laikā produktiem būs 10% atlaide (izņemot mākslīgiem piena maisījumiem zīdaiņiem)!
Lasīt vairāk >>>

ManiSlingi.lv, dūlas un PEP mammas šogad izstādē savus klientus priecēs ar kopīgu stendu!


Mūsu stendā piedāvāsim izstādes viesiem iegūt informāciju par dūlu, PEP mammu un bērnu nēsāšanas konsultantu atbalstu un pakalpojumiem. Būs arī iespēja pašiem uz savas ādas izbaudīt izšūpošanu rebozo lakatos un izmēģināt iesiet mazuli slingā, kā arī iegādāties lakatus un aksesuārus mazuļu nēsāšanai. Vienlaikus izstādes viesi pie mums varēs vienkārši atpūsties no izstādes kņadas!
Lasīt vairāk >>>

Skaista veļa jaunajām māmiņu no „Bogema Lingerie”


Jauno māmiņu veļas modes zīmols „Bogema Lingerie” prezentēs skaistas apakšveļas kolekcijas, peldkostīmus, naktstērpus un koriģējošo apakšveļu pēc dzemdību periodā.
Lasīt vairāk >>>

Ergolietas.lv – vieglākai dzīvei!


Ergolietas.lv piedāvā īpaši izvēlētas un pašu pārbaudītas preces bērniem un viņu vecākiem, kas atvieglos ikdienu. Izstādes laikā varēs konsultēties ar Aiju Apsīti un saņemt padomus par bērnu nēsāšanu!
Lasīt vairāk >>>

Aksesuāri zīdaiņiem – kokvilnas plediņi, ietinamie autiņi, gultasveļa ar iestrādātu Outlast tehnoloģiju, grūtnieču pakavi


Ģimenes veikaliņš „ViKrEm” izstādes apmeklētājiem piedāvās visplašāko zīmola "EKO" produkcijas klāstu, sākot ar gultasveļu, beidzot ar koka glezniņām. Katrs pirkums virs 50 eiro piedalīsies izlozē, kur viens laimīgais iegūs Outlast gultasveļu savam mazulim! Adītas jaciņas izstādē varēs iegādāties ar 50% atlaidi. Daži plediņu modeļi ar 35% atlaidi.
Lasīt vairāk >>>

Zviedru bērnu apģērbu zīmols „Polarn O. Pyret” piedāvās jauno 2016. gada pavasara/vasaras kolekciju


Piedāvājam lielisku iespēju iegādāties preces no jaunās pavasara/vasaras kolekcijas ar 20% atlaidi, kā arī saņemt atlaižu kuponus turpmākajiem pirkumiem veikalā „Polarn O.Pyret” t/c „Spicē”.
Lasīt vairāk >>>

Bērnu modes zīmols “Zaza Couture” piedāvās vasaras kolekciju par īpašām cenām!


Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar “Zaza Couture” vasaras kolekciju meitenītēm no 3 mēnešiem līdz 12 gadiem. Krāsu prieks, izšūtas aplikācijas, un dažādi audumu salikumi vienmēr rotā visus apģērbus!
Lasīt vairāk >>>

Bērnu mēbeļu un tekstila ražotājs „Troll Smiltene” prezentēs jauno istabas sēriju „Skandi”, „Royal” tekstila līniju un citus jaunumus!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar „Troll Smiltene” ražotajām mēbelēm un tekstilu. „Bērnu pasaule 2016” laikā būs iespējams apskatīt un iegādāties preces no esošās mēbeļu un tekstila kolekcijas, kā arī pasūtīt jauno „Skandi” istabas sēriju. Izstādes viesiem piedāvāsim iegādāties jauno „Royal” tekstila līniju, kā arī apskatīt un pasūtīt atvilktnes gan „Sun” bērnu gultiņām, gan citām.
Lasīt vairāk >>>

Japāņu autiņbiksītes “Moony”, „Merries” un „Goo.n” par īpašu cenu!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar autiņbiksītēm no Japānas – “Moony”, „Merries”, „Goo.n”. Tiks piedāvāti dažādi autiņbiksīšu izmēri. Vienas pakas cena ar atlaidi būs: 20.00 EUR. Pērkot divas pakas, saņemsiet dāvanu.
Lasīt vairāk >>>

Cilmes šūnas – ieguldījums bērna nākotnē!


Bērniņa gaidīšanas laiks ir viens no skaistākajiem notikumiem vecāku dzīvē. Un, lai pilnvērtīgi sagatavotos bērniņa ienākšanai ģimenē vecākiem būtu nepieciešams padomāt par iespēju saglabāt bērniņa cilmes šūnas no nabassaites.
Lasīt vairāk >>>

Bērni varēs iepazīt mediķu darba ekipējumu un apgūt pirmo palīdzību!

Pasākuma laikā mediķi bērnus aicinās apskatīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības operatīvo transportu un aparatūru, kas ikdienā mediķiem palīdz glābt cilvēku dzīvības, kā arī stāstīs par pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanu un 113 izsaukšanu dzīvībai kritiskās situācijās.
Lasīt vairāk >>>

 Kompānija “Mazais un Lielais” izstādē prezentēs bērnu ratiņus „HESBA” (ražoti Bavārijā, roku darbs)


Pēc speciāli sagatavotiem iekšējo un ārējo auduma paraugu katalogiem Jums būs iespēja dizainēt sava gaidāma mazuļa unikālos ratiņus! Piedāvāsim arī jautrus, krāsainus kukaiņu sietus un lietus neilonus ratiņiem, kas ražoti Dānijā, kā arī attīstošās rotaļlietas „Tiny Love” (Izraela).
Lasīt vairāk >>>

 Pužļošanās SIA „Amber Puzzle” stendā!


SIA „Amber Puzzles” stendā izstādes mazie apmeklētāji varēs izmēģināt spēkus vieglāku un grūtāku pužļu salikšanā. Tiem, kuri mācās burtus, palīdzēs mūsu pāru puzle “Burtiņi”, kā arī skaistā I. Sproģes puzle “Joka pēc Alfabēts”. Kā īpašs jaunums šai izstādei – pāru puzle “Burtiņi”- arī krievu valodā!
Lasīt vairāk >>>

 Jau rīt Ķīpsalā izstāde „Bērnu pasaule 2016”!

Jau rīt, 8. aprīlī, Ķīpsalā sāksies un līdz svētdienai norisināsies izstāde bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule 2016”. Uzzini, kas jauns un aizraujošs tevi tur sagaida!
Lasīt vairāk >>>

 „RIMS” piedāvā – zīmējumi EBRU tehnikā, dabaszinātņu eksperimenti un matemātikas uzdevumi


Privātā pamatskola "RIMS - Rīga International meridian school" izstādē „Bērnu pasaule” piedāvās radīt oriģinālus zīmējumus EBRU tehnikā, veikt dabaszinātņu eksperimentus un pārbaudīt savas zināšanas matemātikā. Būs iespēja laimēt radiovadāmu helihopteru vai LEGO konstruktoru!
Lasīt vairāk >>>

 Klasiskā stila drēbes bērniem un ne tikai!


SIA „TKG Fashion” piedāvā klasiskā stila drēbju izpārdošana par ražotāja cenām.
Lasīt vairāk >>>

 „Rīgas Dabaszinību skola” aicina uz darbnīcām


„Rīgas Dabaszinību skola” piedāvās trīs darbnīcas, kurās bērni varēs paši izmēģināt pāris eksperimentus un izveidot līdzi ņemamus dekorus.
Lasīt vairāk >>>

 Grāmatu veikals „Jānis Roze” piedāvās Munecas Antonio Juan SL, Bukowski Design un Kidkraft rotaļlietas!


Grāmatu veikala „Jānis Roze” stendā apmeklētājus priecēs plašs rotaļlietu piedāvājums! Spēles un puzles, metāla konstruktori, automodeļi ar tālvadību, radošie komplekti, somas un penāļi, Lelles un leļļu mājas no ražotājiem Munecas Antonio Juan SL, Bukowski Design un Kidkraft.
Lasīt vairāk >>>

 „Hevea” prezentēs Disney sērijas matračus bērniem!


Zīmola „Hevea” stendā tiks piedāvāti matrači bērniem vecumā 0+ un 2+, tostarp unikālās kolekcijas ar 8–9 standarta izmēriem, kas derēs visām tirgū piedāvātajām gultām. Tāpat būs pieejami pēc Disney licences ražotie tekstilizstrādājumi/veļa. Piedāvājam arī kvalitatīvas mūsu Lietuvas partnera ražotās gultas.
Lasīt vairāk >>>

 Lietuviešu zīmols „KYTA” piedāvās rotaļīgus, stilīgus un elegantus apģērbus bērniem!


Izstādes apmeklētājiem būs lieliska iespēja apskatīt un iegādāties lietuviešu zīmola „KYTA” apģērbus bērniem. Stilīgs dizains, dabiski audumi un krāsaini modeļi. Bērniem būs iespēja piedalīties krāsošanas konkursā un saņemt balvas, savukārt vecāki, kuri iepirksies virs 50 eiro, saņems pārsteiguma atlaidi!
Lasīt vairāk >>>

 Jaunā apģērbu kolekcija bērniem un māmiņām no „MODI DU / DIANA VAPSVE”


Izstādes apmeklētājiem būs lieliska iespēja par labām cenām iegādāties jauno pavasara/vasaras apģērbu kolekciju no Lietuvas zīmoliem „Modi Du” un „Diana Vapsve”. „Modi Du” piedāvā ērtus un krāsainus apģērbus bērniem, bet „Diana Vapsve” – stilīgām mūsdienu māmiņām. Jūs sagaida jauni modeļi un jaunas krāsas!
Lasīt vairāk >>>

 Jaunumi bērnu priekam un jautrībai izstādē „Bērnu pasaule 2016”!

Vai tavam bērnam jau ir apnikušas lelles, mašīnas, auto un vilcienu trases, puzles un pat transformeri vai roboti? Tad no 8. līdz 10. aprīlim dodies uz izstādi „Bērnu pasaule 2016” Ķīpsalā, kur atradīsi daudz neredzētu rotaļlietu, kas aizraus gan bērnus, gan tevi pašu!
Lasīt vairāk >>>

 „JollyHeap” – pasaulē pirmais mīksto elementu magnētiskais konstruktors


Izstādes apmeklētājiem būs lieliska iespēja redzēt absolūtu jaunumu rotaļlietu tirgū. Mēs piedāvājam pamata komplektus dažādās košās krāsās. Komplekts sastāv no 100 mīkstiem magnētiskiem blokiem, kurus var viegli savienot un veidot dažādas formas. Īpaši izstādes „Bērnu pasaule 2016” apmeklētājiem piedāvāsim labākās cenas, kādas mēs piedāvājam tikai lielākajiem vairumtirgotājiem.
Lasīt vairāk >>>

 „Lāzertags” – revolucionārs aktīvas atpūtas veids!


SIA „POLIGON 1” iepazīstinās ar jauno, moderno aktīvas atpūtas veidu – „Lāzertagu”! Tā ir labākā datora spēļu alternatīva, kas nodrošina bērniem dinamisku un aizraujošu spēli ar interesantām misijām un nepieciešamību rīkoties saliedēti – vienā komandā.
Lasīt vairāk >>>

 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aizraujošā veidā informēs par ugunsdrošību


Drošības kvartālā līdzās mediķiem un policistiem izstādes apmeklētāji varēs satikt arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbiniekus. Ugunsdzēsēji stāstīs par ugunsdrošību, rādīs filmu, piedāvās dažādas spēles, ļaus piemērīt glābēja aizsargtērpu, izmēģināt šļūteņu ritināšanu, kā arī apskatīt ugunsdzēsēju tehniku un inventāru!
Lasīt vairāk >>>

  UAB Zuja prezentēs četrus zīmolus – Plus Plus, Sluban, Comansi un Snails!


UAB Zuja ir četru zīmolu – Plus Plus (ražots Dānijā), Sluban (ražots Ķīnā), Comansi (ražots Spānijā) un Snails (ražots Grieķijā) – ekskluzīvais izplatītājs Baltijas valstīs. Izstādē piedāvās jaunas rotaļlietas un jaunas sajūtas! Šo zīmolu precēm būs 10% atlaide!
Lasīt vairāk >>>

 Rīgas pašvaldības policija pievērsīs uzmanību drošībai uz ūdens


Rīgas pašvaldības policija bērniem un viņu vecākiem piedāvās iespēju kopā izspēlēt interaktīvo drošības spēli, modelējot dažādas situācijas mājās, uz ielas un skolā. Tas vecākiem palīdzēs noskaidrot, kas viņu bērniem sagādā vislielākās bažas, iespējams, pat bailes. Kopā ar policijas darbinieku pārrunājot situācijas, bērni varēs uzzināt, kā pareizi rīkoties dažādās situācijās.
Lasīt vairāk >>>

 Bērnu klubs "Big Party" aicina gan pieaugšos, gan bērnus apskatīt mazo pilsētiņu!


Šogad "Big Party" saviem viesiem ir sagatavojusi daudz pārsteidzošu jaunumu. Katrai izstādes dienai būs sava tematika – Disney, Marvel un Džungļi.
Lasīt vairāk >>>

 Veikals „RDG Mēbeles” izstādē prezentēs jaunās priedes un bērza masīvkoka mēbeles


Rdgmebeles.lv izstādē prezentēs jaunās priedes masīvkoka moduļtipa gultas (zemās, pusaugstās, augstās, divstāvu), kā arī bezzaru bērza masīvkoka bērnistabu mēbeļu komplektus, kuros ietilpst divstāvu gulta, skapis, kumode, plaukts.
Lasīt vairāk >>>

 Pēc padoma pie PEP mammas izstādē „Bērnu pasaule 2016”

Neatkarīgi no tā, vai tu esi jaunā māmiņa vai audzini jau trešo bērniņu, tevi var piemeklēt dažādi pārdzīvojumi, apjukums vai pat bailes. Tev nav jātiek ar to galā vienai! No 8. līdz 10. aprīlim dodies uz izstādi „Bērnu pasaule 2016” Ķīpsalā, satiec PEP mammas un atrodi savu uzticības personu!
Lasīt vairāk >>>

 Uzspēlē galda hokeju kopā ar čempionu Sandi Kristapu Lagzdiņu!


Latvijas Galda hokeja federāciju (LGHF) priecēs izstādes apmeklētājus ar iespēju uzspēlēt galda hokeju savā starpā. Vēl būs iespēja vērot paraugdemonstrējumus, ko sniegs 2016. gada Pasaules klubu čempions Sandis Kristaps Lagzdiņš. Interesenti varēs arī samērot spēkus ar Sandi!
Lasīt vairāk >>>

 Krievijas kompānija „Clever Paper” piedāvās saliekamos modeļus, 3D puzles un kartona rotaļlietas


Izstādes „Bērnu pasaule 2016” norises laikā visiem apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar kompānijas produkcijas pamata sortimentu, iepazīties ar brenda pārstāvjiem Baltijas teritorijā un nodibināt lietišķas attiecības. Tāpat visā izstādes laikā būs iespējams iegādāties mūsu produkciju par zemām cenām. Īpašas cenas skolām un bērnudārziem!
Lasīt vairāk >>>

 Möller’s piedāvās augstvērtīgu zivju eļļu no Norvēģijas visai ģimenei!


Möller’s stendā šogad būs liela rosība! Degustācija, zinošu speciālistu konsultācijas, garšīgi jaunumi, pārsteidzošas atlaides, dāvanas un vēl daudz kas cits. Atnāc, mēs gaidīsim!
Lasīt vairāk >>>

 Ideāls produkts zīdaiņu barošanai – „Yoomi” pašuzsildošās pudelītes


SIA „MMS Group” izstādē piedāvās inovatīvas „Yoomi” zīdaiņu pašuzsildošās pudelītes, kas ēdienu ideālajā temperatūrā uzsilda tikai 60 sekunžu laikā. Ideāls produkts zīdaiņu barošanai naktīs, ārpus mājas vai esot ceļā!
Lasīt vairāk >>>

 „Bērnu pasaule 2016” – labi vecākiem, jautri bērniem!

Visdažādāko veikalu jaunumi vienkopus – plašā klāstā gultiņas, apģērbi, bērnu rati, sēdeklīši, rotaļlietas... un vēl. Vecāku mieram un bērnu jautrībai blakus darbosies arī daudz dažādas rotaļu vietas, drošības kvartāls un lielā skatuve! Tas viss – izstādē „Bērnu pasaule” 8.–10. aprīlī Ķīpsalā!
Lasīt vairāk >>>

 Sajūti vasaras garšu ar „HEBE” pavasara/vasaras kolekciju!


Izstādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar šīs sezonas rotaļīgajām un pozitīvajām apdrukām – suņi, peldētājas, ogas un Vespas, kas iepriecinās gan pašus mazākos, gan bērnus līdz 12 gadu vecumam. „HEBE” būs parūpējusies, lai īpaši „Bērnu pasaules” apmeklētāji ar kolekciju varētu iepazīties par īpaši pievilcīgām cenām!
Lasīt vairāk >>>

 Mākslas studija „Marissa Fleur” prezentēs savu jaunumu – figūriņu veidošanas kursus bērniem!


Izstādes viesiem būs iespēja iepazīties ar mākslas studijas "Marissa Fleur" jaunajām meistarklasēm figūriņu veidošanā, kas paredzētas bērniem, sākot no 6 gadiem. „Bērnu pasaule 2016” laikā dāvanu kartes uz mākslas studijas "Marissa Fleur" meistarklasēm tiks piedāvātas ar atlaidi līdz pat 20%!
Lasīt vairāk >>>

 Kāpšanas sienas no SIA „Solis augšup”


SIA „Solis Augšup” piedāvās kāpšanas sienas (mākslīgi veidotas alpīnisma sienas) tieši Jūsu un Jūsu bērna fiziskajai attīstībai un veselībai neatkarīgi no telpas un vietas.
Lasīt vairāk >>>

 Nāc un novērtē izcilas kvalitātes preces bērniem un vecākiem no SIA „LENO”!


„Bērnu pasaule 2016” laikā Jums būs iespēja novērtēt un par īpaši pievilcīgām cenām iegādāties aprūpes piederumus bērniem un māmiņām no „Philips Avent”, guļammaisus, autiņus, paladziņus, čībiņas un citas praktiskas lietas no „Lodger”, komplektus mazuļa rociņu/pēdiņu nospieduma izveidošanai no „Baby Art”, infrasarkanos bezkontakta termometrus no „Thermofocus”, līdzsvara velosipēdus no „Chillafish”, trokšņus slāpējošas austiņas no „Jippie`s”, organisko kosmētiku bērniņiem un māmiņām no „Mommy Care”, LED gaismas bērniem no „Philips Lighting”.
Lasīt vairāk >>>

 „Neutral” produkcija par īpašām cenām


„Neutral” piedāvā maigus un kvalitatīvus produktus personīgai higiēnai bērniem un pieaugušajiem, kā arī veļas mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus. Tie nesatur krāsvielas, smaržvielas un citas nevajadzīgas piedevas, kas rada smaržīgumu, tīrības un baltuma efektu. Īpaši piemēroti bērniem un cilvēkiem ar jutīgu un alerģisku ādu! „Neutral” produktus iesaka Latvijas astmas un alerģijas biedrība.
Lasīt vairāk >>>

 Uzņēmums „ANVI AM” prezentēs jauno pavasara-vasaras bērnu lina apģērbu kolekciju!


Tikai izstādē būs vienreizēja iespēja iepazīties ar SIA „ANVI AM” piedāvātajiem lina apģērbiem bērniem (izmēri no 62 līdz 116). Meitenēm no lina auduma tiek piedāvātas kleitiņas un sarafāni, savukārt puisīšiem – krekliņus un biksītes. Speciālas atlaides tiks piedāvātas zēnu lina apģērbiem – cenas sākot no 9.00 EUR!
Lasīt vairāk >>>

 „YappyKids” stendā – gultiņas, kumodes un gultas veļa


Bērnu mēbeļu Latvijas zīmols „YappyKids” prezentēs esošo mēbeļu un gultas veļas kolekciju, kā arī būs ļoti interesanti jauninājumi, par kuriem uzzināsiet tikai izstādes laikā!
Lasīt vairāk >>>

 Bērnu preču tirdzniecības zīmols „BABY-VEST” prezentēs vadošo bērnu preču ražotāju produkciju!

 
Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmolu „Emmaljunga” (Zviedrija), „Bugaboo” (Holande), „Stokke” (Norvēģija), „Maxi-Cosi”, „Interbaby” (Spānija) un citu bērnu preču ražotāju jaunāko kolekciju. Turklāt arī iegādāties vai pasūtīt šīs preces par labākām cenām!
Lasīt vairāk >>>

ATBALSTA:

INFORMĒ: