Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem  

Plašākā bērnu preču izstāde Latvijā!

No 31. marta līdz 2. aprīlim Ķīpsalas hallē notiks izstāde bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule 2017”. Tā ir vienīgā izstāde Latvijā, kur reizi gadā vienuviet var apskatīt, salīdzināt un uzreiz nopirkt preces dažāda vecuma bērniem, turklāt par izdevīgām cenām! Izstāde piedāvās izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus arī bērniem!

Lielajā Ķīpsalas hallē būs skatāms pats jaunākais, labākais un arī izdevīgākais bērnu preču piedāvājums no vairāk nekā 150 Latvijas un Baltijas uzņēmumiem. Dalībnieku pulks būs īpaši košs un daudzveidīgs – „Bērnu pasaulē” stendos apmeklētāji sastaps jau ierastos uzņēmumus, līdz šim izstādē neredzētus, kā arī nozarē pavisam jaunus un spilgtus uzņēmumus. Lasīt vairāk >>>PIESAKI DALĪBU!

Uzņēmumi ir aicināti sazināties ar projekta vadītāju Aivu Borsku, lai jau laicīgi izteiktu savas vēlmes nākamā gada izstādei, kā arī rezervētu ekspozīcijas laukumu.EKSPOZĪCIJA

Dažādu ģimeņu prasībām un gaumēm atbilstoši bērnu ratiņi, mēbeles ērtākai un priecīgākai bērna ikdienai, izklaidējošas un attīstošas rotaļlietas – no plīša lācīšiem un gumijas pīlītēm līdz pat augsto tehnoloģiju brīnumiem, visdažādākie apģērbi, apavi, autokrēsliņi un velokrēsliņi, pārtika zīdaiņiem, kancelejas un higiēnas preces, grūtnieču apģērbi un citas preces.

BĒRNU PILSĒTIŅA

„Bērnu pilsētiņā” kopīgu sportošanu, mākslas darbu radīšanu un eksperimentēšanu dažāda vecuma bērniem piedāvā mācību un iniciatīvu centri, aktivitāšu studijas, pulciņi, sporta skolas, muzeji, klubi un jaunrades nami. Ja arī Jūs vēlaties kļūt par „Bērnu pilsētiņas” dalībnieku, lai popularizētu savu pakalpojumu priekšrocības, veicinātu atpazīstamību un iepriecinātu bērnus, tad sazinieties ar mums!
JAUNUMI UN ATLAIDES

Jaunums Latvijā – „CanGo” tekstila izstrādājumi no kokvilnas pašiem mazākajiem!


Jaunums Latvijas tirgū – apģērbu zīmols „CanGo” pašiem mazākajiem! Plašs piedāvājumu klāsts no dabīgās kokvilnas: jaciņas, bodiji, rāpulīši, sedziņas un citas mīļas un jaukas tekstila preces bērniem.
Lasīt vairāk >>>

“Bērnu pasaule 2017” – iepirkšanās lielajiem, piedzīvojumi mazajiem!

Jau no 31. marta līdz 2. aprīlim Ķīpsalā notiks gada gaidītākā izstāde bērniem un vecākiem – “Bērnu pasaule 2017”. Stendos plašā klāstā par izstādes cenām būs gultiņas, apģērbi, bērnu rati, sēdeklīši, rotaļlietas, ritenīši… turklāt arī Latvijā vēl neredzēti jaunumi! Bērnu pilsētiņā un Drošības kvartālā darbosies desmitiem rotaļu vietu, bet uz Lielās skatuves notiks bērnu koncerts. Izdevīgi pirkumi un aizraujoši piedzīvojumi garantēti visai ģimenei!
Lasīt vairāk >>>

Apgūsti pirmo palīdzību kritiskās situācijās un apskati mediķu darba ekipējumu!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā mediķi bērnus un vecākus aicinās apskatīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta operatīvo transportu un aparatūru, kas ikdienā mediķiem palīdz glābt cilvēku dzīvības.
Lasīt vairāk >>>

„ViKrEm” divos stendos pārsteigs ar latviskām kolekcijām un inovācijām tekstilā mazuļiem!


Pamazām augot arvien lielākiem un lielākiem, „ViKrEm” šogad izstādē sevi prezentēs divos stendos! Latviskajā stendā akcentu liksim uz latviskās noskaņās darinātām skaistām drēbītēm, aksesuāriem, mēbelēm un dizaina priekšmetiem zīdaiņiem, bet otrā stendā centīsimies imitēt un atnest uz Ķīpsalu daļu no sava veikaliņa, kurā jaunie vecāki sarūpē pirmās nepieciešamās lietas, gaidot savu mazo lolojumu.
Lasīt vairāk >>>

Izgatavo savu tauriņsveci!


Pirmais pavasara vēstnesis ir tauriņš, tāpēc šajā pavasarī Sveču darbnīca izstādē "Bērnu Pasaule 2017" sadarbībā ar Tērvetes tauriņu māju piedāvās izgatavot katram savu tauriņsveci!
Lasīt vairāk >>>

Jaunums! Latvijas zīmols „Nupnap” prezentēs attīstošus un daudzfunkcionālus, košus un mīkstus priekšmetus bērniem!


Jaunais Latvijas zīmols „Nupnap” izstādē prezentēs Latvijā ražotus jaunumus bērnu preču tirgū: 1) attīstošu, daudzfunkcionālu un aizraujošu šūpuļkrēslu “Nupnap”, kuru bērns varēs izmantot dažādiem mērķiem; 2) unikālu, košu, elastīgu un mīkstu sēžammaisu “Nukipuf”, kas iepriecinās ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos!
Lasīt vairāk >>>

Jaunums! Latvijā darbību sāk viena no pasaules vadošajām cilmes šūnu bankām "Future Health Biobank"!


Izstādē topošās māmiņas "LYL BioBank" stendā varēs saņemt uztura speciālista bezmaksas konsultāciju par uzturvielām un vitamīniem, kas nepieciešami skaistajā mazuļa gaidīšanas laikā. Noslēdzot sadarbības vienošanos, "LYL BioBank" dāvinās māmiņai nepieciešamos uztura bagātinātājus no LYL love your life® 12 mēnešiem 400.00 eiro vērtībā!
Lasīt vairāk >>>

Apskati jauno „RDGmebeles.lv” priedes masīvkoka sēriju!


Bērnu mēbeļu veikals „RDGmebeles.lv” izstādē „Bērnu pasaule 2017” prezentēs jauno priedes masīvkoka sēriju, kas ietver plauktus, kumodes, drēbju skapjus, kā arī gultas: zemās, pusaugstās, augstās, divstāvu un pat trīsstāvu. Kā jaunums piedāvājumā būs arī RC radiovadības rotaļlietas: mašīnas ar elektromotoriem, NITRO motoriem un helikopteri!
Lasīt vairāk >>>

Nāc un iepazīsti elegantos “Emmaljunga” ratiņus un vienus no drošākajiem bērnu autosēdeklīšiem “Maxi-Cosi”!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā būs iespēja aplūkot un iegādāties “Emmaljunga” ratiņus, “Maxi-Cosi” sēdeklīšus un ratiņus, kā arī to aksesuārus par ļoti īpašām cenām!
Lasīt vairāk >>>

Lieliska un neaizmirstama iespēja ieskatīties COSATTO pasaulē!


COSATTO prezentēs neparasta un unikāla dizaina bērnu ratus, pastaigu ratus, autokrēsliņus, barošanas krēsliņus, kā arī pārtinamās virsmas. COSATTO produkcijai izstādē “Bērnu pasaule 2017” būs sagatavots īpašs piedāvājums. Nenokavē!
Lasīt vairāk >>>

„Cilmes šūnu banka” stendā būs īpašs piedāvājums!


Bērniņa gaidīšanas laiks ir viens no skaistākajiem notikumiem vecāku dzīvē. Un, lai pilnvērtīgi sagatavotos bērniņa ienākšanai ģimenē, vecākiem būtu nepieciešams padomāt par iespēju saglabāt bērniņa cilmes šūnas no nabassaites.
Lasīt vairāk >>>

„EcoEmi” piedāvājumā – koši un krāsaini, ērti un kvalitatīvi eko kokvilnas apģērbi mazuļiem un pirmsskolas vecuma bērniem!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola „EcoEmi” jaunāko pavasara-vasaras kolekciju mazuļiem un bērniem. Šī gada jaunums: košas kokvilnas trikotāžas kleitas ne tikai meitenēm, bet arī mammām!
Lasīt vairāk >>>

SIA „ANVI AM” piedāvā bērnu apģērbus no ekoloģiski tīriem izejmateriāliem!


Sekojot devīzei „Katram savs tautas tērps”, piedāvājam bērniem tautas tērpu detaļas no vilnas, lina un kokvilnas materiāliem. Vasaras sezonai mēs piedāvājam no lina auduma darinātus apģērbus puišiem un meitenēm.
Lasīt vairāk >>>

Magnētu konstruktors «MagMaster» piedāvās bezmaksas konstruēšanas stundas bērniem, šovus ar trikiem un jauno produktu prezentāciju!


Izstādes viesiem būs iespēja iepazīties ar «MagMaster» piedāvāto komplektu klāstu un izmēģināt magnētu konstruktoru darbībā. Eksperti ieteiks tieši Jūsu bērnam piemērotāko magnētu konstruktoru, kuru varēsiet iegādāties ar atlaidi.
Lasīt vairāk >>>

„YappyKids” prezentēs savu mēbeļu un tekstila kolekciju! Būs īpaši piedāvājumi!


Latvijas bērnu mēbeļu zīmola „YappyKids” stendā varēs ne tikai apskatīt „YappyKids” ražotās gultiņas un kumodes, bet arī paši izmēģināt to funkcijas. Uz vietas varēs pārbaudīt arī maigos tekstila izstrādājumus, lai pārliecinātos, ka tie ir vismaigākie, kādi vien tirgū pieejami!
Lasīt vairāk >>>

 Izvēlies „Imaginarium”!


Tikai „Bērnu pasaule 2017” apmeklētājiem „IMAGINARIUM” piedāvā aizraujošas, interaktīvas spēles bērniem, iepazīšanos ar ekskluzīviem produktiem un iespēju iegādāties unikālas rotaļlietas ar atlaidi līdz pat 30%!
Lasīt vairāk >>>

 Piedalies „Magformers” magnētiskā konstruktora radošajā darbnīcā!


„Magformers” ir magnētiskais konstruktors bērnu intelekta attīstībai. Trīsdimensiju rotaļlietas, ko var izveidot pats bērns, jo tām ir absolūti drošas apjomīgas detaļas. Piedalies radošās darbnīcās izstādē „Bērnu pasaule 2017” un izmēģini „Magformers” magnētisko konstruktoru!
Lasīt vairāk >>>

 www.esmilumammu.lv piedāvās stilīgus zīmola „I LOVE MUM” apģērbus topošām un barojošām māmiņām, kā arī jaunumu no „Panga”!


Interneta veikala www.esmilumammu.lv stendā tiks piedāvāts liels grūtnieču un zīdīšanas apģērba piedāvājums: virsdrēbes, tunikas, kleitas, topi, T-krekli, kombinezoni un džemperi. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja apskatīt, pataustīt, pielaikot un iegādāties Krievijas zīmola „I LOVE MUM” apģērbus, kā arī iepazīties ar kaut ko pavisam jaunu un līdz šim Latvijā neredzētu – slingomaiku no zīmola „Panga”!
Lasīt vairāk >>>

 Pirmo reizi! Baltijā lielākā gaismas galdu jeb Smilšu lampu radošā darbnīca!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” apmeklētājiem būs fantastiska iespēja darboties Smilšu lampu radošajā darbnīcā uz vairāk kā 20 Lietuvas zīmola „JonEly” gaismas galdiem jeb Smilšu lampām un Gaismas molbertiem. Varēs sajust dažādu birstošo materiālu struktūru, zīmēt uz luminiscējošiem Gaismas molbertiem, kā arī ielīst vigvama teltīs un pētīt kā Smilšu lampu mainošās gaismas atspīd vigvama sienās! Tā būs lieliska izklaide gan maziem, gan lieliem!
Lasīt vairāk >>>

 Elektrības skolā uzzini visu par elektrodrošību!


Izstādes “Bērnu pasaule 2017” laikā AS „Sadales tīkls” stendā darbosies AS „Sadales tīkls” Elektrības skola, kur apmeklētāji tiks aicināti noskaidrot svarīgākos elektrodrošības jautājumus un pēc tam varēs saņemt arī zināšanas apliecinošu elektrodrošības sertifikātu.
Lasīt vairāk >>>

 UAB „Zuja” prezentēs jaunas rotaļlietas – jaunu pieeju bērnu nodarbēm!


UAB „Zuja” ir “Plus Plus” (Dānija), “Comansi” (Spānija) un “Snails” (Grieķija) konstruktoru un rotaļlietu izplatītājs Baltijas valstīs, tāpēc izstādē bērni varēs spēlēties un izmēģināt rotaļlietas. Būs iekārtota īpaša zona meitenēm, kur mazās apmeklētājas bez maksas varēs izmēģināt nomazgājamās nagu lakas, matu krītiņus, tetovējumus, ķermeņa un matu spīdumus. Kamēr bērni rotaļāsies, mammas atpūtīsies!
Lasīt vairāk >>>

 “Kids Stuff Crazy Soap” bērnu kosmētikas preces vannas priekiem


„Bērnu pasaule 2017” laikā tiks piedāvātas bērnu jautrās vannošanās preces: 1) formu veidojošās vannas putas - rozā, zilā, baltā un zaļā krāsā; 2) krāsu mainošās vannas putas – oranžas uz zaļu un sarkanas uz zilu krāsu. Moderni vannas prieku produkti ar svaigu ābolu smaržu!
Lasīt vairāk >>>

 “Rūdolfs” pārsteigs ar jauniem produktiem!


“Rūdolfs” BIO stenda apmeklētājiem izstādē „Bērnu pasaule 2017” būs iespēja iepazīties ar pilnu produktu klāstu un ar jaunumiem, turklāt to visu arī nodegustēt!
Lasīt vairāk >>>

 „AbrakaDabra” izstādes apmeklētājiem ir sarūpējuši dažādus pārsteigumus!


Šis ir otrais gads, kad „AbrakaDabra” piedalīsies izstādē „Bērnu pasaule”. Bērnu rotaļu laukuma vadītāji ir sagatavojuši saviem viesiem daudz dažādu pārsteigumu. „AbrakaDabra” laukumiņā Ķīpsalā jums būs iespēja nogaršot visgardāko cukurvati no „World of Wonders”, uzspēlēt videospēļu automātus, zīmēt, kā arī iztrakoties ar animatoriem no pigori.lv visu trīs dienu garumā!
Lasīt vairāk >>>

 Bērnu mēbeļu un tekstila ražotājs „Troll Smiltene” prezentēs jauno istabas sēriju Royal!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar „Troll Smiltene” ražotajām mēbelēm un tekstilu. „Bērnu pasaule 2017” būs iespēja apskatīt un iegādāties preces no esošās mēbeļu un tekstila kolekcijas, kā arī pasūtīt jauno Royal istabas sēriju.
Lasīt vairāk >>>

 Nāc palūko! Spēļsienas! Woow! Kaut kas absolūti jauns!


Pirmo reizi plašākam lokam piedāvāsim lielformāta interaktīvos sienas gleznojumus! Tie lieliski iederēsies bērnistabās, bērnu izglītības iestādēs, bērnu ārstniecības iestādēs – it visur, kur mazām actiņām un sirsniņām vajadzīgs prieks, maziem pirkstiņiem – darboties prasmes un mazā cilvēka fantāzijas lidojumam – vieta, kur izpausties.
Lasīt vairāk >>>

 Latvijā ražotas rotaļlietas, apģērbs un īpašas dāvanas mazuļiem!


Izstādē būs pieejamas abas „Wooly Organic” kolekcijas – klasiskā kolekcija, kurā ietilpst gan rotaļlietas, gan drēbītes, dvielīši un sedziņas, gan Funky Feet kolekcija, kura ir salīdzinoši modernāka, bet radīta saglabājot „Wooly Organic” filozofiju. Jaunums – izstādē pirmo reizi būs iespējams iegādāties dāvanu komplektus mazuļiem, kuri tapuši sadarbojoties ar „Madara Cosmetics”!
Lasīt vairāk >>>

 „Minikid.lv” piedāvās ratus, barošanas pakavus, barošanas galdiņus, velosipēdus, gultas veļu, rotaļlietas un citas bērnu preces!


Izstādē „Bērnu pasaule 2017” varēs iepazīties ar plašo veikala „Minikid.lv” piedāvājumu un iegādāties ratus no Polijas zīmola „Tako”, vieglos pastaigu ratus, manēžas, barošanas krēslus no Bulgārijas zīmola „Lorelli”, „Cebababy” barošanas pakavus un citus aprūpes piederumus, „Womar” segas un pledus, „Toma bike” velosipēdus, „Bambino Mio” autiņu biksītes un citas bērnu preces!
Lasīt vairāk >>>

 „Gudra Galva” piedāvās iepazīt un iegādāties attīstošas rotaļlietas un izglītojošus materiālus gan maziem, gan lieliem!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja apskatīt mūsu daudzveidīgo produkciju, iepazīties ar jaunām precēm, kā arī iegādāties tās par īpaši izdevīgām cenām. „Bērnu pasaule 2017” laikā varēs iegādāties arī mūsu TOP preci „Magnētisko Latviešu valodas alfabētu”.
Lasīt vairāk >>>

 „Poligons #1” piedāvās spēlēt lāzertagu!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” apmeklētājiem būs iespēja uzspēlēt lāzertagu, pārbaudīt savu taktiku, saņemt sīkāku informāciju par spēli, kā arī iegūt atlaižu kuponus. Tā kā mēs organizējam gan dzimšanas dienas un bērnu svētkus, gan aktīvo atpūtu draugu lokā un sporta pasākumus, tad sniegsim informāciju arī par šādām iespējām!
Lasīt vairāk >>>ATSKATAM - "BĒRNU PASAULE 2016"

 „Bērnu pasaule 2016” vienkopus pulcēja vairāk nekā 18 tūkstošus apmeklētāju

10. aprīlī Ķīpsalā noslēdzās 10. starptautiskā izstāde bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule 2016”, kas šogad vienkopus pulcēja 150 uzņēmumus. Iepazīt jaunākos un labākos piedāvājumus, izdevīgi iepirkties un jauki pavadīt laiku bija ieradušies 18 014 apmeklētāju.
Lasīt vairāk >>>

ATBALSTA:

INFORMĒ: