“Dude Bikes” prezentēs jaunāko “Moto Morini” motociklu


“Dude Bikes” izstādē “Outdoor Riga 2024” prezentēs itāļu zīmola “Moto Morini” motociklus, tostarp jaunāko modeli “Calibro”, kas jau ir izsaucis lielu interesi. Neredzēts jaunums būs arī motocikls ar blakusvāģi – “Mash Side Car 445cm3”.


Izstādē būs iespēja sastapt itāļu motociklu ražotāja “Moto Morini” pārstāvētos motociklus. Šis zīmols ir pieredzes bagāts un radīts Itālijā jau 1937. gadā. “Moto Morini” līdz šim pieprasītākais ir piedzīvojumu klases motocikls “Moto Morini” “X-Cape 650 cm3”. “X-Cape” ir īsts ceļojumu un piedzīvojumu motocikls – daudzpusīgs un komfortabls, ar futūristisku un ārkārtīgi pievilcīgu izskatu. 19 collu priekšējais ritenis un 50 milimetru diametra priekšējā regulējamā dakša nodrošina pārsteidzošu noturību uz ceļa. Ērta sēdpozīcija, liels 7 collu displejs, priekšējie LED lukturi, viegli regulējams vējstikls – tās ir tikai dažas no daudzām priekšrocībām. Motocikls aprīkots ar uzticamu dzinēju, kas attīsta 60 Zirgspēku (ZS) jaudu. Šī gada jaunums ir iespēja uzstādīt navigācijas sistēmu, kā arī jauna krāsa – melna. Motocikla cena ir sākot no 7590 eiro. Pieejams arī plašs papildus aprīkojuma klāsts – ceļojumu kastes, aizsargi un cits nepieciešamais veiksmīgam ceļojumam.

 
Vēl viens uzticams, pievilcīgs un aizrautīgs “Moto Morini” motocikls ir “SEIEMMEZZO SCR 650CC”. Šis motocikls 2023. gadā Latvijā ieguva “Gada Motocikls” titulu. Šajā gadā ražotājs ir papildinājis aksesuāru klāstu un iespēju pievienot navigācijas sistēmu.


Izstādes laikā būs apskatāmi arī “Mash” motocikli. Būs iespēja redzēt plašu klasisko motociklu piedāvājuma klāstu no 50 cm3 līdz 650 cm3. Vēl neredzēts jaunums būs “Mash” “Side Car 445 cm3” – motocikls ar blakusvāģi. Jaunums “Mash” un arī “Dude Bikes” klāstā – motorolleri.

 
Nāc un iepazīsti uz vietas motorolleri “Mash” “Belena 125cm3” (pieejams arī 300 cm3). Nosaukums "Belena" ir dinamisks veltījums Francijas pilsētai Beaune, “Mash” zīmola dzimšanas vietā, kur katrs modelis ir veidots ar vislielāko aizrautību. “Mash” “Belena” izceļas ar unikālu mūsdienu dizainu un elegantu siluetu, izceļot priekšējās LED gaismas. Šīs LED gaismas tam piešķir atšķirīgu estētisku un optimālu redzamību, tādējādi uzlabojot tā moderno urbāno raksturu. Ar noslīpētu ergonomiku, platu sēdekli, lielu apgaismotu priekšpusi un "bez atslēgas" startēšanu.


Būs apskatāmi arī popularitāti gūstošie itāļu “F.B Mondial” motocikli, kas pamatā pārstāvēti 125 cm3 klasē – ideāla iespēja sākt baudīt motociklu, pat ja ir tikai B kategorijas autovadītāja apliecība.

Būs arī dizainiskie un retro stila “Brixton” motocikli. Neatkarīgi no tā, vai tas ir 125, 250, 500 vai 1200, visiem motocikliem, ko “Brixton” rada, ir raksturīgas “streetstyle” iezīmes.

 
Izstādē būs iespēja uzzināt aktualitātes par moto abonēšanu, apģērbu un aksesuāru zīmolu pieejamību un citus jaunumus.
“Dude Bikes” – veikals pilsētas motociklistiem kopš 2015. gada. Kopš 2023. gada ir atvērts arī otrs “Dude Bikes” veikals Viļņā. “Dude Bikes” moto veikals piedāvā motociklus, motorollerus, eletrovelo, moto ekipējumu, aksesuārus un stila apģērbu no tādiem zīmoliem kā “Mash”, “F.B Mondial”, “Brixton”, “Moto Morini”, “SUPER73”, “Bell Helmets”, “Fuel Motorcycles”, “Deus Ex Machina”, “Holyfreedom”, “By City” un citiem. “Dude Bikes” ir oficiālais “Mash”, “F.B Mondial”, “Moto Morini” izplatītājs Baltijas valstīs.


Kontakti:

https://dude-bikes.com/lv

https://www.facebook.com/dudebikes

https://www.instagram.com/dudebikesofficial

496943605_13640.jpg