Inovatīvi eMobility risinājumi no “LIFE Garage”


5. - 7. aprīlī apmeklē izstādi “Outdoor Riga 2024” un iepazīsties ar “LIFE Garage” piedāvātajiem elektriskiem motocikliem, motorolleriem un velosipēdiem!

Izstādē tiks prezentēti:
“SUR-RON” elektriskie krosa motocikli
- liela jauda, klusa braukšana un 0 emsiju piesārņojums. Tie starp līderiem strauji augošajā elektrisko motociklu tirgū. Pateicoties inovatīvām tehnoloģijām un augstai veiktspējai, “SUR-RON” ir iemantojis reputāciju, nodrošinot augstas kvalitātes un videi draudzīgu braukšanas pieredzi bezceļu apstākļos. Sākot ar jaudīgajiem motoriem un beidzot ar izturīgo konstrukciju, “SUR-RON” elektriskie bezceļu motocikli turpina noteikt nozares standartus, piesaistot braucējus, kuri novērtē šī motocikla aizraujošo veiktspēju.

“DUKKA” motocikli iemieso inovācijas elektrisko motociklu tirgū, ar savu daudzveidīgo klāstu apmierinot plašu braucēju loku. Sākot no maziem pilsētas elektriskajiem motocikliem, kas piemēroti braucējiem jau no 14 gadu vecuma, līdz jaudīgiem elektriskajiem motocikliem un maxi motorolleriem, “DUKKA” piedāvā plašu modernu un augstas veiktspējas elektrisko modeļu klāstu. Koncentrējoties uz inovācijām un jaudu, “DUKKA” motocikli ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu braucējiem aizraujošu pieredzi, pārvietojoties pilsētas vidē. Neatkarīgi no tā, vai pārvietojaties par pilsētas ielām vai dodaties garākos ceļojumos, “DUKKA” elektriskie motocikli nodrošina iespaidīgu veiktspēju, efektivitāti un stilu.

“NIU” elektrisko motorolleru zīmols ir kļuvis par dominējošo spēku elektrisko transportlīdzekļu tirgū, jo īpaši pazīstams ar savu eleganto dizainu un modernām tehnoloģijām(iebūvēts GPS, telefona aplikācija un signalizācija). Koncentrējoties uz mobilitāti pilsētā, “NIU” elektriskie motorolleri piedāvā braucējiem ērtu un videi draudzīgu alternatīvu pārvietošanās iespējām pilsētvidē. “NIU” var lepoties ar ievērojamu sasniegumu - vairāk nekā 3 miljoniem pārdotu motorolleru visā pasaulē - un ir nostiprinājis savu līdera pozīciju elektrisko transportlīdzekļu segmentā. “NIU” motorolleriem ir vismodernākās akumulatoru tehnoloģijas, inteliģentas savienojamības iespējas un iespaidīga veiktspēja. “NIU” apņemšanās ievērot ilgtspēju un inovācijas ir padarījusi to par iecienītu izvēli starp pilsētas braucējiem, kas meklē efektīvus, stilīgus un videi draudzīgus transporta risinājumus.

“ENGWE” elektrisko velosipēdi ir starp populārākajiem eVelo zīmoliem pasaulē! Kalifornijas dizaineru izstrādātie modeļi tiek ražoti vairākās Āzijas rūpnīcās, kas atbilst augstas kvalitātes standartiem. Pateicoties mūsdienīgam dizainam, augstajai kvalitātei un garantijām, “ENGWE” elektriskie velosipēdi tiek augstu novērtēti gan profesionālajā sfērā, gan privātiem braucieniem ikdienā un brīvdienās. “ENGWE” elektriskie velosipēdi izceļas ar ērtībām velosipēda, pedāļa asistenta un mopēda režīmos; jaudīgie motori nodrošina izcilu veiktspēju nelīdzenā reljefā un pludmales smiltīs. Lielas ietilpības akumulatori ļauj veikt daudz garākus attālumus nekā citi elektriskie velosipēdi. Un, kas ir svarīgi, “ENGWE” velosipēdi piedāvā vislabāko cenas un kvalitātes attiecību!

Lai uzzinātu vairāk par šiem un citiem elektriskiem transporta līdzekļiem, apmeklē “LIFE Garage” stendu izstādē “Outdoor Riga 2024”!

Kontakti:
www.lifegarage.lv/
www.engwe.lv/

https://www.facebook.com/LIFEgarage.LV
https://www.instagram.com/life_garage_lv

51174103_13611.jpg
1610364977_13611.jpeg
1064476665_13611.jpeg
1240199849_13611.jpeg
1689478046_13611.jpeg
1856523207_13611.jpeg