Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Lekcija “Vai skolotājs ir nepieciešams informācijas pieejamības laikmetā? Patstāvīgas apmācības traucējošie faktori!

24. februārī plkst. 11.00 Konferenču zālē Nr.1 notiks lekcija “Vai skolotājs ir nepieciešams informācijas pieejamības laikmetā? Patstāvīgas apmācības traucējošie faktori!”

Lektore: Anna Krumholce, "First Baltic Hubbard College of Administration" izpilddirektore, profesionāls tulks.

Cilvēce atrodas informācijas laikmetā. Ir pieejama informācija par visu, turklāt lielos apjomos. Mūsdienās Google māca mūsu bērnus un nodarbojas ar vecāku koriģēšanu. Bet, vai šis apmācības veids, tiešām ir tik efektīvs? Kā zināms, mēs sākam mācīties jau no ļoti agra vecuma. Bieži apmācības procesā mēs saskaramies ar dažādām barjerām un grūtībām, kuras nākas pārvarēt. No šīs situācijas ir izeja! Pateicoties unikālai apmācības metodei, kas palīdz tikt galā ar visām šīm barjerām, cilvēks iegūst spēcīgu instrumentu, lai varētu pielietot apgūtās zināšanas dzīvē!

Anna Krumholce ir izveidojusi vairākus projektus no nulles, kas gada laikā spējuši panākt pašizmaksu un vairāk nekā 100 pastāvīgo klientu datu bāzē. Strādājusi kopā ar vairākiem starptautiska līmeņa konsultantiem, kā Patriks Valtēns, Martins Rusovs u.c. Pazīstama ar administratīvo tehnoloģiju vairāk nekā 10 gadus, nolasot aptuveni 250 seminārus par dažādām tēmām, ieskaitot pārdošanu, vairāk kā 1700 cilvēkiem kopumā.

Rīko: “First Baltic Hubbard College of Administration”"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: