Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Latvijas Universitāte izstādē ,,Skola 2018’’ piedāvās jaunas un vēl nebijušas aktivitātes

No 23. līdz 25. februārim izstādes “Skola 2018” ietvaros ne tikai skolēniem - nākamajiem studentiem, bet arī pārējiem zinātkārajiem būs iespēja izbaudīt dažādas Latvijas Universitātes (LU) piedāvātas izklaides iespējas, protams, primāri uzzināt par plašajām un daudzveidīgajām studiju iespējām visās 13 fakultātēs un reģionālajās filiālēs.


Izstādes ,,Skola’’ ilggadējie apmeklētāji noteikti būs pārsteigti šajā gadā ieraugot Latvijas Universitātes stendu. Šogad LU izstādes apmeklētājiem piedāvās lieliskas emocijas un alternatīvu saturu, protams, neaizmirstot par plašu informatīvo piedāvājumu ikvienas LU studiju programmas interesentam.

Viens no jaunumiem būs LU stenda apmeklētāju atpūtas zona, kurā mīkstos sēžamajos varēs izbaudīt nesteidzīgu atmosfēru, iedvesmoties no interesanta satura priekšnesumiem, piedalīties konkursos un pat izmantot mobilo ierīču uzlādes iespējas. Tuvojoties izstādes norises nedēļai, tiks publicēts priekšnesumu un īsā formāta alternatīvā satura prezentāciju plāns.

Cits jauninājums būs ekskluzīva iespēja izstādes apmeklētājiem doties bezmaksas ekskursijās uz moderno LU Akadēmiskā centra Dabas māju. Ceļš turp, neliela ekskursija un ceļš atpakaļ uz izstādi ,,Skola 2018’’ aizņems aptuveni stundu, taču sniegs apmeklētājiem plašu emociju un iespaidu devu. Ekskursijām būs iespējama iepriekšēja pieteikšanās un tās notiks pēc noteikta grafika, par ko sīkāka informācija būs atrodama tuvāko nedēļu laikā www.lu.lv.

Interesanti, ka bez visa iepriekš minētā LU parūpēsies par vēl kādu lielisku iespēju – konkursu ar iespēju laimēt velosipēdu, ko piedāvās sadarbībā ar vadošo sporta preču veikalu tīklu Latvijā “Sportland”. Visu triju dienu garumā ikviens izstādes apmeklētājs varēs aizpildīt akcijas dalībnieka karti un izstādes noslēgumā (arī LU Facebook lapas tiešraidē) tiks izlozēts tas laimīgais, kurš, iespējams, uz savām pirmajām lekcijām varēs doties ar stilīgu velosipēdu!

Tomēr jāuzsver, ka minētie pasākumi un aktivitātes ir tikai lieliski papildinājumi pašam galvenajam – LU plašajam informatīvajam piedāvājumam par studijām mūsu augstskolā, ko nodrošinās visu 13 fakultāšu pasniedzēji un studenti, kā arī reģionālo filiāļu pārstāvji. Tāpat arī šogad vidusskolēniem būs iespēja uzzināt vairāk par stipendijām, sporta piedāvājumu, studentu pašpārvaldes aktivitātēm, iespējām iesaistīties LU biznesa inkubatorā un daudz ko citu, kas gaidāmo studiju laiku padarīs par neaizmirstamu dzīves posmu!

Izstādes "Skola 2018" norises vieta: Ķīpsalas iela 8, izstādi iespējams apmeklēt: 23. un 24. februārī 10.00–18.00, 25. februārī 10.00–17.00.

LU visu nedēļas nogali gaida skolēnus un viņu vecākus, draugus starptautiskajā izstāžu centrā "Ķīpsala"."Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: