Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
LLU 3 realitātēs – īstā, virtuālā un pievienotā

Meklē LLU Rīgā tikai trīs dienas februārī, kad no Pilssalas Jelgavā pārcelsimies uz Ķīpsalu un kopā ar Bulduru Dārzkopības vidusskolu iepazīstināsim studētgribētājus ar studiju iespējām.

LLU Jelgavā piedāvā vairāk kā 60 studiju programmas biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs. Plašāk zināmas ir studijas lauksaimniecībā, veterinārmedicīnā un mežsaimniecībā, taču universitāte īpaši lepojas ar daudzveidīgajām inženieru un sociālo zinātņu programmām, kas rada jauno speciālistu pievienoto vērtību.

Šogad mūsu stendā ikvienam būs iespēja uzdot jautājumus par studijām patiesiem un sataustāmiem LLU studentiem, kuri palīdzēs ielūkoties LLU īstajā realitātē – tajā, kurā topošie programmētāji programmē, vērojot savvaļas zirgus, inženieri būvē un kā degvielu izmanto gaisu, lauksaimnieki strādā ar robotiem, nevis brien dubļos, pārtikas tehnologi pārbauda jaunos produktus ne cilvēku vēderos, bet mākslīgajā kuņģī un ekonomisti prognozē klimata pārmaiņas. Turklāt ja kādam šķitīs, ka tas ir neticami un studenti stāsta pasakas, tad neticamu pasaku pasauli aicināsim piedzīvot visiem stenda apmeklētājiem, iekāpjot virtuālajās un pievienotajās realitātēs, par kurām būs parūpējušies jaunie informācijas tehnoloģiju speciālisti.

Virtuāli katru dienu esam sasniedzami www.llu.lv, Facebook lapās /latvijaslauksaimniecibasuniversitate, Instagram bildēs /lluniversitate, Twitter čivinātājos /@LLU_lv.
"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: