Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Satieciet Kings Education izstādē „SKOLA 2017” – mācību programmas skolēniem Anglijā un ASV!

Nekad nav par agru sākt domāt par veiksmīgas nākotnes karjeras veidošanu. Lai savlaicīgi sagatavotos iestāšanās procesam un studijām prestižākajās pasaules universitātēs, iesakām izskatīt vidējās izglītības programmas ārzemēs vai īsās akadēmiskās programmas ārzemēs. Izvēloties vislabāko, pievērsiet uzmanību Kings Education piedāvājumam!

Kings Education klāstā iraugstas akadēmiskās kvalitātes dažādu līmeņu izglītības programmasLielbritānijā un ASV:
• Vidējā izglītība Lielbritānijā
• Valodu kursi, nometnes un īsās akadēmiskās programmas Anglijā un ASV
• Sagatavošanās programmas pirms iestāšanās prestižākajās Lielbritānijas un ASV universitātēs – tajā skaitā Oksfordas un Kembridžas universitātēs!

Kings Education uzņem starptautiskos studentus jau vairāk kā 50 gadu. Šajā laikā ir uzkrāta bagāta pieredze dažādu tautību un akadēmisko prasību studentu apmācībā. Pielāgojoties prasībām un uzturot augstu akadēmiskos standartus, Kings Education ir ierindojušies starp labākajiemizglītības sniedzējiem ar augstiem akadēmiskajiem standartiem un studentu apmierinātības rādītājiem.

Izmantojiet iespēju satikt Kings Education pārstāvjus izstādes SKOLA 2017 laikā Ķīpsalas izstāžu centrā 24.-26. februārī personalizētas izglītības kompānijas egoPERFECTUS stendā!"Skola" runā:


Foto galerija:


"Skola" iesaka: