Stiklašķiedras kubuli un āra burbuļvannas piedāvās "Kubuls.lv"


Piedāvājumā kvalitatīvi un ilglaicīgi kubuli un āra burbuļvannas. Iespaidīgas atlaides, bezmaksas piegāde visā Latvijā.

Kāpēc izvēlēties stiklašķiedras kubulu?


Tirgū pieejami dažādi kublu risinājumi - koka kubls, koks appūsts ar plastmasu polipropilēna kubls un stiklašķiedras kubls. Mēs piedāvājam stiklašķiedras kublus un burbuļvannas, jo tiem ir daudz priekšrocību:
  • Viegli lietot - tas ir bez plaisām un tajā nav jātur ūdens kā koka kubulā. Vienkārši pēc lietošanas izlaižam ūdeni un izskalojam.
  • Higiēna - baseinam nav spraugu un asu šķautņu, kur krāties netīrumiem, tā kopšana ir daudz vieglāka salīdzinot ar koka vai polipropilēna kubulu.
  • Mazāks ūdens patēriņš - baseina dizains ir veidots, lai ūdens patēriņš būtu mazāks kā analogiem koka vai polipropilēna kubuliem, jo sols ir integrēts kopā ar sienām un grīdu. Arī sēdēšana ir ērtāka - sienas ir konusveidā.
  • Ekstras - stiklašķiedras kubulu ir iespējams aprīkot ar zemūdens LED apgaismojumu un aeromasāžu - tādā veidā iegūstot īstu burbuļvannu zem klajas debess. Astoņstūra kubulus iespējams aprīkot ar hidromasāžu un izbaudīt ūdens strūklu masāžu.
  • Individualitāte - pasūtot kubulu varēsiet izvēlēties gan krāsu baseinam no pieejamām krāsām, gan toni koka apdarei, tādā veidā pielāgojot kubula ārieni pie sava pagalma vai viesu nama.
Kubuls.lv ir Latvijas uzņēmums, kas piedāvā kvalitatīvus un ilglaicīgus kubulus un āra burbuļvannas. Ja esat nolēmuši, ka pienācis laiks aprīkot savu māju, pirti vai viesu namu ar kublu vai burbuļvannu - tad esat īstajā vietā!

Vairāk:
www.kubuls.lv
www.facebook.com/kubulsLV377909783_9129.jpg
1056209807_9129.jpg