„Universitātes Vetfonds” piedāvājumā viss Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai


SIA Universitātes Vetfonds stendā atradīsiet visu Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai, sākot ar speciālajām papildbarībām dzīvnieku veselības uzturēšanai, multivitamīniem un kopšanas līdzekļiem mazajiem dzīvniekiem un beidzot ar dažāda veida produktiem, kas nepieciešami katra mājdzīvnieka saimniekam - nagu šķērītēm, acu, ausu un zobu tīrīšanas piederumiem, drošības jostām un sēdekļu pārklājiem automašīnām. 

 
Stendā Jūs sagaidīs kompetenti darbinieki, kas palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu gadījumam nepieciešamo papildbarību vai kopšanas līdzekli un informēs par jaunumiem un aktualitātēm dzīvnieku kopšanas un veselības jomā. 
 
Izstādes apmeklētājus sagaidīsim ar īpašām izstādes cenām un akcijas produktiem! 
 
www.vetfonds.lv

Stendā atradīsiet visu Jūsu dzīvnieku veselībai un labsajūtai - speciālās papildbarības, multivitamīnus un kopšanas līdzekļus mazajiem dzīvniekiem.

Pārstāvētie zīmoli:
Candioli (Itālija), Vetri-Science (ASV), Vet Selection (ASV), Thomas Laboratories (ASV), VEDCO (ASV), MWI (ASV), Cotran Corporation(ASV), Alvedia (Francija), VetOne (ASV), Pharmadiet S.L.(Spānija), PetEdge (ASV), Nasco (ASV), Andis(ASV), Serag Wiessner (Vācija), Albert Kerbl (Vācija), Eickemeyer (Vācija), GIMA (Itālija), Merial (Francija), Pharmacross (MT)1189147972_9630.jpg
1830464957_9630.png