“Purina Pro Plan” piedāvājumā tikai augstākās kvalitātes barība!


Piedāvājam pilnvērtīgu un sabalansētu Super premium klases barību gan kaķiem, gan suņiem. Izstādes laikā visām barībām lieliskas atlaides un katram pirkumam kāda pārsteiguma dāvana!


Par “Nestlé Purina Petcare”
Mēs uzskatām, ka cilvēki un viņu mīluļi papildina viens otru un palīdz viens otram kļūt labākiem, un tieši šī pārliecība mūs ir iedvesmojusi vairāk nekā 90 gadu garumā doties arvien tālāk uz priekšu. Tā iedvesmo mūsu komandu, kurā strādā vairāk nekā 400 zinātnieku, tostarp uztura speciālisti, kas attīsta arvien jaunus nozares vadošos dzīvnieku barības produktus un padara šos produktus pieejamākus mājas mīluļiem it visur pasaulē.

Ikvienas rūpnieciski ražotās dzīvnieku barības atbilstība federālajiem (FDA) un valsts izdotajiem regulatīvajiem standartiem tiek rūpīgi pārbaudīta, pirms tā nonāk tava mīluļa bļodiņā. Dzīvnieku barības ražotāji var brīvprātīgi sekot Amerikas Pārtikas Kontroles Asociācijas (AAFCO) vadlīnijām, kas iesaka veikt barošanas testus, lai gūtu pārliecību, ka to produkcijai būs piekrišana mājas mīluļu vidū.

Mēs, Purina, industrijas izstrādātos standartus uztveram kā starta platformu savas barības kvalitātei un drošībai. Visi mūsu ražotie produkti ne tikai atbilst šiem standartiem, bet lielākoties pārsniedz izvirzītās optimāla uztura prasības.

Uzzināt vairāk par Nestlé Purina Petcare barību tīmekļa vietnē Purina.lv: https://www.purina.lv/

Uz tikšanos izstādē 26. un 27. oktobrī izstādē “ZooExpo 2019” Ķīpsalā!