Universitātes Vetfonds - produkti Jūsu dzīvnieka veselībai un labsajūtai


"Universitātes Vetfonds" stendā atradīsiet produktus, sākot ar speciālajām papildbarībām dzīvnieku veselības uzturēšanai, multivitamīniem un kopšanas līdzekļiem mazajiem dzīvniekiem un beidzot ar dažāda veida produktiem, kas nepieciešami katra mājdzīvnieka saimniekam - nagu šķērītēm, acu, ausu un zobu tīrīšanas piederumiem.

Būs arī dažādi jaunumi, piemēram, Acalma kaķu feromons (ražotājs - Vetnova), kas atvieglo kaķu un kaķēnu pielāgošanos vides izmaiņām un palīdz izvairīties no nevēlamas uzvedības, kas saistīta ar stresu.

Stendā jūs sagaidīs mūsu kompetentie darbinieki, kas palīdzēs izvēlēties tieši Jūsu gadījumam nepieciešamo papildbarību vai kopšanas līdzekli un informēs par jaunumiem, un aktualitātēm dzīvnieku kopšanas un veselības jomā.

"Universitātes Vetfonds" ir profesionāla veterinārārstu komanda, kas jau vairāk nekā 26 gadus nodrošina savus klientus ar labāko aprīkojumu, veterinārajām zālēm un dabiskas izcelsmes papildbarībām, kā arī dalās ar zināšanām par dzīvnieku veselību un labsajūtu.

https://vetfonds.lv/
https://www.facebook.com/vetfonds
https://www.instagram.com/vetfonds/2059938176_11991.png
538995711_11991.png
1271853493_11991.png