Augstākās kvalitātes maltīte un aksesuāri suņiem un kaķiem


Uzņēmums "Zorro.lv" izstādē "ZooExpo 2022" piedāvās augstākās kvalitātes barību un aksesuārus gan suņiem, gan kaķiem!

Pieejamie produkti:
ESSENTIAL FOODS barība un gardumi suņiem un kaķiem
NATUREA barība un gardumi kaķiem un suņiem
• Jaunums! YORA insektu proteīna barība un gardumi suņiem un kaķiem
• Individuāla dizaina kaklasiksnas, pavadas, iemaukti – roku darbs, ražots Latvijā
• Jaunums! Bronte Glen Collection – dabīgas aitādas gultiņas, paklājiņi, pārklāji dīvāniem no Lielbritānijas
• Dažādas mantiņas – bumbiņas, vālītes, dabīgas aitādas un trušādas mantiņas suņiem

ESSENTIAL FOODS barība suņiem un kaķiem ierindojas pasaulē vadošajās pozīcijās izcilas kvalitātes ziņā, nodrošinot visaugstākās kvalitātes barību kucēniem, pieaugušiem suņiem, suņiem senioriem ( testi veikti starp 1400 suņu barības paraugiem un 933 dažādām kompānijām, kas ražo barību suņiem- allaboutdogfood.co.uk)

ESSENTIAL FOODS un NATUREA barības sasyāvā ir tikai svaiga gaļa, zivis, dārzeņi, tikai svaigi produkti, gatavošanas process pietuvināts BARF principam – tikai gala, zivis, dārzeņi, augļi. Turklāt barība gatavota 90 grādu temperatūrā, nodrošinot visu vērtīgo vitamīnu un minerālvielu saglabāšanu. Mums uzticas simtiem suņu un kaķu saimnieku.

Izstādē priecāsimies katram mīlulim - sunim un kaķim piedāvāt individuāli vislabāko barību, dāvinot barības paraugu. Kā arī, varēsiet iegādāties ekskluzīvas dāvanas suņiem un kaķiem par īpaši izdevīgu cenu!

"ZORRO.LV" piedāvā individuāli dizainētas, ekskluzīvas autordarba suņu kaklasiksnas, pavadas, iemauktus un mētelīšus. Individuāls dizains, augstvērtīgi materiāli, aktuāli modernas krāsas - augstākās kvalitātes kaklasiksnas, pavadas, iemaukti un mētelīši, kas izpelnīsies komplimentus, dāvājot smaidu gudram saimniekam!

"ZORRO.LV" ir ekskluzīvs ESSENTIAL FOODS (Lielbritānija, Dānija) , NATUREA (Portugāle) , YORA (Lielbritānija) pārstāvis Latvijā, piedāvājot suņiem un kaķiem pasaulē visaugstākās kvalitātes naturālo, super premium profesionālo barību un gardumus.

https://zorro.lv/
https://www.facebook.com/ZorroLatvia
https://www.instagram.com/zorro.lv/1362458409_11959.jpg
256437974_11959.jpg
1201567870_11959.jpg
1800539186_11959.jpg