Dienesta un Sporta Suņkopības Mācību centrs „Inter Sport Canis”


Dienesta un Sporta Suņkopības Mācību centrs „Inter Sport Canis” ir plašākais LKF sporta klubs ar 20 gadu darba pieredzi un vērā ņemamiem biedru panākumiem suņu sporta pasaulē. Pie mums ikkatrs interesents ar savu suni, neatkarīgi no tā izcelsmes, izmēra un vecuma, var apgūt vispārējo paklausību, iziet apmācības kursu un kārtot BH (suns-kompanjons) eksāmenu.
Bet, ja ar to šķiet par maz, ir plašas iespējas padziļināti iesaistīties dažādos sporta veidos, līdz pat augstākajam sporta līmenim.


Mūsu kluba sporta veidi:
  • Adžiliti – šķēršļu pārvarēšana uz ātrumu un precizitāti;
  • Obedience – Starptautiskais paklausības sports, sarežģītākais paklausības kurss suņiem;
  • IPO – dienesta šķirņu suņu kompleksā apmācība – pēdas, paklausība, aizsardzība;
  • Frisbijs – lidojošā šķīvīša ķeršana un triki ar šķīvīti;
  • Obedience-rallijs – jauns sporta veids ar paklausības un sadarbības elementiem.

Mūsu MC sportisti, kā arī visi instruktori ar saviem suņiem regulāri piedalās dažāda ranga sacensībās līdz pat Eiropas un Pasaules Čempionātu līmenim.
Sociāli aktīviem suņu saimniekiem piedāvājam Meklēšanas un Glābšanas dienesta nodarbības – pazudušu cilvēku meklēšana mežā, ēkās un citur. Sadarbībā ar Valsts policiju piedalāmies reālās meklēšanas operācijās.

Tāpat ir iespēja darboties kanisterapijā – nodarbībās ar suņiem cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Mūsu speciālisti ar suņiem strādā Rīgas un Rīgas rajona specializētajās skolā, regulāri viesojas bērnu namos un veco ļaužu pansionātos.

Ja gribi labāk saprast savu suni un palīdzēt viņam saprast Tevi, ja vēlies aktīvi pavadīt laiku kopā ar domubiedriem un suņiem, pievienojies mums!

Vairāk: www.facebook.com/InterSportsCanis1858541544_4581.jpg