Informatīvais veterinārais punkts sadarbībā ar "Zaiga Vet" un SIA "KRKA Latvija"


Izstādes "PetExpo 2024" dalībniekiem būs dota lieliska iespēja tikties ar veterinārārsti Zaigu Judeiķi – Osi (SIA “Zaiga Vet”) un iegūt svarīgu informāciju par sava mīluļa kopšanu, pretparazitāro apstrādi un citām interesējošām dzīvnieka veselības lietām.

Dalībniekiem būs iespēja iegūt profesionālu un pilnvērtīgu konsultāciju no sertificēta veterinārārsta par mājas mīluļa veselību. Lielākais uzsvars būs uz pretparazitāro līdzekļu izvēli, to lietošanas pareizību un biežumu. Veterinārārsts palīdzēs izvēlēties vispiemērotāko pretparazitāro līdzekli, vadoties pēc mājdzīvnieka un saimnieka dzīves stila.
Izmantojot kodu “PETEXPO” internetveikalā Vetzoocentrs.lv visu martu atlaide 10% KRKA produktiem! Uzzini vairāk: QR kods pielikumā.

SIA "KRKA Latvija" ir viena no pasaulē vadošajām patentbrīvo zāļu farmaceitiskajām kompānijām. "Krka Latvija" piedāvā plašu recepšu, bezrecepšu un veterināro produktu izvēli. Kvalitāte, drošība un efektivitāte - tās ir galvenās prioritātes, ko piedāvā "Krka".


SIA “Zaiga Vet” sniedz kvalitatīvu un progresējošu dzīvnieku ārstēšanu. Ar savu darbu apliecinām uzticību un mīlestību Jūsu mīluļiem.

SIA KRKA Latvija - krka.lv
SIA “Zaiga Vet” - drzaigasveterinaraklinika.business.site

2029581930_13414.jpg
1819917250_13414.jpeg
1357252496_13414.jpeg