“Smart 4 Dog”: mūsdienīgai medību suņu apmācībai


“Smart 4 Dog” izstādē “PetExpo 2024” prezentēs medību suņu apmācību inventāru: angļu ražotāju “Dog & Field” putnu mulāžas “Original Clone Dead Bird Dummy” un augstas kvalitātes “ACME Whistles” suņu svilpes, mūsdienīgai un aizraujošai medību suņa apmācībai.

“Dead Bird Dummy” mulāža mazina suņa pieredzes plaisu starp manekena apmācību un dabīgām medībām. Apmācot suņus rīkoties ar reālistiskākiem manekeniem, tie tiek sagatavoti grūtākam, praktiskam darbam medību dienās. Izcilo putnu mulāžu ķermeņu izmērs, forma un svars tuvu atdarina reālus putnus. Augstas kvalitātes audekla apdruka ar īstu spalvu rakstiem uzlabo redzamību marķēšanas laikā un reālistiskā mulāžas pievilcība palīdz vieglāk apmācīt suni. Manekenus var izmantot statiski, apmācot suni meklēšanā, vai arī var sviest, vai palaist ar palaidējiem, mācot suni medījumu iznest no ūdens.

“Dead Bird Dummy” arī palīdz trenēt suņa ožu un tausti. Piestiprinot manekenu pie medību somas vai treniņvestes, tiek pārnestas pazīstamas smaržas, kas palīdz sunim iepazīt medījumu. “Dead Bird Dummy” ļauj sunim iespēju trenēties vidē bez stimuliem, lai pārvarētu problēmas ar pareizu medījuma paņemšanu, nešanu un atdošanu. Pārbaudot produktu, atklājās, ka suņiem bija jādomā par mutes novietojumu, un tie ātri pārvarēja problēmas, kuras ierasti jauniem suņiem medībās rada spārnu plivināšanās un galvas vai astes spalvas.

"Original Clone Dead Bird Dummy" manekenu klāstā ir pieejams: fazānis, irbe, rubenis, meža pīle, krīklis, mērkaziņa, balodis, zoss. Piedāvājumā arī fazāna, pīles, rubeņa un zaķa mākslīgās smaržas, kuras izsmidzinot uz manekena apmācība vēl vairāk pietuvinās procesu dabīgai videi.

“ACME Dog Whistles” no “ACME Specialist Whistles” ir jau daudzus gadus starp pasaulē atzītākajām suņu svilpēm. Izstādē “PetExpo 2024” varēs iepazīties ar eleganto un atzīto “ACME Silent Dog Whistle” un jauno “Alpha” svilpi.

Elegantā “Acme Silent Dog Whistle” svilpe ir uzticama un vispusīga. Svilpe regulējama plašā frekvenču diapazonā, izmantojot skrūvējamu virzuļa mehānismu, kas ļauj noregulēt to atbilstoši savam sunim.

Savukārt jaunās “Alpha” suņu svilpes patentētas skaņas kameras piedāvā efektīvāku gaisa izmantošanu. Spilgtāka skaņa nodrošina labāku komandu un atsaucīgāku medību suni gan tuvās, gan tālās distancēs. Šos pilnīgi jaunos dizainus ir viegli pūst, un tāpēc tie nodrošina lielāku elastību, un ļauj viegli mainīt svilpošanas stilu un komandu izvēli.

Smart 4 Dog
SIA “HR Rosary”
Danuta Rumjanceva
+371 29279193

1287551504_13400.jpg
487395962_13400.jpg
1300812887_13400.jpg
1468874137_13400.jpg