"Mobec": pilnvērtīga gaļas pārtika no "PrimeDog"


"PrimaDog" misija ir nodrošināt suņiem laimīgu, veselīgu dzīvi, nodrošinot tiem uzturu, kas atbilst viņu dabiskajām uztura vajadzībām. Šie produkti ir balstīti uz jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem un pieredzi.


Jūsu sunim ir vajadzīga gaļa, nevis kvieši.

Gaļa ir galvenā suņa uztura sastāvdaļa. Tāpēc gaļa vienmēr ir "PrimaDog" ēdiena galvenā sastāvdaļa. Uzņēmums vēlas, lai jūsu sunim būtu vislabākā iespēja dzīvot ilgu un veselīgu dzīvi. Tāpēc savā pārtikā neizmanto kviešus, soju, mākslīgās garšas vai krāsas pastiprinātājus. Kā suņu mīļotāji uzņēmums ražo tikai tādus produktus, kas būtu noderīgi pašu mīluļiem.


Katrs suns ir pelnījis labu attieksmi.

"Mobec" ziedo no pašu veidota labdarības fonda, lai palīdzētu Eiropā klaiņojošiem un nelabvēlīgā situācijā esošiem suņiem. Tātad, iegādājoties "PrimaDog" produktu, jūs arī sniedzat ieguldījumu dzīvnieku labturībai, jo 1% no uzņēmuma peļņas tiek ziedots dzīvnieku labdarības organizācijām.

"Mobec" ir viens no lielākajiem FMCG vairumtirdzniecības un izplatīšanas uzņēmumiem Igaunijā un oficiālais "PrimaDog"/"PrimaCat" produktu izplatītājs Baltijas valstīs.

Uzzini vairāk: www.mobec.ee vai www.prima.dog

288537685_13295.jpg
939751369_13295.jpg