"Almo Nature" – pilnvērtīga un sabalansēta barība Tavam kaķim un/vai sunim ar pievienoto vērtību!


"Almo Nature" stendā izstādē "PetExpo 2024" apskati augstākās kvalitātes Itāļu zīmola barību, kas piemērota visu šķirņu, izmēra un vecuma kaķiem un suņiem. Apmeklētājiem būs iespēja konsultēties par Jūsu mīlulim piemērotāko barību par īpašu cenu.

"Almo Nature" ir aktīvistu zīmols, kas 100% pieder "Capellino" fondam un rūpējas par mūsu planētu ar dažādu projektu, bioloģiskās daudzveidības aizsardzībai un saglabāšanai, palīdzību. "Foundation Capellino" ir bezpeļņas komerciāla organizācija, kuras mērķis ir aizsargāt biosfēru un, jo īpaši, bioloģisko daudzveidību.
"Almo Nature" nav vienkārši barība Tavam mājdzīvniekam. Šī barība ir dzīvesveids, atbildība, rūpes par vidi un atbalsta sniegšana tiem mājdzīvniekiem, kuri vēl gaida savu Cilvēku! Iegādājoties "Almo Nature" savam kaķim vai sunim, Jūs palīdzēsiet rūpēties un aizsargāt mūsu planētu un tās iemītniekus.
Lieliskas kvalitātes barība Tavam mājdzīvniekam dažādās cenās! Šī barība nesatur ķīmiskos konservantus (BHA, BHT), mākslīgos aromatizētājus un krāsvielu piedevas, kā arī ĢMO (ģenētiski modificētos organismus).
"Daily" – budžeta klases (ekonomiskas līmenis) mitrā barība ar vismaz 55% gaļas/zivju sastāvā. Pilnvērtīga un sabalansēta barība ikdienas uzturā Tavam kaķim vai/un sunim.
"Holistic" – pilnvērtīga sausā barība ar svaigu gaļu vai zivīm kā galveno sastāvdaļu, kas ir ideāli piemērota visu vecumu kaķu un suņu ikdienas barošanai, pateicoties sabalansētām uztura receptēm un augstas kvalitātes sastāvdaļām.
"Holistic Functional" – pilnvērtīga sausā un mitrā barība dažādu šķirņu un vecumu kaķiem ar īpašām vajadzībām:

"STERILISED" - sterilizētiem/kastrētiem kaķiem.

"ANTI HAIRBALL" - kaķiem norītās kažoka spalvas izvadīšanai.

"DIGESTIVE HELP" - kaķiem ar jutīgu gremošanas sistēmu.

"URINARY HELP" - kaķiem urīnceļu veselības uzturēšanai.

"Bio Organic" – mitrā barība kaķiem un suņiem gatavota no lauksaimnieciskas izcelsmes sastāvdaļām, kas 100% iegūta no bioloģiskām lauksaimniecībām, saskaņā ar ES noteikumiem. Piedāvājumā pieejama arī "MONOPROTEĪNA" barība.
"HFC" – augstākās kvalitātes barība no sastāvdaļām, kas sākotnēji paredzētas lietošanai cilvēku pārtikā. Galvenā sastāvdaļa vienmēr svaiga gaļa/zivis. Gaļas/zivju % pat līdz 98,5% (HFC Natural Plus). Plašs klāsts ar "MONOPROTEĪNA" barību!
"Cat Litter" – dabīgas un videi nekaitīgas smiltis kaķu tualetei. Pieejamas Maigas vai Graudainas tekstūras! Pamēģinot šīs smiltis, Tavs kaķis vairs nekad negribēs izmantot citus pakaišus.

’’LV INVESTĪCIJU GRUPA’’ SIA uzņēmums ir Almo Nature oficiālie izplatītāji, kas Latvijas tirgū piedāvā Itālijas zīmola ’’Almo Nature’’ barību suņiem un kaķiem. Piedāvājam iegādāties produkciju tiešsaistē, kā arī zooveikalos, veterinārajās aptiekās, veikalos.

www.almonature.lv
IG – almonature.latvia
TikTok – almonature.latvia
info@almonature.lv
+371 26199199

97058238_13245.jpg
307402128_13245.jpg
1377301889_13245.png
2032953026_13245.jpg
2022324010_13245.jpg
252675276_13245.jpg