Vācijas uzņēmums “Mera” piedāvās augstākās kvalitātes barību suņiem un kaķiem


Vācijas uzņēmums “Mera” piedāvās augstākās kvalitātes barību suņiem un kaķiem                                                              

MERA-Tiernahrung GmbH” (Vācija) ar vairāk kā 70 gadu pieredzi augstas kvalitātes dzīvnieku barības ražošanā ir specializētās ražotnes un zīmola “MERA” oficiālais pārstāvis Latvijā. Uzņēmums izstādē piedāvās iepazīšanās cenas jauniem klientiem un lielas atlaides visiem produktiem.

Ražošanā ir vairāk kā 100 HIGH PREMIUM pilnvērtīgi, sabalansēti produkti, kā arī veterinārās diētiskās barības suņiem un kaķiem. Pārtikas zinātnieki ir izveidojuši sabalansētas receptes, kuras piemērojamas atbilstoši šķirnei, lielumam, vecumam ,aktivitātei un /vai jutīgiem problemātiskiem dzīvniekiem. Visas receptūras ir pasargātas un nesatur miežus, kviešus, eksotisku gaļu, krāsvielas, aromātvielas, konservantus, ģenētiski modificētas piedevas, cukuru, soju, vitamīnu K3.

Ražošanā tiek izmantotas augstvērtīgas dabīgas izejvielas tikai no sertificētiem piegādātājiem, kas nodrošina un garantē pastāvīgi nemainīgu augstāko kvalitāti. Visa augstas klases ražošana un receptūras ir sertificētas ar globālām augstākās kvalitātes sertifikācijām: IFS, BRC, ZNU.
Rūpes un profesionalitāte no kucēna un kaķēna līdz senioram!

Aicinām kaķu un suņu audzētājus un mīļotājus uz sadarbību!

https://www.mera-petfood.com/de/
+37129189125
lelde@meradog.lv
https://www.facebook.com/MERALatvia
https://www.instagram.com/mera_latvia/664824185_11235.jpg
1567822804_11235.jpg