Radīts Latvijā! "ORUGA" prezentēs pasaulē pirmo vissezonas elektro kāpurķēdes motocikla konceptmodeli.


Izstādes “OUTDOOR RIGA 2024” apmeklētāji varēs apskatīt pasaulē pirmā elektro kāpurķēdes motocikla mēroga konceptmodeli Unitrack©, kas nākošā gada laikā ieraudzīs dienasgaismu. Sensacionālais izgudrojums pilnībā mainīs bezceļa mobilitātes pieredzi, ieviešot visurgājēja vissezonas koncepciju. Stendā rosīsies Oruga komandas pārstāvji, tostarp inovatīvās tehnoloģijas izgudrotājs, mudinot apmeklētājus dalīties savos pirmajos iespaidos, kā arī sniegt ierosinājumus turpmākai produkta attīstībai. Būs iespējams pieteikties iepriekšējai rezervācijai, kā arī tiks izskatīti piedāvājumi no izplatītājiem.

ORUGA Unitrack© ir novatorisks apvidus transportlīdzeklis - jauna kategorija, kas apvieno motocikla manevrētspēju ar kāpurķēžu transportlīdzekļiem raksturīgo veiktspēju. Tas ir paredzēts gan piedzīvojumu meklētājiem brīvā dabā, gan profesionāļiem, kuriem nepieciešams uzticams un veikls visurgājējmotocikls visu gadu.

ORUGA Unitrack© specialitāte ir gan sarežģīts reliefs, gan nestabila virsma: no irdenām smiltīm un dubļainiem mežiem līdz akmeņainiem kāpumiem un sniegotiem apvidiem. Inovatīvā kāpurķēžu sistēma, rāmis, piekare un elektrodzinējs ļauj pārvadāt vienu vai divus cilvēkus, fiksēt dažādu aprīkojumu, braukt atpakaļgaitā, pārvarēt augstus šķēršļus un nodrošināt izcilu saķeri un jaudu arī izteikti slīpās virsmās. ORUGA Unitrack© nav nepieciešams papildu aprīkojums, lai pielāgotos laikapstākļiem visa gada garumā. Tāpat arī nav vajadzīga īpaša maršruta plānošana, jo motocikls spēj izbraukt gandrīz jebkuru bezceļa taku.

ORUGA SIA ir 2023. gada sākumā Latvijā dibināts mobilitātes tehnoloģiju startaps (jaunuzņēmums). Komanda sastāv no 5 bezceļu mobilitātes entuziastiem, kas apvienojušies, lai attīstītu daudzsološo Jura Kļavas izgudrojumu, ar mērķi mainīt pasaules pieredzi bezceļu piedzīvojumos.

http://oruga.eu
offroad@oruga.eu
https://www.instagram.com/oruga_unitrack
https://www.linkedin.com/company/oruga-offroad

590483340_13636.jpg
2023622118_13636.jpg
344265486_13636.jpg
681204093_13636.jpg