“Pegazus Boats Latvia” prezentēs savus jaunos kuterus un motorjahtas


Ar patiesu prieku “Pegazus Boats Latvia” paziņo par savu dalību starptautiskajā izstādē “Outdoor Riga 2024” sadaļā “Baltic Boat Show”!
Halle nr. 2, stends B18/C17, kļūs par platformu, kurā “Pegazus Boats Latvia” prezentēs savu jauno kuteru un motorjahtu klāstu.

“Pegazus Boats Latvia” 2024. gada kolekcija:

“PEGAZUS HT30CC” – šī pirmizrāde demonstrēs unikālu dizaina pieeju un funkcionalitāti, kas paredzēta gan īsiem, gan garākiem ceļojumiem. Jahtas "CC" (Captains Club) specifikācija ar īpašu, atmiņā paliekošu krāsojumu un tieši Latvijas apstākļiem veidoto komplektāciju pārliecinās apmeklētājus un kaitinās konkurentus.


“PEGAZUS 790” – ideāla izmēra un bagātīgi aprīkots kuteris nedēļas nogaļu pavadīšanai uz ūdens. Pieejams arī ar elektrisko dzinēju lai apmierinātu videi draudzīgo ūdenstransporta lietotāju pieprasījumu.  Ideāli piemērota eko-akvatorijām.

“PEGAZUS 450PRO” – motorlaiva, kas izstrādāta, domājot par tiem, kuriem makšķerēšana ir vairāk nekā aizraušanās – tas ir dzīvesveids. Šīs laivas korpusa jūras-spēja ir augstu novērtēta pasaulē. Īpaši jāpiemin laivas aprīkojums - neskaitāmas variācijas laivas interjera izkārtojumā, vadības konsole, papildus runduki un speciālais aprīkojums no eholotes līdz dzīvās ēsmas uzglabāšanas sistēmai. Visas papildus korpusā iestrādājamās detaļas ir nopērkamas un uzstādāmas arī pēc laivas iegādāšanās.


“PEGAZUS ESCAPADE 600 OPEN”
– klasiska kutera dizains, izstrādāts atpūtai ģimenes lokā un ballītēm ar draugiem. Nodrošina uzturēšanās un nakšņošanas komfortu. OPEN versija ir lieliski piemērota Rīgas un Jūrmalas akvatorijām.

Filozofija un dzīvesstils
“Pegazus Boats Latvia” aicina ienirt atpūtas un piedzīvojumu pasaulē, kur katrs brīdis uz ūdens kļūst par neatņemamu dzīves daļu. Mēs uzskatām, ka katrs mūsu izstrādājums var kalpot kā grāmatzīme jūsu dzīves grāmatā. Spilgta un saviļņojoša ilustrācija, kas ļauj atzīmēt piedzīvoto un pieredzēto.

“Pegazus Boats Latvia” ir draugi!
Lai padarītu piedzīvojumu vēl aizraujošāku, “Pegazus Boats Latvia” stendu šogad papildinās mazlietoto automobiļu tirgotājs “Elite Cars”.
“Elite Cars” – tiem, kuri vērtē stilu un kvalitāti ne tikai uz ūdens!

Izstāde ir iespēja iepazīties ar jaunākajiem nozares sasniegumiem, tā arī ir platforma, kur dalīties pieredzē un idejās par nākotnes atpūtas tendencēm uz ūdens. Mēs uzaicinām apmeklētājus piedalīties dialogā, lai kopā šo vidi veidotu kvalitatīvāku.

Par “Pegazus Boats Latvia”
“Pegazus Boats Latvia” pārstāv zīmolu, kas vairākas desmitgades ir sinonīms inovācijai, kvalitātei un ergonomiskam dizainam motorlaivu ražošanā. Ar mūsu produktiem esam apņēmušies radīt neaizmirstamu atpūtu uz ūdens, vienlaikus veicinot ilgtspējīgu attieksmi pret vidi.

“Pegazus Boats” zīmolu labi pazīst pasaulē, kur to austu vērtē tā cenas un kvalitātes balansa dēļ. Vācijas, Turcijas, Šveices, Bulgārijas, Čehijas, Spānijas, Lielbritānijas, Francijas, Dienvidkorejas, Grieķijas, Islandes, ASV, Ungārijas un citu valstu piekrastes un iekšējos ūdeņos varēsiet sastapt lepnus “PEGAZUS “laivu īpašniekus, kuri ar prieku jums to apstiprinās!

Lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvājumu, pieteikties laivu demonstrācijas braucieniem un saņemt informāciju par citiem pasākumiem apmeklējiet uzņēmuma mājaslapu un sekojiet sociālajos tīklos!

Satiekamies “Baltic Boat Show” un jau šogad piedzīvojat jauna līmeņa atpūtu uz ūdens ar “Pegazus Boats Latvia”!

https://pegazus.lv
https://www.facebook.com/pegazusboatslatvia
https://www.instagram.com/pegazus.lv/

1054301422_13594.jpg
574360032_13594.jpg
2122659387_13594.jpg
354266753_13594.jpg
1813238879_13594.jpg
1694386335_13594.jpg
27643370_13594.jpg
359254738_13594.jpg