"DivingLatvia.lv": satiksimies zem ūdens!


Izstādē "Outdoor Riga 2024" apmeklē "DivingLatvia.lv" stendu un uzzini vairāk par zemūdens peldēšanas izmēģinājuma nodarbībām kopā ar instruktoru, daivinga kursiem ar PADI sertifikāciju, daivinga un fridaivinga ekipējumu, kā arī ceļojumiem!
Izstādes laikā visiem kuri pierakstīsies uz izmēģinājuma nodarbībām: 20% atlaide (no 70eu) / 10% atlaide kursiem (no 370eu).

Ja ir vēlme iepazīt pasakaino zemūdens pasauli, tad "DivingLatvia.lv" uzņēmuma komanda Tevi sagatavos šim skaistajam ceļojumam. Tā ir lieliska iespēja sastapties ar dažādām sajūtām un emocijām zem ūdens - uzlabot koncentrēšanās spējas, kā arī iemācīties būt pacietīgiem un drosmīgiem. Šis piedzīvojums būs interesants gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar iepriekšēju pieredzi. Katram tiek nodrošināta individuāla pieeja. Apmācību vadīs pieredzējuši daivinga instruktori, kam ir ļoti liela pieredze, nirstot dažādās pasaules valstīs, tāpēc paralēli teorētiskajai un praktiskajai apmācībai, instruktori padalīsies arī ar interesantiem un noderīgiem stāstiem par niršanu.

 
Team-bulding iespējas. 

Vai Jūsu kolektīvs prot sajust savas emocijas un tās pareizi vadīt? Kolektīvais niršanas piedzīvojums to iemācīs un pārbaudīs. Niršana palīdz attīstīt tādas īpašības kā izturība, pacietība, koncentrēšanās spējas, drosme, empātiju pret vidi. Tiks nodrošināta filmēšana zem ūdens, tāpēc atgriežoties sauszemē, varēs apspriest šo niršanas pieredzi, vērojot to no malas video formātā.


Ja esat pārliecināts, ka daivings ir tas, kas vajadzīgs, tad ir iespējams iziet kursus un saņemt PADI sertifikātu.
Gaidām uz mēģinājuma ieniršanām, Team-building pasākumiem vai kursiem.

Ar daivinga apmācību uzņēmums nodarbojas no 2000 gada! Ceļojumu piedāvājumi no lielākiem tūrisma operatoriem Latvijā, tai skaitā arī ceļojumi ar daivingu, kuros kopā ceļos arī instruktors!

Www.DivingLatvia.lv
Facebook : DiveRiga.lv
Facebook Grupa
tiktok.com/@diving_latvia

703336925_13552.jpg
1594337059_13552.jpg
812027634_13552.JPG
1683625807_13552.jpg