"Aqua Sports" prezentēs 100% elektrisko "Super Air Nautique GS22E"


Izstādes "Outdoor Riga 2023" ietvaros, pirmo reizi publikai Latvijā tiks prezentēta augstas jaudas atpūtas laiva, kura darbojas ar 100% elektrisku piedziņas sistēmu. "Super Air Nautique GS22E", kura ir aprīkota ar vienu no advancētākajām atpūtas laivu piedziņas sistēmām, kuras izstrādā "Ingenity Electric" no ASV, 2021. gadā izcīnīja prestižo "Boating Magazine Boat of the Year" balvu.

Gaidīsim visus interesentus Hallē Nr. 2 – mūsu stendā, lai demostrētu priekšrocības, kuras sniedz jaunākās tehnoloģijas no "Ingenity Electric" un "Nautique boats", un ne tikai!
"Ingenity Electric" kopš 2020. gada sevi ir pierādījis kā vienu no vadošajiem līderiem elektropiedziņas sistēmu attīstīšanā un ražošanā priekš atpūtas laivām. Sadarbojoties ar tādiem augstu atzītiem atpūtas laivu ražotājiem kā "Nautique" (ASV), "Hacker Craft" (ASV) un citiem, "Ingenity" ir nopelnījis atzinīgas atsauksmes industrijā - no laivu ražotājiem, izplatītājiem, žurnālistiem un gala klientiem.

"Super Air Nautique GS22E" ir atpūtas motorlaiva, kura galvenokārt paredzēta ūdenssportam – veiksērfam, veikbordam, ūdesnsslēpošanai. Ūdenssporta laivas industrijā ir pazīstamas kā ļoti prasīgs segments gan tehniskajā izpildījumā, gan aprīkojumā, gan piedziņas sistēmās. "Ingenity" ir pierādījis, ka šis izaicinājums nav šķērslis – "Nautique GS22E" iebuvētā "Ingenity" elektropiedziņas sistēma spēj attīstīt 220 kilovatu (295 zirgspēku) jaudu un sasniedz vēlamo ātrumu ar tādu pašu pāatrinājumu kā iekšdedzes dzinēji šajā kategorijā. "Ingenity" piedziņas sistēma izmanto autoindustrijā atzītas komponentes, standartus un tehnoloģijas, kā vienu no daudzām var minēt akumulatora uzlādes sistēmu, kura tiek integrēta laivās – CCS (Combined Charging System) – šis ir tas pats savienojuma un lādētāju veids, kuru izmanto vairums elektroauto, un ļauj Ingenity sistēmai veikt uzlādi ar 80kW jaudu, uzlādējot to aptuveni 1.5 stundās.

Pēdējos gados "Ingenity Electric" ir paplašinājis savu produktu klāstu ar "Ingenity EL Series" elektrisko atpūtas laivu, kura ļauj īpašniekam baudīt dienu uz ūdens ietilpīgā, ērtā luksusklases dienas laivā, kurai ir desmit cilvēku ietilpība. Arī šī "Ingenity" laiva ir izpelnījusies daudz atzinību industrijas ietvaros, kā ievērojamāko minot "Miami International Boat Show" Inovācijas Balvu 2022. gadā.

Lai iepazītos tuvāk ar "Ingenity Electric" un "Nautique" produktu klāstu, "Aqua Sports" gaidīs Jūs savā stendā D17/C16, lai aprunātos par jaunākajām tendencēm elektropiedziņas pasaulē, kā arī iepazītos tuvāk ar produktu klāstu un pieejamību šai vasarai, kura vairs nav aiz kalniem.

"Aqua Sports" SIA ir oficiālais "Nautique Boats", "Ingenity Electric", "Centurion Boats", "Supreme Boats" (visi ASV) atpūtas laivu dīleris Baltijas valstīs un Ziemeļeiropā.
Mūsu komanda ir pieredzējuši ūdensporta entuziasti ar profesionālu pieeju un augstiem kvalitātes standartiem attiecībās ar klientiem.

Http://www.aquasports.lv/
info@aquasports.lv
+371 29724549
https://www.facebook.com/aquasportslv/
https://www.instagram.com/aquasportslv/960339688_12481.jpg
694221189_12481.jpg
393586220_12481.jpg
926320601_12481.jpg