"Alter Marine Latvija" izstādē "Outdoor Riga 2023"


"Alter Marine Latvija" piedāvā plašu produktu un pakalpojumu klāstu gan jūras un laivu entuziastiem, gan profesionāļiem. 

Izstādes laikā uzņēmums prezentēs plaši pārstāvēto produktu klāstu.

Ja meklē augstākās kvalitātes jūras elektroniku, drošības aprīkojumu, navigācijas rīkus, laivas, burāšanas aprīkojumu un dažādus aksesuārus, mums ir ko piedāvāt ikvienam! Izstādē mēs prezentēsim "Beneteau Antares" 8 motorlaivu, kā arī uzticamo "Zodiac PRO 6.5". Ikvienam interesentam būs iespēja tās aplūkot klātienē. Izvēlieties savam dzīvesveidam un vaļaspriekam atbilstošāko laivu. Apmeklējiet mūsu stendu izstādē "Outdoor Rīga 2023", lai uzzinātu vairāk par mūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem!

Mūsu uzņēmums piedāvā plašu laivu un jahtu klāstu visdažādākajiem mērķiem, tostarp makšķerēšanai, atpūtai, darbam un luksus laika pavadīšanai. Gadu gaitā esam izveidojuši spēcīgas partnerattiecības ar vairākiem vadošajiem laivu un jahtu, kā arī to aprīkojuma ražotājiem, tostarp "Beneteau", "Zodiac", "Bombard", "Pioner", "Lowrance", "Simrad", "B&G", "C-MAP", "JL Audio", "Mastervolt" un daudziem citiem.

Mēs apzinamies, ka laivas iegāde ir kas vairāk nekā tikai pirkums - tas ir dzīvesveids. Tāpēc mēs vienmēr nodrošinām individuālu pieeju katram klientam, pārliecinoties, ka klients atrod perfektu kuģošanas līdzekli, kas atbilst viņa individuālajām vajadzībām un vēlmēm. Tāpat mēs piedāvājam virkni pēc pārdošanas pakalpojumu, tostarp apkopi un remontu.

Mēs pieturamies pie mūsu galvenajām vērtībām — izcils serviss, kvalitatīvi produkti un individuāla pieeja katram klientam. Mūsu pieredzējušo profesionāļu komanda cenšas nodrošināt, lai katrs klients atrastu ideālo laivu un aprīkojumu savām vajadzībām.

Kontakti:
www.altermarine.lv
Facebook: Alter Marine Latvija
Instagram: altermarine_latvija
Youtube: Alter Marine
Linkedin: Alter Marine Latvija1169036259_12437.jpg
2033215630_12437.jpg
234917144_12437.jpg
1357152285_12437.JPG