Kvalitatīvu un inovatīvu āra aktivitāšu apģērbu un aksesuārus piedāvā supfit.lv


Supfit.lv komanda izstādes apmeklētājus iepazīstinās ar kvalitatīvu un inovatīvu āra aktivitāšu apģērbu un aksesuāriem. Tos ražojis Lielbritānijas uzņēmums Red "Original", kas pamatā fokusējas uz ūdens sporta veidiem, tomēr daudzi produkti izmantojami krietni plašāk un guvuši daudzas atzinības no āra aktivitāšu mīļotājiem un ekspertiem.

Apģērbu klāstā plašu sadaļu veido pončo un mēteļi. Tie pamatā radīti, lai pirms un pēc sporta aktivitātēm varētu komfortabli un diskrēti pārģērbties, sasildīties un noslaucīties. Biezākie "Red Original Evo" mēteļi guvuši plašu piekrišanu ziemas peldētāju vidū. Savukārt dažādos pončo iecienījis ļoti plašs cilvēku loks – sākot no profesionāliem sportistiem līdz atpūtniekiem, kam patīk pavadīt dienu pie jūras.

Kā nozīmīgu aksesuāru sadaļu jāmin "Red Original" ražotās ūdens drošās somas. To klāstā ir gan ūdens droši mantu maisi laivotājiem un SUP airētājiem, gan ūdens drošas aukstumsomas, gan klasiskas mugursomas. Arī mugursomas ir 100% ūdens drošas, ražotas no otrreiz pārstrādātiem materiāliem un to dizains un funkcionalitāte ļauj tās droši ņemt gan uz darbu, gan likt uz SUP dēļa, gan doties pārgājienā.

www.supfit.lv
info@supfit.lv
+371 29618236
https://www.facebook.com/supfit.lv
https://www.instagram.com/supfit.lv212228454_11191.jpg
609382678_11191.jpg
55581796_11191.jpg