Aizraujošiem piedzīvojumiem uz ūdens un ielās


SUPFIT.LV izstādē piedāvās iepazīties ar vienu no pasaulē vadošā SUP dēļu ražotāja Red Paddle Co jaunākajiem SUP dēļu modeļiem, airiem un aksesuāriem. Red Paddle Co ražotie dēļi ieguvuši daudzas atzinības un apbalvojumus gan par to lielisko sniegumu uz ūdens, gan izturību un kvalitāti. Turklāt Red Paddle Co kopš šī gada visiem SUP dēļiem piedāvā 5 gadu garantiju.

Red Paddle Co turpina ieviest inovācijas, lai piepūšamie SUP dēļi kļūtu vieglāki, ērtāki un salocītā stāvoklī aizņemtu pēc iespējas mazāk vietas. Pie klientiem nonākuši divi pavisam jauni šāda veida SUP dēļi un abus SUP dēļus izstādē būs iespēja aplūkot un iegādāties.

Tāpat SUPFIT.LV stendā būs iespēja aplūkot un izmēģināt Future Motion jaunākos elektriskos skeitborda dēļus - Onewheel+ XR un Onewheel Pint. Onewheel ir radīts iedvesmojoties no sajūtām, ko var tvert traucoties ar sniega dēli pa svaigu pūderi. Tas pilsētas ielas pārvērš par neskartām Alpu kalnu nogāzēm. Onewheel stabilitāti un dinamismu rada “liecies un brauc” kontroles princips. Tas ļauj vadīt dēli ar pēdu kustībām gan uz ceļa, gan bezceļos. Nekādas pults, lieliska kontrole un jauda! Rīgas ielās pieveic pat 30km attālumu! Dodies uz darbu, iztrakojies brīvdienās un pārkāp jaunas robežas!

Mājas lapa: www.supfit.lv
Facebook: https://www.facebook.com/supfit.lv/
Instagram: https://www.instagram.com/supfit.lv/
Tālrunis: +371 29618236
E-pasts: info@supfit.lv75232613_10240.jpg
839189836_10240.jpg