Sapņu gultas lielākiem un mazākiem bērniem!


Interneta veikals “Laimes gultiņa” izstādē “Future & Design Isle 2021” prezentēs kvalitatīvas un modernas bērnu mēbeles no labākajiem Eiropas ražotājiem.

Izstādes ekspozīcijā varēs iepazīties ar veikala www.laimesgultina.lv plašo piedāvājumu un pārstāvētajiem ražotājiem. Tiks demonstrētas vairākas mazuļu, bērnu gultas un starp jaunajām māmiņām populārais jaundzimušo barošanas krēsls. Būs iespēja apskatīt un ar atlaidi iegādāties Montessori bērnu gultu-māju (Beļģija), divas mazuļu gultas (Polija, Nīderlande) un ergonomisko mazuļu barošanas krēslu (Spānija). Visiem mēbeļu pasūtījumiem izstādes laikā būs 10% atlaide!

Interneta veikals “Laimes gultiņa” piedāvā Latvijā plašāko un modernāko mazuļu, bērnu un jauniešu gultu un guļamistabu mēbeļu izvēli no kvalitatīvākajiem Eiropas mēbeļu ražotājiem. Visas mēbeles atbilst augstākajiem Eiropas Savienības drošības standartiem, tās izgatavotas no kvalitatīviem un ilgtspējīgiem materiāliem.

Veikalā www.laimesgultina.lv atradīsiet mēbeles jebkurai gaumei, dizainam un vēlmēm, sākot ar skaistām jaundzimušo gultiņām, beidzot ar daudzfunkcionālām un stilīgām jauniešu bērnistabas mēbelēm.

Kompānija SIA “A&E Baltic” savā interneta veikalā www.laimesgultina.lv Latvijas tirgum piedāvā plašāko bērnu guļamistabu mēbeļu un aksesuāru izvēli no izmeklētiem Eiropas, tostarp Latvijas, ražotājiem.

Seko līdzi!
www.laimesgultina.lv
www.facebook.com/laimesgultina.lv
www.instagram.com/laimes_gultina