Mēbeļu, interjera, apgaismojuma un dizaina izstāde
Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā
11. – 13. oktobrī
Vairāk




Par izstādi

"Furniture & Design Isle" – atsvaidzini savu interjeru!

Jaunākās mēbeļu, dizaina un gaismas ķermeņu kolekcijas no dažādām valstīm. Oriģināli interjera elementi no meistariem, kuru produkciju veikalos neatradīsi! Nozares aktualitātes un semināri, konsultācijas ar interjera dizaineriem un citiem speciālistiem. Plašajā un daudzveidīgajā ekspozīcijā atradīsi visu nepieciešamo mājokļa interjera labiekārtošanai un atsvaidzināšanai!
Starptautiska mākslas izstāde-gadatirgus “Art is Life”

Pirmo reizi izstādē “Furniture & Design Isle 2023” notiks starptautisks pasākums mākslas cienītājiem – “Art is Life”. Tajā ar dažādos stilos un virzienos radītiem darbiem piedalīsies mākslinieki un tēlnieki no dažādām pasaules valstīm.

“Art is Life” rīko projekta “Rīgas spārni” organizatori.

Art is life tiltulbilde

Jaunumi

  Design Isle

  Iedvesmojies "Design Isle" un izveido unikālu interjeru!

  Hallē "Design Isle" vienviet atrodami oriģināli dizaina priekšmeti, jaunākās mēbeļu un interjera kolekcijas no Baltijas un citām Eiropas valstīm, izsmalcināti gaismas ķermeņi, mūsdienīgi aksesuāri un daudz kas cits sava mājokļa, biroja vai citu telpu atsvaidzināšanai! Labi zināmu dizaineru un jauno mākslinieku darinājumus piedāvā Baltijas dizaina tirgus. Sadarbībā ar Latvijas Dizaineru savienību var aplūkot labākos profesionāļu, skolu un augstskolu konkursa darbus. Noderīgus padomus mājokļa iekārtošanā un uzturēšanā semināros un prezentācijās sniedz nozares vadošie speciālisti.



  Baltic Furniture

  Pēc jaunākajām mēbelēm – uz "Baltic Furniture"!

  Hallē vienkopus pulcējas vadošie mēbeļu ražotāji no Eiropas, piedāvājot savas jaunākās mēbeļu kolekcijas, interjera priekšmetus un gaismas ķermeņus. Plašajā ekspozīcijā var apskatīt, izvēlēties un pasūtīt modernas un kvalitatīvas mēbeles katrai gaumei, greznus apgaismojuma risinājumus un stilīgus interjera objektus virtuvei, guļamistabai, viesistabai, ofisam un pat dārzam. Aizkari, paklāji, mēbeļu audumi, apgaismes ķermeņi, iebūvējamie skapji, galdi, krēsli un daudz kas cits!

  Statistika 2023

  apmeklētāji

  pārstāvētas valstis

  dalībnieki