Apskati Latvijas uzņēmuma “Si-LIGHT” ražotos sajūtu pastiprinošos, ar rokām darinātos gaismas ķermeņus!


“Si-LIGHT” piedāvā no ozolkoka darinātus, sajūtu pastiprinošus un unikāli sapītus gaismas ķermeņus un stāvlampas. Turklāt izstādes apmeklētājiem tiks sniegta iespēja iegādāties vairākus gaismas ķermeņu modeļus uz vietas vai arī pasūtīt vēlamos gaismas ķermeņus un stāvlampas ar patīkamām atlaidēm!

Latvijas galvenais eksports un lepnums – kokmateriāls – ir “Si-LIGHT” gaismas elementu ražošanas pamats, jo gaismas ķermeņi tiek veidoti no ozolkoka našfiniera, kas ne tikai tiek plaši izmantots arhitektūrā un dizainā, bet arī izceļas kā materiāls ar izteiktu ilgtspēju un mūžīgu aktualitāti.

“Si-LIGHT” gaismas ķermeņi ir ne tikai funkcionāli un unikāli veidoti, bet arī sniedz savu pienesumu kā dizaina elementi, kas spēj bagātināt katras telpas kopējo kompozīciju un izkārtojumu. Rūpīgi darinātie lampu abažūri un stāvlampas spēj radīt mājīgu atmosfēru un organisku siltumu, kuru ir grūti atkārtot vai imitēt.

“Si-LIGHT” produktu klāsts ir veiksmīga kokmateriālu dabīguma un siltu asociāciju raisoša kombinācija. Zīmols sevī ietver spēcīgu, videi draudzīgu filozofiju un jaunu izpratni par kokmateriālu izmantošanu dizainā.

Kāpēc “Si-LIGHT” ir izvēlējies veidot gaismas elementus?
• Lai stāstītu par kultūras mantojumu no jauna, moderna skatu punkta.
• Lai sasniegtu cilvēkus emocionāli, garīgi un sniegtu tiem pilnvērtīgu pievienoto vērtību dizainā.
• Lai atjaunotu ļoti būtisko saikni ar dabu, ko esam tik daudz zaudējuši, dzīvojot izolētās pilsētās.

Mājaslapa - www.si-light-latvia.com
Instagram - @silightlatvia
Facebook - @silightlatvia