“Furniture & Design Isle 2021” – solis pretī jaunam interjeram!


Vai tavs mājoklis alkst pēc pārmaiņām? Dīvāni, gultas, matrači, virtuves iekārtas, akmens virsmas, interjera priekšmeti, skapju sistēmas, apgaismojums, biroja mēbeles, interjera tekstils, oriģināli dizaina elementi, gleznas… – tā ir tikai daļa no izstādes “Furniture & Design Isle 2021” piedāvājuma. Nāc uz Ķīpsalu no 3. līdz 5. decembrim un izvēlies kaut ko skaistu mājoklim un savam komfortam!


Mēbeles katrai telpai – hallē “Furniture”
Izstādes “Furniture & Design Isle 2021” daudzveidīgajā ekspozīcijā atradīsiet visu nepieciešamo mājokļa interjera labiekārtošanai un atsvaidzināšanai. Modernas mēbeles, gaumīgus apgaismojuma risinājumus un oriģinālus interjera elementus virtuvei, guļamistabai, viesistabai, bērnistabai, vannasistabai un arī birojam prezentēs tādi uzņēmumi kā “Wenden Furniture”, “Mūzas istaba”, “Tempur”, “Matraču meistars”, “Purpur Furniture”, “Latsofa”, “Delux Dreams”, “Feidi”, “Elfa mēbeles”, “Istra-A”, “Si-LIGHT” un vēl daudzi citi. Īpaši plašā izvēlē būs gultas, matrači un dīvāni no dažādiem ražotājiem. Turklāt izstādē varēs ne tikai iegādāties jau gatavu produkciju, bet arī veikt individuālus pasūtījumus.

Savukārt apkures risinājumus prezentēs tādi uzņēmumi kā “Saunum”, “Divine Heat Company”, “Tulikivi”, “JB SunPower”, “Baltic Fireplace Studio” un citi.

Dizains dažādās izpausmēs – hallē “Design Isle”

Pirmo reizi izstādē “Furniture & Design Isle” piedalīsies Polijas uzņēmums “Gorna Polka”, kas pārsteigs ne tikai ar piedāvājumu, bet arī ar gaumīgo un iespaidīgo divstāvu ekspozīciju! Uzņēmums prezentēs savu dizaina mēbeļu klāstu un iespēju tās iegūt individuāli pielāgotos izmēros, arī nestandarta, pēc klienta vēlmēm un vajadzībām. Oriģinālus dizaina priekšmetus un modernas interjera kolekcijas prezentēs tādi uzņēmumi kā “RG Concept”, “Stiklo Paslaptis”, “Orac Decors”, “J & T Stils”, “Unique”, “Pilsakmens”, “MOONE”, “Charred & Coloured Wood”, “Baltic Properties Group Latvia” un vēl citi.

Dizaineru konsultācijas
Arī šogad izstādes apmeklētājiem būs lieliska iespēja ne tikai apskatīt un izvēlēties jaunas mēbeles, interjera priekšmetus, tekstilu un citas lietas, bet arī saņemt Latvijas Dizaineru savienības (LDS) sertificētu interjera dizaineru konsultācijas un padomus. Viņi ieteiks, kā iekārtot savu mājokli ērti, acīm baudāmi un atbilstoši katra individuālajām prasībām un iespējām. Sekojiet līdzi jaunumiem izstādes mājaslapā – drīzumā tiks publicēta plašāka informācija.

Arī šogad LDS sniegs iespēju klātienē aplūkot labākos profesionāļu, skolu un augstskolu darbus, kas iedvesmos un pārsteigs daudzus!

Epidemioloģiskie drošības pasākumi izstādē
Izstāde “Furniture & Design Isle 2021” notiks epidemioloģiski drošā vidē un to varēs apmeklēt gan pieaugušie, gan bērni. Ieejas noteikumi pieaugušajiem: tikai Covid-19 izslimojušie vai vakcinētie ar derīgu ES sadarbspējīgu sertifikātu, uzrādot QR kodu un pasi vai ID karti. Ieejas noteikumi bērniem: Līdz 12 gadu vecumam nav nepieciešams sertifikāts. No 12 gadu vecuma ieeja izstādē ar ES sadarbspējīgu sertifikātu (izslimojis vai vakcinēts), negatīvu testu vai izziņu par pēdējo 72 h veiktu skrīningu ar negatīvu rezultātu.

Vēršam uzmanību, ka izstādes pirmajā dienā, 3. decembrī, no plkst.10.00 līdz 12.00 izstāde notiks zaļajā režīmā, kas nozīmē, ka pirmās divas stundas izstādi varēs apmeklēt pieaugušie un bērni tikai ar derīgu ES sadarbspējīgu sertifikātu. Aicinām sīkāk iepazīties ar ieejas noteikumiem pirms izstādes apmeklējuma: www.bt1.lv/mebelesundizains/visit.php!

Izstādi “Furniture & Design Isle” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: www.mebelesundizains.lv

Seko līdzi jaunumiem arī šeit:

www.facebook.com/FurnitureDesignIsle
www.instagram.com/furniture_designisle/

Darba laiks:
22.–23. oktobris 10.00–18.00
24. oktobris 10.00–17.00

Ieejas biļete – 3 EUR
Bērniem līdz 12 gadu vecumam, pensionāriem, invalīdiem – ieeja bez maksas!

Uzmanību!
Pasākuma laikā notiek filmēšana un fotografēšana!
Mērķis: izstādes publicitātes nodrošināšana
Pārzinis: SIA “BT 1”, reģ. nr. 40003241394, juridiskā adrese: Ķīpsalas iela 8, Rīga