“Furniture & Design Isle 2021” – solis pretī jaunam interjeram!


Vai tavs mājoklis alkst pēc pārmaiņām? Dīvāni, gultas, matrači, virtuves iekārtas, akmens virsmas, interjera priekšmeti, skapju sistēmas, apgaismojums, biroja mēbeles, interjera tekstils, oriģināli dizaina elementi, gleznas… – tā ir tikai daļa no izstādes “Furniture & Design Isle 2021” piedāvājuma. Nāc uz Ķīpsalu no 22. līdz 24. oktobrim un izvēlies kaut ko skaistu mājoklim un savam komfortam!
Mēbeles katrai telpai – hallē “Furniture”
Izstādes “Furniture & Design Isle 2021” daudzveidīgajā ekspozīcijā atradīsiet visu nepieciešamo mājokļa interjera labiekārtošanai un atsvaidzināšanai. Modernas mēbeles, gaumīgus apgaismojuma risinājumus un oriģinālus interjera elementus virtuvei, guļamistabai, viesistabai, bērnistabai, vannasistabai un arī birojam prezentēs tādi uzņēmumi kā “Wenden Furniture”, “Mūzas istaba”, “Tempur”, “Matraču meistars”, “Purpur Furniture”, “Latsofa”, “Delux Dreams”, “Feidi”, “Elfa mēbeles”, “Istra-A”, “Si-LIGHT” un vēl daudzi citi. Īpaši plašā izvēlē būs gultas, matrači un dīvāni no dažādiem ražotājiem. Turklāt izstādē varēs ne tikai iegādāties jau gatavu produkciju, bet arī veikt individuālus pasūtījumus.

Savukārt apkures risinājumus prezentēs tādi uzņēmumi kā “Saunum”, “Divine Heat Company”, “Tulikivi”, “JB SunPower”, “Baltic Fireplace Studio” un citi.

Dizains dažādās izpausmēs – hallē “Design Isle”
Pirmo reizi izstādē “Furniture & Design Isle” piedalīsies Polijas uzņēmums “Gorna Polka”, kas pārsteigs ne tikai ar piedāvājumu, bet arī ar gaumīgo un iespaidīgo divstāvu ekspozīciju! Uzņēmums prezentēs savu dizaina mēbeļu klāstu un iespēju tās iegūt individuāli pielāgotos izmēros, arī nestandarta, pēc klienta vēlmēm un vajadzībām. Oriģinālus dizaina priekšmetus un modernas interjera kolekcijas prezentēs tādi uzņēmumi kā “RG Concept”, “Stiklo Paslaptis”, “Orac Decors”, “J & T Stils”, “Unique”, “Pilsakmens”, “MOONE”, “Charred & Coloured Wood”, “Baltic Properties Group Latvia” un vēl citi.

Dizaineru konsultācijas
Arī šogad izstādes apmeklētājiem būs lieliska iespēja ne tikai apskatīt un izvēlēties jaunas mēbeles, interjera priekšmetus, tekstilu un citas lietas, bet arī saņemt Latvijas Dizaineru savienības (LDS) sertificētu interjera dizaineru konsultācijas un padomus. Viņi ieteiks, kā iekārtot savu mājokli ērti, acīm baudāmi un atbilstoši katra individuālajām prasībām un iespējām. Sekojiet līdzi jaunumiem izstādes mājaslapā – drīzumā tiks publicēta plašāka informācija.

Arī šogad LDS sniegs iespēju klātienē aplūkot labākos profesionāļu, skolu un augstskolu darbus, kas iedvesmos un pārsteigs daudzus!

Lai ikviens pilnvērtīgi izbaudītu izstādes sniegtās iespējas, “Furniture & Design Isle 2021” notiks zaļajā režīmā – ieeja tikai Covid-19 izslimojušiem vai vakcinētiem ar derīgu ES sadarbspējīgu sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti. Vairāk: www.bt1.lv/mebelesundizains/visit.php

Izstādi “Furniture & Design Isle” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk: www.mebelesundizains.lv

Seko līdzi jaunumiem arī šeit:
www.facebook.com/FurnitureDesignIsle
www.instagram.com/furniture_designisle/

Darba laiks:
22.–23. oktobris 10.00–18.00
24. oktobris 10.00–17.00

Ieejas biļete – 3 EUR
Bērniem līdz 12 gadu vecumam, pensionāriem, invalīdiem – ieeja bez maksas!

Uzmanību!
Pasākuma laikā notiek filmēšana un fotografēšana!
Mērķis: izstādes publicitātes nodrošināšana
Pārzinis: SIA “BT 1”, reģ. nr. 40003241394, juridiskā adrese: Ķīpsalas iela 8, Rīga