“Zaļā josta” Green Expo ietvaros aktualizēs atkritumu apsaimniekošanas nozares izaicinājumus


Izlietotā iepakojuma un videi kaitīgu preču apsaimniekošanas eksperti no “Zaļā josta” Green Expo laikā iepazīstinās apmeklētājus ar uzņēmuma ieguldījumu sabiedrības vides izglītības jomā, sekmējot atkritumu šķirošanas, pārstrādes un atkārtotas izmantošanas veicināšanu valstī. Pasākuma laikā būs iespēja saņemt “Zaļā josta” veidotos izglītojošos materiālus – bukletus, izglītojošas video filmas DVD formātā, kā arī informāciju par pareizu atkritumu šķirošanu. 


Piektdien, 27. septembrī no plkst. 15.30 norisināsies diskusiju bloks Atkritumu apsaimniekošanas perspektīvas, kura ietvaros “Zaļā josta” pārstāve Laima Kubliņa uzstāsies ar tēmu “Atkritumu apsaimniekošanas tendences Latvijā. Vai izpildīt ES prasības Latvijai ir reāli?”. L. Kubliņa iepazīstinās ar atkritumu apsaimniekošanas nozares pēdējo gadu tendencēm, riskiem un izaicinājumiem, kā arī dalīsies pieredzē par būtiskākajām darbībām, kas veicamas vides stāvokļa uzlabošanai un radītā atkritumu daudzuma samazināšanai.

“Latvija ir uzņēmusies pārdrošu izaicinājumu turpmāko 15 gadu laikā ievērojami uzlabot atkritumu apsaimniekošanas rādītājus, palielinot atkritumu pārstrādes jaudas un samazinot apglabājamo atkritumu īpatsvaru līdz minimumam. Lai šo izaicinājumu īstenotu, ir jāsadarbojas gan valstij, gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem,” norāda L. Kubliņa, aicinot Green Expo apmeklētājus iesaistīties diskusijā par efektīvākajiem veidiem, kā, rīkojoties lokāli, varam sasniegt globālu rezultātu.

SIA “Zaļā josta”
www.zalajosta.lv | 67607880 | info@zalajosta.lv123913286_9518.jpg
1282870750_9518.jpg
448814060_9518.jpg