BT 1 Communication

Pieredze. Radošums. Panākumi.


Ja Jūsu uzņēmumam nav sava PR un mārketinga speciālista vai arī pietrūkst laika, iespēju un pieredzes konkrētu uzdevumu izpildei, tad mēs, “BT1 Communication”, varam kļūt par Jūsu atbalstu, ideju ģeneratoru un palīgu publicitātes veidošanā. Mēs parūpēsimies, lai Jūs varat koncentrēties uz svarīgāko!


PR & mārketinga pakalpojumi

Eksperta padoms un ideju ģenerēšana

Arvien vairāk uzņēmumiem ir nepieciešamība pēc padomdevēja, kurš būtu gatavs uzklausīt viņu vēlmes un atrast atbilstošu ideju vai risinājumu. Un nav arī noslēpums, ka skats no malas ir būtisks. Bieži vien dzīvojam savā “burbulī”, kas liedz objektīvi palūkoties gan uz sevi, gan apkārt notiekošo. Bet biznesā tas ir ļoti svarīgi! Mēs kļūsim par Jūsu klientu “acīm” un ieteiksim, kā sevi veiksmīgāk pozicionēt. Turklāt mūsu radītās idejas palīdzēs izvirzīto mērķi sasniegt pēc iespējas ātrāk un efektīvāk.

Mājaslapa

Kaut arī sociālie tīkli šobrīd paver ļoti plašas iespējas, uzņēmumi nedrīkst atstāt novārtā savu mājaslapu. Tieši mājaslapa ir Jūsu vizītkarte un rīks, kas ļauj vienkopus pārskatāmi iepazīt uzņēmuma piedāvājumu neatkarīgi no atrašanās vietas. Mēs zinām, kādai ir jābūt mājaslapai, lai klients atrastu nepieciešamo. Mēs radīsim jaunu un tieši Jūsu uzņēmumam pielāgotu saturu vienkāršā un viegli uztveramā valodā. Turklāt pareizi izvēlēti vārdi ir atslēga, lai no Google iegūtu jaunus klientus. Mēs nodrošināsim Jūsu mājaslapas satura tulkošanu, piemērota vizuālā materiāla atlasi un izveidi.

Sociālo tīklu un satura mārketings

Šobrīd tieši sociālie tīkli ir pirmā vieta, kur cilvēki meklē informāciju par piedāvājumu, pārbauda uzņēmumu uzticamību un gūst sākotnējo priekšstatu. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi, lai uzņēmumam būtu konti sociālajos tīklos un lai tie strādātu Jūsu labā. Mēs izveidosim un/vai sakārtosim sociālo kontu saturu atbilstoši uzņēmuma profilam un sniegsim ieteikumus turpmākai darbībai. Bet esam gatavi nodrošināt savu iesaisti arī turpmāk – regulāri radīt jaunu, vizuāli baudāmu saturu un komunicēt ar mērķauditoriju, veicinot sekotāju skaita pieaugumu un atgriezenisko saiti. Garantējam arī regulāru sociālo tīklu aktivitāšu analīzi, lai arvien uzlabotu sociālo tīklu mārketinga efektivitāti.

Mediju plāna izstrāde

Katrai mājai galvenais ir stabili pamati, katrai mārketinga kampaņai – pārdomāts mediju plāns. Naudu vajag tērēt, bet gudri! Arī ar nelielu budžetu var sasniegt precīzi izvēlētu mērķauditoriju un realizēt veiksmīgu kampaņu. Mēs izveidosim mediju plānu tieši jūsu vajadzībām – izpētot auditorijas paradumus, mediju reitingus un cenas, piemeklēsim vēstījumam visefektīvāko veidu un kanālu.

Ziņas

Nav svarīgi, vai ziņu ir plānots publicēt mājas lapā, sociālajos tīklos vai izplatīt medijiem – tai ir jābūt ne tikai uzrunājošai, korekti uzrakstītai un viegli saprotamai, bet arī jānodod uzņēmuma vēlamais vēstījums. Turklāt vienlīdz svarīgs ir arī atbilstošs un pievilcīgs vizuālais materiāls. Ņemot vērā Jūsu vēlmes un vajadzības, mēs apkoposim nepieciešamo informāciju un uzrakstīsim ziņu atbilstoši mērķim.

Preses relīzes

Preses relīzes ir lielisks rīks, lai ar mediju starpniecību paziņotu sabiedrībai par aktualitātēm. Mēs sagatavosim mūsdienu mediju formātam atbilstošas preses relīzes un izsūtīsim tās īstajā laikā īstajiem medijiem. Mūsu datu bāzē ir 230 Latvijas masu mediju pārstāvji (tai skaitā 64 reģionālie mediji), kā arī visu Latvijas pašvaldību sabiedrisko attiecību speciālisti. Lai sasniegtu piemērotāko mērķauditoriju, veiksim rūpīgu mediju atlasi. Savukārt, lai izvērtētu paveikto un sniegtu atskaiti par gūtajiem rezultātiem, sagatavosim publicitātes monitoringu.

Sadarbība ar influenceriem

Viedokļu līderi vienmēr ir varējuši piesaistīt sabiedrības uzmanību, iedvesmot, ietekmēt un mudināt uz konkrētu rīcību. Turklāt šobrīd tas strādā tik efektīvi kā vēl nekad! Sadarbība ar influenceriem ir labs veids, kā iepazīstināt vajadzīgo mērķauditoriju vai plašāku sabiedrību ar savu produktu/pakalpojumu. Katram uzņēmumam ir sava darbības joma un katrai jomai ir savi viedokļu līderi. Mēs Jums palīdzēsim atrast ne tikai vispiemērotāko influenceri, bet arī izplānosim un īstenosim produktīvu sadarbību.

Foto un video

Izteiksmīgas fotogrāfijas vai uzrunājošs video spēj ātrāk un efektīvāk nodot vēlamo vēstījumu. Mūsdienās foto un video ieņem būtisku lomu tēla veidošanā, it īpaši sociālo tīklu komunikācijā, kur jau dažu sekunžu laikā izveidojas pirmais iespaids. Un ir ļoti svarīgi, lai tas veicinātu jūsu uzņēmuma panākumus. Mēs nodrošināsim kvalitatīvu foto un video materiālu, ņemot vērā tā izmantošanas mērķi un kanālu. Ir reizes, kad pietiks ar tūlītēju reportāžu, kas tapusi ar mobilo telefonu, bet ir reizes, kad neiztikt bez profesionāla foto un video meistara. Un mēs zinām, kur viņus atrast!

Pasākumi medijiem

Preses konferences, žurnālistu vizītes, jaunu produktu prezentācijas un citi pasākumi ļauj efektīvi nodot informāciju ne tikai plašsaziņas līdzekļiem, bet arī blogeriem un influenceriem. Tā ir lieliska iespēja ieintriģēt mediju pārstāvjus, rakstīt, veidot sižetus, dalīties ar savu pieredzi un emocijām, tā ļaujot par jūsu uzņēmuma jaunumiem un piedāvājumu uzzināt plašākai sabiedrībai. Mēs noorganizēsim pasākumu, izvēlēsimies atbilstošāko norises laiku un vietu, uzaicināsim mediju pārstāvjus un palīdzēsim trāpīgi pozicionēt jūsu uzņēmumu/zīmolu un tā vēstījumu.


Mūsu komanda

Lepojamies ar unikālu pieredzi, veidojot izstāžu un to dalībnieku, kā arī konferenču un koncertu publicitāti. Radošums ir mūsu ikdiena – zinām, kā radīt rezonansi medijos un interesi sabiedrībā. Mūsu mērķis ir klienta panākumi biznesā.

Team Foto

Inese Libere | Inese Tītmane | Aiga Kupre | Monta Serdāne | Dace Dambe


Atsauksmes


Sazinieties ar mums

Ja Jums ir nepieciešams izstrādāt komunikācijas stratēģijas, vadīt kampaņas, vai vienkārši vēlaties aprunāties par digitālo mārketingu un iegūt eksperta padomu, tad sazinieties ar mums!

 Adrese

Ķīpsalas iela 8, Rīga, LV1048

 E-pasts

communication@bt1.lv

 Tālrunis

+371 67065007
MŪSU KLIENTI

Izstrādājot komunikācijas kampaņas, vadot ikdienas komunikāciju sociālajos tīklos, sagatavojot dažādus publicitātes materiālus, kā arī veidojot mājaslapas un citus satura mārketinga risinājumus, esam strādājuši ar vairāk nekā 50 dažādiem zīmoliem. Lūk, daži no tiem!