Viss par drošību mazajiem un lielajiem Drošības kvartālā!


Arī šogad 27. un 28. aprīlī izstādē “Bērnu pasaule 2024” darbosies bērnu un vecāku iemīļotais Drošības kvartāls, kurā draudzīgā atmosfērā abās izstādes dienās varēs satikt policistus, ugunsdzēsējus, mediķus, elektriķus un citu speciālo dienestu pārstāvjus, kuri rotaļu veidā mācīs visu par drošību.

Bērni par ugunsdrošību varēs aprunāties ar VUGD talismanu Guntiņu un pat pielaikot glābēja aizsargtērpu. Mazie drosminieki varēs arī aplūkot glābēju aprīkojumu un dažādus palīglīdzekļus, ko speciālisti izmanto ikdienas glābšanas un avāriju novēršanas darbā. Sajūsmu noteikti izraisīs iespēja iekāpt speciālo dienestu automašīnās un policijas laivā, apsēsties uz policijas kvadricikla un ielūkoties lielajā ugunsdzēsības autocisternā!

Savukārt topošajiem un jaunajiem vecākiem būs iespēja vērot demonstrējumus uz zīdaiņa manekena, lai kritiskajās situācijās zinātu, kā sniegt palīdzību mazulim.


“Elektrodrošības skola”

“Elektrodrošības skola”

Cik bīstama ir elektrība, un kāpēc ir jāievēro brīdinājuma zīmes? Ko dara elektromontieris? Uzzini to ”Elektrodrošības skolā”! Vēl aplūko operatīvās elektromontieru brigādes automašīnu un darba ekipējumu.

Lasīt vairāk
Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests

Iekāp “ātrās palīdzības” automašīnā un apskati, ar kādu aparatūru strādā dzīvības glābēji. Vēro, kā pareizi jāveic atdzīvināšana, un arī pats uz manekena to izmēģini!

Lasīt vairāk
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests

Kā rīkoties, ja izceļas ugunsgrēks? Kādos gadījumos zvanīt uz tālruņa numuru 112, un kāda ir droša atpūta pie dabas un uz ūdens? Pārbaudi savas zināšanas, ielūkojies ugunsdzēsības cisternā un pielaiko glābēju aizsargtērpu!

Lasīt vairāk

Pirkt biļeti