Apgūsti pirmo palīdzību kritiskās situācijās un apskati mediķu darba ekipējumu!


Izstādes „Bērnu pasaule 2024” laikā NMPD mediķi bērnus un vecākus aicinās iepazīt operatīvo transportu un tajā esošo aparatūru, kas ikdienā mediķiem palīdz glābt cilvēku dzīvības.

Mediķi sniegs pirmās palīdzības padomus visdažādākajām situācijām un skaidros līdzcilvēku rīcību dzīvībai kritiskās situācijās, kamēr mediķi vēl ir ceļā uz notikuma vietu. Bieži vien palīdzības sniegšana cietušajam pirmajās minūtēs ir dzīvību izšķiroša, tāpēc ir svarīgi zināt pirmo palīdzību un ikdienā jāstiprina sava gatavība to sniegt jebkurā brīdī.

Tāpat ikvienam izstādes dalībniekam būs iespēja ne tikai vērot, kā pareizi veikt atdzīvināšanas pasākumus, bet arī praktiski līdzdarboties atdzīvināšanas pasākumu veikšanā kopā ar mediķiem. Tā ir iespēja pieaugušajiem atsvaidzināt zināšanas, bet mazajiem ar darbību palīdzību veidot pirmo priekšstatu par palīdzības sniegšanu.

Papildus būs iespēja arī vērot demonstrējumus uz zīdaiņa (mazā) manekena, lai topošie un jaunie vecāki, vai ikviens, kuru tuvumā ir zīdainis, uzzinātu kā kritiskajās situācijās sniegt palīdzību mazulim līdz 1 gada vecumam.

Stiprināsim kopā mūsu gatavību un modrību situācijām, kuras var gadīties ar ikvienu no mums un mūsu tuviniekiem!

https://www.facebook.com/NMPdienests
https://twitter.com/NMPdienests
https://www.instagram.com/nmpdienests

2088573608_13612.jpg
1399491883_13612.jpg
1787723226_13612.jpeg