Anticelulīta un tievēšanas legingi


Īpaši organiskās kokvilnas šorti, kas piesūcināti ar dabīgām aktīvajām sastāvdaļām un izstrādāti, lai mazinātu celulītu. Videi draudzīgos šortus var atkārtoti izmantot līdz pat 20 reizēm, tos iemērcot Slim Shape Refill šķidrumā ar daudzpusīgi aktīvu formulu; tie ir viegli un ātri lietojami. Probiotiķi palīdz veidot veselīgu ādas aizsargbarjeru, ļaujot ādai izskatīties krāšņai un samtainai.

Labākā spa ķermeņa kopšanas procedūra, kas jūsu ādai piešķirs dabas spēku, izmantojot svaigas augu stublāju šūnas, prebiotiķus, termālo ūdeni un neskartas, tīras sastāvdaļas no okeāna. Bagātināti ar retiem, klīniski pierādītiem un īpaši funkcionāliem dabīgiem liposomāliem ekstraktiem, tostarp vakames aļģu, kalnu arnikas, Āzijas centīlijas, baltā bērza, zirgkastaņa, un vērtīgiem augu izcelsmes probiotiķiem, kas labvēlīgi ietekmē ādas veselību.

Efektīvas piesūcinātas bikses / legingi pret celulītu, ideāli piemēroti drenējošām ķermeņa procedūrām. Dabīgās kokvilnas legingi ir piesūcināti ar dabīgo lipolītisko koncentrātu, kas izstrādāts, lai mazinātu tūskainā un fibrozā celulīta radītās nepilnības un veicinātu atkritumvielu un toksīnu izvadīšanu.

Sastāvā esošais vērtīgais aktīvo sastāvdaļu komplekss ir klīniski pārbaudīts, lai kavētu adipocītu (ādas tauku šūnu) dalīšanos dažādās stadijās un stimulētu fibroblastus kolagēna veidošanā: par 114% I tipa prokolagēna sintēze, par 3,7 cm gurnu apkārtmēra mazināšanās pēc 28 dienu lietošanas, par 90% ādas tekstūras uzlabošanās, par 75% ādas tonusa un elastības uzlabošanās, par 60% gurnu zonas drenāža, par 60% apelsīna mizas efekta mazināšanās ādā.

Šis izcilais produkts ir pilnībā ekoloģiski ilgtspējīgs: 98,5% dabīgu un organisku sastāvdaļu formula, izvada ķermeņa toksīnus, samazina celulītu ķermeņa ādā, uzlabo striju izskatu, vairākkārt lietojamas – līdz pat 20 reizēm, uzpildot ar šķidrumu, videi draudzīgas – neveido atkritumus.

AG COSMETICS SRL ITALY
https://www.worldofbeauty.com/
www.instagram.com/worldofbeauty_italia

1228586125_13137.jpg
1600675284_13137.jpg
1392422053_13137.png