Junums Baltijā -  “Narum”, vienīgās probiotikas ar oriģinālajām Lactobacillus acidophilus “Narine” baktērijām


Ar prieku iepazīstinām Jūs ar jaunumu Baltijas valstīs - Eiropas zīmolu “Narum”, vienīgo probiotiku ar oriģinālajām Lactobacillus acidophilus Er-2 317/402 “Narine” baktērijām, ražotām Armēnijā.

“Narum” probiotikas un veselīgs uzturs ir lieliska kombinācija mūsu veselībai. Mēs koncentrējamies uz dabīgām ārstēšanas un profilakses metodēm. Viens no mūsu mērķiem ir veicināt sabiedrības izpratni par profilaktisko ārstēšanu ar probiotikām. Visi produkti ir 100% dabīgi, bez nevajadzīgām piedevām, iegūti no nepiesārņotām Armēnijas teritorijām un to pamatā galvenokārt ir “Narine” baktērijas. Tās atklāšana pirms vairāk nekā pusgadsimta neapšaubāmi bija izrāviens mikrobioloģijas jomā. Apvienojot šo nenovērtējamo mantojumu ar jaunākās paaudzes zinātnes sasniegumiem nanobiotehnoloģiju jomā, “Narum” ir izstrādājusi mūsdienu prasībām un vajadzībām atbilstošus produktus, kas ir spēcīgi un efektīvi, bez blakusparādībām un apstiprināti simtos klīnisko pētījumu.


“Narum” ir vienīgais ražotājs pasaulē ar oriģinālu sertificētu Lactobacillus acidophilus Er-2 317/402 Narine un E.coli Nissle.

382454284_13124.jpg