“GMT BEAUTY” piedāvās dabīgu kosmētiku ādas veselībai un skaistumam. Būs jaunumi! 


“GMT Beauty” izstādes apmeklētājiem un dalībniekiem piedāvās gan profesionālo, gan ikdienas lietošanas kosmētiku sejas un ķermeņa kopšanai: krēmus, maskas, masāžas eļļas, emulsijas u.c., kā arī iepazīstinās ar aktuālākajiem jaunumiem:

ACNE sejas ādas kopšanas līniju, kas paredzēta problemātiskas ādas veselības uzlabošanai;
• “DeenSmart” daudzfunkcionālu skaistumkopšanas aparātiekārtu sejas ādas atjaunošanai, lietošanai mājas apstākļos;
• “EU Medica” inovatīvajiem produktiem intensīvai plaukstu un pēdu ādas mitrināšanai un atjaunošanai.

Visus “GMT Beauty” produktus varēsiet iegādāties ar atlaidēm līdz 25%.
Esam parūpējušies arī par speciālajiem piedāvājumiem, kuriem piedāvāsim atlaides no 50% un vairāk.


Visiem izstādes apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar “GMT Beauty” dabīgajiem, efektīvajiem produktiem un mūsu skaistumkopšanas profesionāļu pavadībā izbaudīt bezmaksas sejas procedūru ar “DeenSmart” skaistumkopšanas aparātiekārtu.


Jaunie “ACNE” līnijas produkti ir izstrādāti, lai palīdzētu uzlabot problemātiskas un jutīgas ādas veselību, kā arī līdzsvarot lietotāja emocionālo stāvokli, pateicoties sastāvā esošajai zilā lotusa ēteriskajai eļļai, kas izceļas ar savām nomierinošajām īpašībām.

 
Inovatīvie “EU Medica” zīmola medicīniskā silikona materiāla cimdi un zeķes, kas piesūcināti ar avokado, vīnogu kauliņu, aloe vera u.c. dažādām eļļām intensīvi mitrina, atjauno saplaisājušu plaukstu un pēdu ādu, padarot to skaistu un jauneklīgu.


Ikviens interesents varēs saņemt bezmaksas konsultāciju par piedāvātajiem jaunumiem un vispiemērotāko sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļu izvēli.


Aicinām visus interesentus 3., 4. un 5. novembrī izbaudīt bezmaksas sejas procedūru ar skaistumkopšanas aparātiekārtu DeenSmart, ko veiks “GMT Beauty” speciālisti.

"" GMT Beauty" piedāvā Latvijā ražotu, dabīgas izcelsmes kosmētiku. Mūsu eksperti ar inovatīvu formulu un tehnoloģiju palīdzību notver dabas resursu sniegto cilvēka skaistumam un pārvērš to kosmētikā, kas ilgtermiņā saglabā skaistu un veselu sejas un ķermeņa ādu.

GMT BEAUTY
www.gmtbeauty.com
Kontaktu forma Norādiet saites uz savu mājaslapu un sociālajiem tīkliem, kas informē par piedāvājumu www.gmtbeauty.com https://www.facebook.com/GMTBeauty/

1424701863_13117.jpg
1539964743_13117.png
1339042449_13117.png
1078803513_13117.jpg